Колочавській школі допоможе Пардубіцький край

До співпраці з Закарпаттям долучається й Пардубіцький край Чеської Республіки.

Колочавській школі допоможе Пардубіцький край

Першим  кроком стане  допомога Колочавській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. у  придбанні обладнання для  одного з класів (столи, стільці, дошки, шафи, проектор)  а також  спортивного інвентаря на  суму 150 тисяч чеських крон, які будуть переказані через  благодійний  фонд «Віза».

Як  повідомив  директор школи Михайло Кий, в обладнаному класі з наступного навчального року планується факультативно  вивчати чеську  мову, - повідомили Закарпаттят онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

10 липня 2013р.

Теги: Пардубіце, Колочава, Чехія, школа

Коментарі

ВВВ 2013-07-14 / 14:21:07
На Тереблянській долині точно найкраща, а у районі - одна з кращих.

маша 2013-07-12 / 14:11:23
по курящих учнях перша

Колочавець 2013-07-12 / 11:11:18
Шановні, вам лишається лише заздрити, бо Колочавська №1 справді перша. В усьому... Вчіться...

жителька колочави 2013-07-12 / 08:29:03
што сь те ся ймили до чоловіка, він тримає в порядку таку школу, што не каждий то би зміг, а якщо комусь не подобється прогрес сучасного керівника, то моліться о прощенні гріха заздрості

студентка 2013-07-11 / 21:00:02
до тиф хто не продався- а чого хе у вас ніки і хами в лапках?

мікраш 2013-07-11 / 20:21:31
для мм - міша, я ти продам уазіка, або май ліпше най би ти прибардубіцили зетора, хотя за тоти бюлетні щось пачками метав на виборах, ледида з ланьом могли би ти джондіра презентовати

Хто не купився 2013-07-11 / 20:09:08
Респект і повага Вам, Михайле Михайловичу! Дійсно, шкода, що в наших бюджетних установах мало таких керівників, як Ви. Ганьба тим "хамам", що, прикриваючись "ніками", та, сидячи в проплачених "виборних" кріслах, пишуть нісенітниці, а самих ЖАБА дусить, бо в житті своїм собачої буди не склепали. Зате, селом "курвувати" та провокації вчиняти - будь-ласка!

Р.S. Слово "курвувати" написано, бо керувати рука не підналась.

синевирці 2013-07-11 / 15:31:26
хто нам винуватий, що ми обрали такого голову села в якого в голові вітер віє, що він дружбу водить з головою без голови Яремою І В , що його ніхто не сприймає як нормальну Людину, а всі тримають його так як він показав себе клоуном , з Києва іще невідпустили нормальну людину. а тільки безголових !! Молодець КИЙ М М , дійсно справжній керівник школи , який знаходиться на своему місці, Колочавці стільки років не терпілиб його як би він був поганим директором! а ви різні Яреми і Демяни , ідіть до Кия М М . нехай він вас всіх навчить розуму, а тоді лізьте в керівні крісла ! А де тепер ваші всі єдиноцентристи ?????????? за яких ви під час виборів рвали собі одне місце ! ХА ХА ХА !!!!!

Михайло, директор Колочавської ЗОШ 2013-07-11 / 15:14:31
Ні освіта, ні школа не є жебраками. З простягнутою рукою ніхто по світу не ходить, і під церквою не стоїть. Усі, хто досяг чогось у житті, свого часу навчались у школі. Тому бажаючих допомогти школі є багато. Але для цього бажання директора чи начальника відділу освіти замало, потрібна співпраця з керівництвом села, району, різних установ. Голова села може відіграти основну функцію - налагодити співпрацю з різними фондами (таких зараз є багато), що можуть підтримати фінансово. У Колочаві, на щастя, все це є. Я проявляю ініціативу, голова села, директор парку, керівництво району підтримують її. Надають юридичну допомогу, консультацію. Ніхто грошей не просить(заспокойтесь, параноїки!)!!! І брат суддя тут ні при чім (єнна женщино, слово "суддя" потрібно писати з двома "дд"!!!). В результаті вийшла співпраця з Пардубицьким краєм Чехії. Не порівнюйте мене, будь ласка, з Дем'яном М.Г.! Він директор Синевирської ЗОШ, я - Колочавської ЗОШ. Коден із нас - різний, по-своєму бачить розвиток школи, виходить із можливого. І не його вина, що синевирський голова на завжди "дружить з головою". І Синевирська школа не винувата, що голова села Колочава постійно шукає партнерські зв'язки по цілому світу, в той час як синевирський впевнено протирає штанці в кабінеті, а основна його робота - штурмувати міліцію заявами, якщо хтось "з'їздить по лицю". Моя думка: Синевирська школа - одна з кращих у районі, має великий потенціал як педагогічний, так і учнівський.
"Синевирцю" можу сказати, що в мій "карман" з допомоги чехів осяде лише заробітна плата, бо у школу привезуть обладнання, а не гроші. Учнівська парта, мабуть, у кишеню не влізе. Та й на ринку я не часто стою, продаю шкільні речі. І начальниця парту не візьме, не бійтеся. Запрошую всіх перерахувати і звірити майно з накладною.
До речі. Єнна женщино, будь ласка, не нагадуйте мені про живіт. я ж не кажу про Ваш вік. із своїм животом борюся всіма силами (дієтами, роботою тощо). Помагає, на жаль, мало.
PS! Планую купити ще й УАЗика бортового. Розгляну всі пропозиції.

колочавці 2013-07-11 / 11:45:17
свисніть Киеві в одно місце, нехай ваш Демян розкаже де дів гроші розом з своїм однопартійцем Яремою І В , які були виділені на ремонт даної школи , що побудував собі Ягема іще одну забігаловку ??

нпп синевир 2013-07-11 / 11:45:08
Кия видно по роботі молодець а зависникам ганьба

єнна женщина 2013-07-11 / 08:25:42
тут все правильно і ровняти кия з демяном, бо в кия і брат судя, і кроме легковушик ще й бусик, і весу як став директором набрав прілічно, іще й на чехах знає заробити, туй усі плюси видно по животу

синевирець 2013-07-11 / 07:48:45
чого чехи не поможуть синевирській школі, яка потерпіла такоє бедствіє? того, що через кия дащо осяде в кармани і начальници освіти олексієнко а через демяна би не дуже осіло. а ще ми вчителі хочемо задати питання коли вже настане тота година що відділ освіти перестане дзвонити в школи і требувати гроши ?

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40