В Ужгороді є 62 гривневі мільйонери

В Ужгороді понад 98% платники ПДВ подають звітність в електронному вигляді –за цим показником обласний центр є лідером в регіоні.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила начальник державної податкової інспекції у м. Ужгород Головного управління Міндоходів Закарпатської області Марія Бадида.

З її слів, за її результатами кампанії декларування доходів 2012 року кількість мільйонерів  в Ужгороді зросла більше ніж, у два рази, у порівнянні з минулим роком — з 28 мільйонерів їх кількість зросла до 62, серед яких є 17 жінок. Загальна сума задекларованих доходів від ужгородських мільйонерів становить  понад 143,8 млн.грн.,  завдяки яким бюджет поповниться більше, ніж на 4 млн.грн.

За 1 півріччя 2013 року в Ужгороді до Зведеного бюджету зібрано 291,85 млн. грн. платежів, що на 0,4  відсотки (або на 1,2 млн. грн.) більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

У розрізі податків найбільшу питому вагу надходжень до Зведеного бюджету займає податок з доходів фізичних осіб (41%), податок на додану вартість (33%), податок на прибуток підприємств (12,1%) та єдиний податок (5,7%). Порівняно з минулорічним періодом сплата податку з доходів фізичних осіб зросла на 8,9 відсотків,  збір податку на додану вартість зменшився на 14,4 відсотки, податку на прибуток підприємств – на 0,9 відсотки.    

Збір платежів до Державного бюджету склав 143,3 млн. грн. Основними податками, які формують Державний бюджет, є  податок на додану вартість та податок на прибуток. Питома вага цих двох платежів у загальній сумі збору платежів до Державного бюджету складає 91,6 відсотки: податок на додану вартість – 67,1 відсотки, податок на прибуток – 24,5  відсотки, - повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському прес-центрі.

10 липня 2013р.

Теги: Бадида, доходи

Коментарі

інтернет 10.07.2013 / 22:49:31
Буде ще більше,після змін до законів,які передбачають оподаткування матерів при народженні дітей!!Верховна Рада України ввела податок на народження дитиниЗ 1 липня Верховна Рада ввела податок на народження дитини.З цієї дати вступив у силу закон, за який ще 14 травня проголосували практично всі наявні у залі депутати, пишуть Тексти.

Журналісти зазначають, що приймався ззовні безневинний документ під назвою «зміни до законів щодо призначення та індексації пенсії»

У кінці тексту, під низкою малозрозумілих поправок ховаються зміни до закону про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, куди у якості ще однієї бази для нарахування цього внеску була додана «допомога у зв’язку з вагітністю та пологами» (розмір такої допомоги – це чотири середніх зарплатні жінки, яка готується народити).

Розмір самого внеску – 33.2% від такої бази, і цю суму має сплатити роботодавець.

Отже, таким чином жінки, що збираються народжувати, будуть недоотримувати більше третини грошей, що виділяються їм на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами.

Скажімо, якщо жінка-працівник отримує офіційно 2500 тис. гривень за місяць (за 4 місяці – 10 000 гривень), вона може втратити близько 3300 гривень із своєї допомоги.

Ініціатором законопроекту був прем’єр Микола Азаров, депутати з усіх фракцій його підтримали, а Президент Віктор Янукович – підписав.

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини