Цьогоріч у Петрові знову пройде «КуруцФест»

14 липня цього року на території луна-парку села Петрово Виноградівського району відбудеться фестиваль «КуруцФест».

Захід був започаткований торік громадською угорською організацією «Pro Cultura Subcarpathica» з метою відтворення традицій, зокрема, звертаючи увагу на важливу історичну подію Угорщини, Національно-визвольну війну угорського народу під проводом Фереца Ракоці ІІ. На фестивалі знову звучатимуть народний угорський духовий інструмент – тарогато та народна музика.

Програма фестивалю в основному акцентована на народних музиці та танці. Гостей заходу розважатимуть закарпатські угорські фольклорні гурти, Мікловш Крічфолуші, який станцює угорський народний танець «Вербунк» у супроводі оркестру «Borzsa-Vári», народні танцювальні гурти.

Серед різних угорських, сотмарських, гуцульських, народних та сучасних танців і пісень цілоденної програми всі можуть знайти щось для душі. На останок чудову атмосферу свята творитимуть відомий угорський виконавець Іштван Пал  „Szalonna” та його сім’я. Події епохи Куруц протягом після обіду відроджуватимуть лучники с. Шаланки.

Організатори фестивалю забезпечать розваги як для дорослих, так і для малечі. На відвідувачів чекають програми народних ремісників, малювання портретів, середньовічні ігри, вулиця смаку та послуг, дегустація вин, а також розваги на атракціонах луна-парку. В рамках заходу лучники представлять бойове мистецтво наших предків, а бажаючі зможуть покататись верхи.

Організатори запрошують відвідати фестиваль всіх бажаючих.

10 липня 2013р.

Теги: КуруцФест, куруци, Петрово

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 2
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини