Василь Данещук, директор закарпатської МАУП: "Проблема не в навчальних закладах, а саме у Міністерстві"

МАУП позиватиметься до суду на Міністерство освіти України.

У зв’язку з різними повідомленнями в закарпатській пресі керівництво Закарпатської МАУП минулого тижня вирішило провести прес-конференцію.

«Наш навчальний заклад як працював колись, так працює й сьогодні, проте нам завдано великої моральної шкоди, яку наше керівництво оскаржуватиме у суді» — заявив Мирослав Алмаші, завідувач кафедри правознавства. Нагадаємо, мова йде про список зі 130 вузів та філій вищих навчальних закладів, яким анульовано ліцензії або ж припинено їхню діяльність за порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та чинного законодавства й який був оприлюднений на офіційному сайті МОН України у червні поточного року. Справа в тому, що навіть після того як Господарським судом Києва було скасовано накази Міносвіти щодо перевірки Закарпатського МАУПу, цей вуз не було викреслено з таблиці й навіть зараз її можна знайти в Інтернеті не зміненою. Ставлення Міністерства освіти в цьому випадку керівництво МАУПу називає упередженим. Доказом цьому є численні невиправдані перевірки, які замість півроку з незрозумілих причин тривали всього 2 місяці. Причиною такої поведінки з боку міністерства, вважають маупівці, є те, що їхні політичні погляди не завжди збігаються з міністерськими.

Василь Данещук, директор МАУПу, зауважив, що наразі зі сторони навчальних закладів України до суду на Міністерство освіти і науки подано 4000 позовів: «То, може, проблема не в навчальних закладах, а саме у Міністерстві?»

20 липня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 10
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 8
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
/ 1
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
» Всі новини