Закарпатці стали менше скаржитися президенту, прем'єру і парламенту

Нема смислу?

Закарпатці стали менше скаржитися президенту, прем

У середу, 3 липня, заступник голови-керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Антон Громовий поспілкувався із журналістами під час брифінгу.

Зокрема, А.Громовий розповів про діяльність апарату обласної адміністрації, який здійснює правове, організаційне, матеріально-технічне, документальне забезпечення діяльності ОДА. Фінансування апарату здійснюється з держбюджету. У структурі апарату – 12 відділів та 2 сектори. Фактично в апараті працює 90 осіб. Середня заробітна плата керівника структурного підрозділу апарату – 3 100 гривень, спеціаліста – 1 800.

– Новий закон про державну службу передбачає, зокрема, збільшення зарплатні державних службовців. Це, чи не першочергова умова для того, щоб до роботи у державних установах залучати молодих фахівців. Сподіваємося, що вже з 2014 року ці зміни будуть діяти, – зазначив Антон Громовий.

Розповів керівник апарату і про звернення громадян до обласної адміністрації. Так, протягом першого півріччя 2013 року до надійшло 2 363 звернень. На особистий прийом до керівництва облдержадміністрації звернулося  720 осіб, а з урахуванням колективних звернень, з пропозиціями, заявами і скаргами – звернулося  5 511 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року загальна кількість звернень громадян до облдержадміністрації збільшилася на 6%.

- Насправді до обласної адміністрації надходить дуже багато вхідної документації. Наразі для спрощення процедури впроваджуємо електронний документообіг. Актуальним є питання і про скорочення переліку запитуваної інформації з центральних органів влади, - зазначив керівник апарату ОДА.

Що ж до звернень до Адміністрації Президента України, то їх надходження зменшилося на 23 (260),  до  Кабміну  зменшилося на 27 (78), до Верховної Ради України зменшилося на 8 (11).

Найбільша звернень  зареєстровано від мешканців Тячівського – 232, Міжгірського, Рахівського, Виноградівського, Хустського, міст: Ужгород та Мукачево. Найменша кількість звернень з Воловецького та Великоберезнянського  районів. Закарпатці звертаються до органів влади для вирішення питань соціального захисту – таких звернень найбільше (1 669) звернень, комунального господарства – 142, житлових – 120 звернень, охорони здоров’я – 82, аграрної політики і земельних відносин – 66, праці - 63.

Прес-центр Закарпатської ОДА

03 липня 2013р.

Теги: звернення

Коментарі

Микола 03.07.2013 / 20:44:17
А толку від тих звернень? Ніякого! І навіщо той апарат на чолі з мажориком Громовим?

Точно 03.07.2013 / 20:39:28
Тепер уже розраховують тільки на Бога

НОВИНИ: Соціо

17:23
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
» Всі новини