В УжНУ приймають документи у вуз дружини ректора

У приміщенні читального залу бібліотеки Ужгородського національного університету, де проходить оформлення документів для вступу на юридичний факультет, паралельно приймають документи на вступ до іншого київського навчального закладу, також на юридичні спеціальності.

Професор Оксана Ващук
Професор Оксана Ващук

Про це повідомили читачі Закарпаття онлайн.

Як з’ясували кореспонденти Закарпаття онлайн, причина такого надзвичайного явища до банального проста – директором навчально-консультативного центру у м. Ужгороді Київського університету права НАН України (або, неофіційно, для ваги – Ужгородського інституту Київського університету права НАН України) є дружина нинішнього ректора УжНУ Федора Ващука Оксана Ващук.

Як повідомляється на офіційній сторінці зазначеного навчального закладу, розміщеній на офіційному сайті Київського університету права, Навчально-консультативний центр у м. Ужгороді Київського університету права НАН України створено у 2002 р. НКЦ є територіально відокремленим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України без права юридичної особи, діє на державній формі власності та підпорядкований Київському університету права НАН України, Національній академії наук України та Міністерству освіти і науки України.

НКЦ готує фахівців за напрямом 0601 Право зі спеціальності  “Правознавство” за заочною формою навчання (ліцензія – серія АВ  № 159852 від 05.12.2006 р.) з ліцензійним обсягом  60 осіб.

Наскільки законною така експлуатація державного навчального закладу, яким є Ужгородський національний університет, в приватних інтересах родини ректора, мали би сказати правоохоронні органи.

03 липня 2013р.

Теги: УжНУ, Ващук

Коментарі

ужгородка 2013-07-10 / 10:15:13
Жах, просто!Коли вже буде край цьому.

Боні 2013-07-06 / 20:59:03
відпускні виплачуються не пізніше ніж за три дні до початку відпустки (ч. 1 ст. 21 ЗУ «Про відпустки»)
Тому ви не знаходитися у відпустці. Боріться свої права.Скільки можна мовчати?

УжНУ 2013-07-05 / 12:45:29
Чому викладачі не отримали зарплату за червень і відпускні? Де наші зароблені гроші? Натомість, різну макулатуру (нікому непотрібну) потрібно готувати вчасно.

anonimous 2013-07-04 / 21:24:48
YOLO

ЖУЖА 2013-07-04 / 19:41:38
Юридичній науці капец!Абітурієнти манайте юрфаки,бо завідомо ви в цій країні безробітні!Корупція знищила довіру до права,правосуддя,законів.Юристи безрбітні,бо все вирішується за гроші і тільки гроші:в судах,кабінетах влади,в лікарні,всюди.Правова допомога нікому не потрібна,будь ти сто раз розумний від судді чи чиновника,який "рішає" проблему.

історик УжДУ 2013-07-04 / 16:56:35
В черговий раз повага до редакції ЗО. Так тримати.
Вважаю, що всі опоненти – коментатори від цим постом чудово зрозуміли у чому справа.

Так, на явний кримінал цей сімейний «підряд» не тягне, але елементарною людською непорядністю, блюзнірством, на фоні «принципових» виступів Ф.Ващука про натхненну боротьбу з корупцією у стінах УжНУ та міської ради, тхне здалеку.

І такі ганебні, на мою думку, факти треба висвітлювати однозначно!
Оцінку їм дадуть, як прості люди, виборці, так, впевнений, і правоохоронці, тому що
ЗО моніториться не лише в Ужгороді, але і в Києві.
І відписуватись на Київ по таких фактах хтось буде однозначно.

«Молодій команді» Ф.Ващука це чудово відомо. Як і подальша доля Р.Офіцинського, не дивлячись на бадьорі «заклинання» М.Рошка.

Taras 2013-07-04 / 15:40:39
п.Рошко мабуть сам боїться що його настигне доля Офіцинського, ось тому й ринувся у (відмивання) захист. При тому що нечесна репутація і справжня науково-педагогічна вага Офіцинського відома всьому колективу УжНУ, як втім і Рошка. А те що (ди)ректор Ващук зробить з УжНУ черговий комерційний технікум (яким був ЗакДУ, R.I.P) з відповідними знаннями і якістю викладання, не викликає сумніву в тих, хто мав невтішну долю навчатись в ЗакДУ, що дана новина тільки підтверджує. В УжНУ вже давно нема ні імені, ні слави, тільки корупціонери, "мелкие людишки" і пияки. Ось чому моя донька подала документи до польського вишу, а син навчається в ЛНУ (хоча там багато є дітей і викладачів УжНУ).

Жора 2013-07-04 / 14:40:59
А договір орнеди є на розміщення прийомного пункту заяв. Чи се так нашто?

munkaci 2013-07-04 / 13:00:32
Кстати, реально Официнский рассчитывал на 3 тысячи грн. Остальные 40 тысяч (5 штук баксов - любимая сумма ректора)предназначалась оному!

УжНУ 2013-07-04 / 12:18:57


Два юридичні факультети в УжНУ, ще один - під керівництвом дружини і, як бачимо, з рекламним сприянням УжНУ. Це тільки "юридичний" бізнес Ващуків. А порахуйте доходи від всієї корупційної вертикалі УжНУ. Один тільки Офіцинський ніс від тільки одного орендаря хабар в 43 тисячі. А таких орендарів, зі слів самого проф. Ф.Ващука - 56 (http://zakarpattya.net.ua/News/111531-Rektor-UzhNU-nazvav-zatrymannia-na-khabari-prorektora-Ofitsynskoho-pidstupamy-nedobrosovisnykh-pidpryiemtsiv).

Як не рости добробуту цієї щасливої освітянської Сім'ї! :)


Ґлєб Жеґлов 2013-07-04 / 12:11:09
Будєт сідєть - Я сказал!

Оксана Ващук 2013-07-04 / 11:56:57
Дякую за заміну фото)тут я теж чортовськи хороша :)

УжНУ 2013-07-04 / 11:36:28
Напускали Ващук з Ващущихою тут своїх тролів...

Що, хтось ще в цьому місті вірить в "білість і пухнастість" цієї файти? Що нерухомість в центрі міста скуповувалася і будувалася за дві професорські зарплати?

Блін, про що мова? Налице сімейний підряд у вузі, який брутально прибрав до рук цей хапуга. Журналісти молодці, що вказують на такі речі. УжНУ пеертворюють на приватний бізнес Ващука. Про це не писати треба, а кричати на кожному роздоріжжі.

Пожалійте бідного Ващука і його біднесеньку дружину, а потім поплачтеся, абстрактно, на погану державу. І мовчіть про те, що її розкрадають, роблять поганою отакі от Ващуки.

Адмін 2013-07-04 / 10:05:14
А яким чином ця інформація забирає можливість обирати виш? :)

Пропонуємо панові Ващуку відкрити в УжНУ приймальні всіх інших вишів, а не тільки того, яким керує дружина. А заодно - відкрити для громадськості всі угоди і суми, на підставі яких це відбувається.

Роберт 2013-07-04 / 09:39:52
Писати аби писати.Про що? Відберіть в людей ще одну можливість обирати ВУЗ.І в Загалі щось не зрозуміла логіка статті. як на мене в інтересах ректора УжНУ "вбивати конкурентів"- любий ВУЗ хоче перемогти конкурентів- це боротьба за абітуріента. А тут навпаки- може вони так у сім"ї змагаються- скажіть в чому кримінал?!

Олександр 2013-07-04 / 00:46:56
Дозвольте абітуріентам самим вибирати куди подавати документи на вступ.Невже можливість вибору-це погано? Ніхто нікого не примушує- вільний вибір.Якщо вибирають цей ВуЗ для навчання- відповідно люди вважають цей вибір кращим.Треба замислитись тим, чий ВУЗ не обрали- може доцільно щось змінити?

Zoltán 2013-07-03 / 22:28:08
Я далеко от всех ВНЗ, ни с кем из Ващуков в жизни не встретился. Но думаю в этом случае нет ничего страшного, незаконного: есть договор, делали доброе дело для абитуриентов. Взяткой не пахнет, а то что жена, боже мой, повеситься ей (или ему) что ли?!

Микола 2013-07-03 / 21:09:50
Я думаю що Федя хоче приєднати до УжНУ ще й кантору дружини , зробити СП

Адмін 2013-07-03 / 21:09:46


У відповідь на справедливе "фейсбучне" зауваження п.О.Ващук, замінили її фото 2004 року, взяте, до речі, з незакритого сайту закритого ЗакДУ, на більш адекватне.


Адмін 2013-07-03 / 20:57:02


Пане Рошко, ви б могли сформулювати предметніше, в чому суть ваших претензій до Закарпаття онлайн? Може, ми сказали неправду і УжНУ не приймають заяви на вступ у навчальний заклад, що його очолює дружина ректора УжНУ? Так вона сама у Фейсбуку підтвердила, що це правда. Щоправда, не пояснила, чому такі привілеї тільки в неї, тоді як всім іншим у такій пільзі відмовлено.

До вашого відома, Закарпаття онлайн характиризується найбільшою, в порівнянні з іншими ЗМІ, принциповістю і відстоюванні та відстеженні порушених редакцією тем.

Щодо "наклепу" на Романа Офіцинського, то привіт правоохоронним органам. Як на нашу думку, то єдиною причиною, по якій ця хабарницька справа може бути "зам'ята", це корупція в правоохоронних органах і "телефонне право". Але це вже не наші проблеми. Ми не можемо виправити весь світ. Можемо тільки пообіцяти вам особисто, що, як і у всіх інших випадках, Закарпаття онлайн інформуватиме читачів про всі нюанси перебігу цієї справи. А висновки вже робитимуть вони самі.

До побачення.


НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа