Держфінінспекція виявила фінансові порушення в Драгівській і Рокосівській сільрадах

Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області виявили низку фінансових порушень під час ревізій Драгівської і Рокосівської сільських рад

Держфінінспекція виявила фінансові порушення в  Драгівській і Рокосівській  сільрадах

Фінінспектори територіального органу Держфінінспекції в Закарпатській області під час ревізій Драгівської і Рокосівської сільських рад виявили різноманітні фінансові порушення.

Зокрема, через неправильне визначення базового місяця  бухгалтерією Рокосівської сільської ради за період з 01.04.2010 року по 31.03.2013 року проведено нарахування  індексації  заробітної плати  одним працівникам  установ  у  завищеному на 124 тис. грн. розмірі,  іншим – за той же період  було занижено зарплату на 40,4 тис. грн.  Виявлені порушення і при нарахуванні та сплаті зборів на обов’язкове пенсійне страхування  та єдиного соціального внеску із заробітної плати працюючих інвалідів, внаслідок чого сільрада зазнала матеріальних збитків на суму 58,0 тис. грн. Під час перевірки з’ясувалося, що орендарі не оплатили використану   електроенергію та тепло  на загальну  суму  26,6 тис. грн.

Через те, що посадовці Драгівської сільської ради надавали в користування земельні ділянки за заниженими орендними ставками,  місцевий бюджет недоотримав 25,6 тис. грн. Також із коштів загального фонду оплачувалося харчування дітей, яке повинно було здійснюватися  за батьківську плату, що зарахована  до доходів  спеціального фонду. Внаслідок цього зайво витрачено  32,8 тис. грн. коштів  загального фонду.

Окрім того, під час ревізій фінінспектори виявили порушення законодавства, пов’язані з завищенням ремонтно-будівельних робіт.

За недотримання законодавства з фінансових питань посадових осіб сільських рад притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області

02 липня 2013р.

Теги: Держфінінспекція, фінансовий, Драгово, Рокосово

Коментарі

Микола 28.08.2013 / 17:41:40
Держфінінспекція нехай би перевірила, за які кошти сільський голова заасвальтовав свою вулицю, в той час, коли центральна вулиця села потребує ямкового ремонту. І на якій підставі сільський голова зробив ремонт даху сільського клуба (його бізнес-дітище)?

НОВИНИ: Кримінал

15:52
/ 6
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 6
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
» Всі новини