Влада "покращила" життя закарпатцям з авто на закордонних номерах

В Україні автомобілі із закордонними номерами може перебувати до 20 днів. Таку норму ввела влада ще 5 березня цього року.

Влада "покращила" життя закарпатцям з авто на закордонних номерах

Відповідно до нововведення, змінилося поняття «комерційний автомобіль» (авто з іноземною реєстрацією). Якщо раніше власники таких авто, які нібито працюють на іноземних фірмах, користуючись зареєстрованими там же автомобілями, дотримувалися  правила частого перетинання кордону, щоб не «нарватися» на прискіпливих даівців або ж митників, то мешканці інших регіонів України, придбавши «за недорого» такий транспорт, не завжди знають про нову норму. Вони ж бо переконані, що мають всього раз на рік перетнути кордон у країни ЄС для підтвердження іноземного походження автомобіля (така норма діяла раніше).

Однак наразі, після 20 днів перебування такого авто в Україні нараховується пеня у розмірі 170 грн за кожен день перебування або його конфіскація, якщо власник не погоджується оплачувати.

По Україні вже зафіксовано чимало випадків, коли до власників авто з іноземною реєстрацією надходять кількатисячні штрафи за «український простій».

Нагадаємо, досі чимало закарпатців купували автівки за кордоном, адже так набагато дешевше. Відтепер через "покращення" від влади власникам авто на іноземних номерах доведеться скрутно.

28 червня 2013р.

Теги: закордонний, іноземний

Коментарі

Микола 29.06.2013 / 10:24:54
Ніяких змін не введено, то лише лист для митниць!

правозахисник 29.06.2013 / 01:08:30
В даній статті відразу і незрозуміло щодо яких авто вводяться зміни, більше інформації щодо вищезазначених обмежень тут:
http://newsru.ua/auto/26jun2013/konfiskovyvat_avto.html
і в листі ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
http://document.ua/pro-timchasove-vvezennja-avtomobilnih-transportnih-zasobiv-g-doc134802.html

Челядник 28.06.2013 / 18:51:35
Падлюки кончені Ригго Аннали. І ми холуйчики дальше Закарпатціза цю сволоту Ми заслужили це бо холуйчики : гроші з заробітчан да, податок на хати да, на машини тоже ще шо придумавуть ці Даунецькі бидлососи

Микола 28.06.2013 / 18:18:46
В бандитсько-ментовській корумпованій державі по іншому не може бути. На митниці безпідставно (зсилаючись на той лист від 5 березня) не запускають автомобіль в режимі тимчасового ввезення, і картку відмови не хочуть виписувати. А зараз ще й ментовську "Кобру" загнали на Закарпаття, щоб теж "пакращити" закарпатцям життя. В Ужгороді всі словацькі і мадярські авто в гаражі сховали. А що робити, простий смертний не може спорити і тягатися з бандитами в погонах.

Вася 28.06.2013 / 16:45:20
ПРОВОКАЦІЯ!!!

Перед тим як копіпастити новини з інших сайтів хоча б перевірте їх достовірність:
http://roadcontrol.org.ua/node/1823

"Автомобили на иностранной регистрации могут находится в Украине неограниченное количество времени"

НОВИНИ: Соціо

12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
14:16
Укрзалізниця повідомляє про затримки низки рейсів на Закарпаття через обстріли рф
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 3
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
» Всі новини