На Ужоцькому перевалі освятили поклонний хрест УПЦ МП (ФОТО)

27-го червня керуючий Мукачівською єпархією архієпископ Феодор з духовенством єпархії освятив хрест на Ужоцькому перевалі, що на Великоберезнянщині.

На Ужоцькому перевалі освятили поклонний хрест УПЦ МП (ФОТО)

З благословіння владики Феодора священнослужителі Велико-Березнянського благочиння встановили при в'їзді на Срібну Землю 9-метровий дерев'яний Хрест. Як повідомляє прес-служба Мукачівської єпархії УПЦ (МП), "ця святиня є свідченням великої любові до Бога та продовженням благочестивої традиції наших предків встановлювати поклонні Хрести, як святиню та символ глибокої віри та любові до свого Творця". 

Разом з тим встановлення та освячення Хреста приурочене до 1700-ліття Міланського едикту, відповідно до якого Християнствобуло визнано державною релігією імперії.

Після освячення архіпастир у своєму зверненні акцентував увагу на важливість Животворящого Древа - Хреста Господнього, через яке ми маємо можливість бути чадами Божими, дітьми Церкви Христової.

27 червня 2013р.

Теги: хрест, Феодор, Ужоцький перевал

Коментарі

!!!! 28.06.2013 / 22:24:55
http://www.patriarchia.ru/db/text/73407.html
Тут сказано коли створена мукачівська православна єпархія

чех 28.06.2013 / 18:08:01
сини ви вид дияволя до церкви пидить та покайтеся перед БОГОМ. Хто вас хрестив и що вам ваша мати превила.

Слово пр Хрест 27.06.2013 / 23:35:20
Таких Хрестів на Закарпатті ніколи не було, наші Хрести були без кривої перекладини, православні цими Хрестами символізують 1946-49 роки коли від греко-католиків все забирали,а їм наче на підносі подавали,каятися їм треба, повертати загарбане майно а потім Хрести святити.

Копча 27.06.2013 / 23:31:52
Не ображайте каціпів бо споживаєте їхній газ та ходите в їхню церкву.

копчови 27.06.2013 / 23:13:13
а ви уточніть який то нарід зносив церкви і перетворював їх на стайні. бо закарпатці не кацапи.

Микола 27.06.2013 / 23:05:10
Зараз вже, нажаль немає ні православних, ні католиків,..., зараз є акціонери московського і римського попів! Всі церкви то акціонерні товариства.

Шок 27.06.2013 / 22:51:08
Навпроти вже роками стоїть хрест, тепер православні поклали свій. Де в цьому логіка. Тепер стоїть хрест на якому розіпятий Христос і дивиться на інший хрест на якому розіпятий також Христос. Православні брати схаменітся не паплюжте Христа в такий спосіб.

цензор 27.06.2013 / 22:49:47
А в следующем году 960 годовщину Схизмы отмечать будут?

Копча 27.06.2013 / 22:23:08
Батюшка:-А скажи мне отрок,как течет электричество по проводам?
Ученик:-С божьей помощью !
Батюшка:-Молодец-садись.
Народ завжди в крайнощах то зносять хрести на церквах перетворюючи їх на стайні то навіть у туалет без попа не можуть сходити.

НОВИНИ: Соціо

12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 12
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 3
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 9
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
02:12
/ 1
Школярі Мукачева передали військовим 4 системи Starlink Фото новина
20:59
/ 65
В Ужгороді представили книжку про "апостола Закарпаття", ченця-василіянина Павла Мадяра Фото новина
17:58
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Івана Магули з Дубового Фото новина
16:05
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Бодячуком Фото новина
» Всі новини