Закарпатський "губернатор" розповів донецькому, що в наших лікарнях немає аптек

Влада Закарпатської області більш ефективно використовує кошти, виділені на медицину. Про це сьогодні на засіданні регіонального комітету з економічних реформ у Донецьку, присвяченого ходу реформування системи охорони здоров'я на території міста, заявив голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький.

Закарпатський "губернатор" розповів донецькому, що в наших лікарнях немає аптек

«У вас там 59.7 ліжок на 10 тисяч осіб, здавалося б, це краще, ніж по області, але пояснити можна, чому краще - все-таки місто Донецьк, воно не розкидане», - сказав він.

Шашацький розповів, що вчора, 20 червня, він, і Донецький міський голова Олександр Лук'янченко, на Раді регіонів у Луганську спілкувалися з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Олександром Ледидою, який розповів їм про стан справ у медичній сфері у своїй галузі.

Шишацький зазначив, що в Закарпатті 39 ліжок на 10 тисяч населення, в той же час забезпеченість медикаментами становить 100%.

«На Закарпатті в лікарнях немає аптек, вони всі закрилися, бо нема чого туди бігати хворим, повністю на 100% забезпечення, там, по-моєму, 78 гривень на добу на хворого», - сказав губернатора.

«Я, чесно кажучи, до кінця не зовсім розумію, як у непрацюючій області може бути в 10 краще», - додав він.

На його думку, цього вдалося досягти за рахунок скорочення ліжкового фонду та вивільнення коштів, - повідомляють "Новости Донбасса".

21 червня 2013р.

Теги: лікарня, аптека

Коментарі

Небайдужий 2013-06-28 / 22:54:14
В Донецьку медицину руйнує пілотна "медреформа" від регіоналів, на Закарпатті і того не треба, бо наш Ледида лізе поперед батька в пекло сам ще й хизується, мовляв, в нас все добре. А добре в нас хіба що в його хворих фантазіях. Все, що залишилось від совка, Ледида перетворює на повне... ге.

Жалива 2013-06-25 / 07:06:08
Дурниця.

Адмін 2013-06-23 / 12:11:00
"Влада-використовуЮТЬ" це помилка від перекладу з російської "власти используют". А в кількість ліжок вчитайтеся: про 59,7 на 10 тисяч йдеться в Донецьку (це донецький губернатор звертається до учасників наради), а в нас, на Закарпатті, внаслідок оптимізації, проведеної "губернатором" Ледидою, залишилося 39 на 10 тисяч. Це при тому, що наш край - гірський, і кількість ліжок мала би бути більшою. Бо На Донеччині довезти хворого до районної лікарні по прямій можна значно швидше, ніж у нас по гірських серпантинах...

2012 2013-06-23 / 09:27:32
До адміна!
У першому реченні підзаголовку:Влада Закарпатської області більш ефективно використовують. Влада - це ВОНИ? Тому не використовуЄ, а використовуЮТь? Йдемо далі:«У вас там 59.7 ліжок на 10 тисяч осіб, здавалося б, це краще, ніж по області, але пояснити можна, чому краще - все-таки місто Донецьк, воно не розкидане». Шишацький зазначив, що в Закарпатті 39 ліжок на 10 тисяч населення. Так скідьки ж у нас ліжок на 10 тисяч населення???
А тепер по суті: дійсно, нехай Ледида здійснить екскурс лікарнями краю. Бажано в окулярах, щоб "не побачити" аптек, різних "доброчинних фондів"... Може, він у якійсь особливій дікарні лікується, типа Феофанії?

пацієнтf 2013-06-23 / 08:26:34
А наймудріше придумали в мукачівській ЦРЛ: без хабаря лікар до хворого не підійде, ліки,якщо нема грошей, нема чого в лікарню і йти. І саме останнє нововведення - з хворих збирають гроші на ремонт каналізаціі лікарні.

ужгородець 2013-06-21 / 21:32:42
Що за брехню городить Ледида!!!!На БАМі в кардіології укол не зроблять,якщо хворий не купить весь набір медикаментів, вату та спиртовий розчин для дизенфекції місця на тілі для інєкції.Лікарі виписують не на ланку -рецепті,а на простому папірчику довжелезний список ліків в середньому по 500 гривень на день,і хворий прагнучи одужати звісно купує ці ліки в аптеці на першому поверсі лікарні.Може Ледида і Ко лікуються в лікарнях,в яких не потрібно хворим купувати ліки,то нехай скаже не тільки донецькому але і всім закарпатцям,зокрема, ужгородцям таку приємну новину і вкаже адресу таких лікарень.Його інформація донецькому про закарпатські лікарні стверджує лише одне,що він і його свита жируютьза рахунок простих громадян.Йому як губернатору має бути соромно за свою брехню.

Читач 2013-06-21 / 16:03:56
І знову або губернатор Шишацький дурню сказав, або журналісти щось перекрутили. Ледида говорив виключно про обласні заклади, а вийшло ... як завжди. Який же донецький визнає, що на "безробітному і непромисловому" Закарпатті може бути щось краще. Жаба задушить... Щоб не казали, але в жодному закладі Донеччини (знаю декого з тих країв) немає такого забезпечення як, наприклад, в нашій інфекційній лікарні чи хоча б обласній (тій що біля Білочки). Але це не особиста заслуга губернатора, а цілого депутатського корпусу який розуміє проблеми крайової медицини.

Кактус 2013-06-21 / 15:42:49
Слышь , Конюх, загляни на БАМ. в городску ликарню, Когда даже родственников поступивших в реанимацию ЗАСТАВЛЛЯЮТ покупать не то что лики,а и термометры и перчатки для вра чей, при чём строго приказывают чтобы это всё покупали в аптеке. которая находится в больнице на первом этаже, а эта аптека - личная собственность главврача Кураха, а он , скотинаЮ,даже и за арендупомещения не платит. оббираючи приэтом нещадно больных.

читачка 2013-06-21 / 14:59:50
бреше і не червоніє! Нехай би хоч у перинальний центр заглянув, де одразу дві аптеки, одна з яких цілодобова! Там і шприца ніхто не дасть, поки не купиш сам, а Ледида про забезпеченність медикаментами на 100% каже! Там в операційній мотузкою руку прив"язують, тому що ременів спеціальних на операційному столі нема! Ганьба такому губернатору, який все це знає та ще і нахабно бреше! Ліків після операцій люди накуповують на 500 грн на день і більше, а не 78 грн!

Петро 2013-06-21 / 14:48:54


Ну й брехня. Аптеки є в усіх лікарня. Медикаментами закарпатці забезпечені за рахунок власних кишень. Санич, може досить брехати. Я розумію, послу США збрехав, що в нас 10% безробітних. Ну а для чого брехати"смотрящему" з Донецька???

сорри 2013-06-21 / 14:19:25
Що значить "забезпечені на 100%"? Можна говорити тільки про відносно краще забезпечення обласних лікарень в порівнянні з міськими та районними. Бо 78 грн на день - це не повне забезпечення. В цю цифру входить дуже багато речей, але якби і йшлося що всі 78 гривень на ліки, то і цього, в більшості випадків, замало.

І ще. Ледида не сказав донецькому колезі, що, справді, таких показників досягнуто шляхом "оптимізації" медзакладів на Закарпатті - скорочення ліжкомісць, закриття фапів і амбулаторій. Саме тому в Донецьку 60 ліжок на 10 000 населення, а на Закарпатті - на третину менше. Так от, для того, аби забезпечення медицини на Закарпатті стало справді 100-процентним, губернатору Ледиді залишилося остаточно "оптимізувати" медзаклади Закарпаття до такої кількості ліжкомісць, щоби вистачило йому, його заступникам і функціонерам Партії регіонів на Закарпатті. А інші закарпатці хай вмирають...

ESC 2013-06-21 / 13:42:27
сміх та й годі, не іронізуй, бо все так і є. Обласні лікарні забезпечені на 100%, і це правда. Як дитячі, так і звичайні.

ESC 2013-06-21 / 13:39:16
"сказав губернатора" - буває.
Це з точки зору влади нічого хворим туди бігати, а підприємцям відкрити аптеку в лікарні - золоте дно.
Якщо казати про Ужгородську міську лікарню, то там 100% відсутність всього і хворі мусять самостійно йти в аптеку, зі списками, виписаними лікарем.
PogorelOFF Rules !

сміх та й годі 2013-06-21 / 13:37:39
100% забезпечення?????? Де наш конюх лікується? Хоча для "бідних цього світу" можливо і 100% забезпечення, а от для простого смертного лиш думай щоб тобі тої жебрачої зарплати чи пенсії хватило на саме простеньке лікування самої простої хвороби. Два роки не була на БАМі в лікарні, невже там з корпусів аптеки вимели?

ха-ха три рази 2013-06-21 / 13:25:03
У Рахові, наприклад, на території райлікарні - 6 аптек. І у всіх різні ціни (не найижчі)

Дені 2013-06-21 / 13:17:02
Напевно по собі судить для губернатора все безкоштовно.Хіба що в феофанії.

донецк 2013-06-21 / 13:00:30
как сказал фима картавому воровать меньше надо

севлюшський 2013-06-21 / 12:47:22
Ледидо, ти з пеца впав?!....

ха-ха 2013-06-21 / 12:47:02
може екскурсію провести лікарнями Закарпаття????

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини