Закарпатські ДАІшники, що "бєзпрєдєльнічали" у наркодиспансері, обійшлися доганами (ДОКУМЕНТ)

Як ідеться в офіційній відповіді на запит активістів «Дорожнього контролю» за підписом заступника начальника управління ДАІ в Закарпатській області Василя Бокоча, факт перевищення службових повноваженьпрацівниками ДАІ й застосування до водія фізичної сили свого підтвердження в ході перевірки не знайшли.

Закарпатські ДАІшники, що "бєзпрєдєльнічали" у наркодиспансері, обійшлися доганами (ДОКУМЕНТ)

У розпорядженні Закарпаття онлайн опинилась копія листа, підписаного заступником начальника обласного ДАІ, щодо результатів службової перевірки у справі «бєспрєдєлу» закарпатських даішників по відношенню до водія. Про цю історію видання писало ще на початку червня, тоді ж було оприлюднене й шокуюче відео, на якому чітко видно, як працівники ДАІ штовхають і намагаються «заломити руки» затриманому раніше водію, а лікар-нарколог розбиває його телефон об стіну. 

У той же день обласне ДАІ повідомило про розпочату службову перевірку, а активісти «Дорожнього контролю» довели інформацію про інцидент до відома столичного міліцейського керівництва, зателефонувавши за номером «гарячої телефонної лінії» Департаменту ДАІ МВС України. І тільки нині, три тижні потому, отримали відповідь з обласного ДАІ, якою зазначено, що: інспектори при виконанні службових обов’язків були тверезі, автівку водія затримали «небезпідставно», до фальсифікації даних медичного огляду на стан сп’яніння даішники не причетні.

Більше того, як ідеться у відповіді, не знайшли свого підтвердження відомості «про нереагування на неадекватний вчинок лікаря-нарколога ЗОН Брича В. І.», а «факт неправомірного застосування фізичного впливу до громадянина Бірова Е. А. у приміщенні Закарпатського обласного наркологічного диспансеру інспекторами ДАІ Дужаром В. Й. і Лущаком В. В. у ході розслідування встановлено не було». 

Натомість, покарали даішників лише «за недобросовісне виконання своїх службових обов’язків і нехтування вимогами адміністративного законодавства», бо ж вони… «несвоєчасно відсторонили водія від керування транспортним засобом». Ну, і протокол склали за його відсутності, за що й отримали сувору догану. 

Тож, виходить, що відео, яке викликало неабиякий резонанс і потужне обурення читачів, не є доказовим фактом для закарпатських правоохоронців. Тому, якщо наступного разу в ситуації пана Елеміра опиниться хтось із водіїв, йому потрібно бути готовим до аналогічного розвитку подій, бо ж, судячи з відповіді Василя Бокоча, поведінка, що її зафіксовано на відео, для даішників є дозволеною і цілком нормальною. 

Тим часом, попри обіцянки головного міліціонера області Василя Варцаби повідомити про результати службового розслідування випадку, що мав місце за участі даішників, прес-служба міліції так і мовчить. Зате справно поповнює «сторінку сорому» для водіїв, відкриту у Фейсбуці – закарпатська міліція таким чином продовжує «браво боротись» за порядок на дорогах.  

 
21 червня 2013р.

Теги: догана, даішники, водій, Бокоч

Коментарі

Елемір 27.06.2013 / 08:33:43
Критична точка теж займалася з героями ДАІ з Закарпаття епизод від 10хв.10 сек на http://kanalukraina.tv/ru/episode/27594/

Елемір 23.06.2013 / 23:31:51
до Читача мене \ водія / не виправдали , тільки прац. ДАІ так як факт перевищення службових повноважень працівниками ДАІ й застосування до водія фізичної сили свого підтвердження в ході перевірки не знайшли. Все у рамках закону ....

Читач 23.06.2013 / 15:00:16
А що з водієм? Його виправдали?

Елемір 22.06.2013 / 20:32:56
Інспектор показав водію дулю .
За це він став звездою youtube по прізвіско інспектор Дулін і його звільнили з ДАІ , короткий фільм на http://www.youtube.com/watch?v=WFfDPIO8oFk

Елемір 22.06.2013 / 20:22:03
Я результат перевірки знав ще тоді коли лише говорили про перевірку що це буде так . Усе згідно чинному законодавству .....

Ужгородка 21.06.2013 / 17:07:38
Чула, що вчора біля колишнього Шервуда була ДТП, жінка з`їхала в канаву іперевернулась на дах автомобіля. Свідки кажуть, що це все через даївців які виїхали на зустрічну і жінці просто нікуди було діватись. Дивлюсь в інтернеті цієї аварії ніде нема

Мент капитализма 21.06.2013 / 15:53:22
прежде чем надеяться на правду, нужно по мнить что мы, гаишники. каждую неделю должны положить на стол шефу нехилую сумму. Нам что прикажете ложить её со своей зарплаты? Так её элементарно не хватит. Вот и крутимся как можем. Ну обложались, ну и что.зато а других отыгрались. и нас прикрыли. и на работе оставили.

Копча 21.06.2013 / 14:29:46
А що, є оптимісти котрі сподівалися на справедливе покарання виродків? Не в тій державі живете шановні. Тільки "суди Лінча" в змозі частково виправити ситуацію. Памятаю коли рік чи два тому, по країні прокотилася серія вбивств прокурорів та суддів то знайомі працюючі у правоохоронній системі були не на жах налякані і казали що реально бояться йти на відверте порушення закону. Кулю в лоба від доведеного до відчаю громадянина ніхто не хотів отримати.

Дені 21.06.2013 / 13:27:34
Полковник василь нічого ненормального не виявив.Ось тому і довіра до правоохоронців декілька відсотків.

НОВИНИ: Соціо

23:31
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
» Всі новини