У Закарпатській облраді кажуть, що ТОВ «Мармарош» не вправі здійснювати діяльність у зв’язку з відсутністю погоджень

Учора керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Михайло Попович звернувся з листом до голови Рахівської районної ради Миколи Беркели, в якому дана оцінка ситуації, що сталася у селі Косівська Поляна.

У Закарпатській облраді кажуть, що ТОВ «Мармарош» не вправі здійснювати діяльність у зв’язку з відсутністю погоджень

«У зв’язку зі ситуацією, що склалась довкола рішення Закарпатської обласної ради від 4 листопада 2011 року «Про погодження клопотання ТОВ «Мармарош» бажаю довести до відома наступне.

Вищевказаним рішенням Закарпатська обласна рада погодила клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Мармарош» щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку поліметалевих руд ділянки «Гаврищук», за умови отримання погодження землекористувачів, Рахівської міської ради, Косівського-Полянської сільської ради і Кобилецько-Полянської селищної ради. Тобто, слід розуміти, що рішення обласної ради можна вважати чинним та юридично легітимним за умови отримання ТОВ «Мармарош» погоджень й від усіх вищевказаних суб’єктів (рішення сільської, селищної, міської рад).

Таким чином, резюмуючи вищевикладене ТОВ «Мармарош» не вправі здійснювати будь-яку діяльність на вказаній території у зв’язку з відсутністю необхідних погоджень.

Також необхідно відмітити, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» відповідні дозволи на користування надрами надаються Державною службою геології та надр України, а обласна рада надає тільки погодження на отримання такого дозволу», - йдеться в листі обласної ради на адресу Рахівської районної ради.

Прес-служба Закарпатської облради

21 червня 2013р.

Теги: Косівська Поляна, поліметалічні, Мараморош

Коментарі

депутат 21.06.2013 / 23:37:40
Підтверджую. Більшість депутатів від ЄЦу в облраді не голосувала за це ганебне рішення.

НОВИНИ: Соціо

17:03
/ 1
У селі Негрово 20-річний хлопець зарізав дядька під час застілля Фото новина
15:53
/ 1
Інструктор Мукачівського ТЦК за гроші організовував втечі призовників і військових Фото новина
15:46
В Ужгороді викрили схему продажу фіктивних іспитів на водійські права Фото новина
14:35
У селі Кострина 61-річний чоловік загинув під колесами автомобіля Фото новина
13:32
На Закарпатті собака-поліцейський знайшов у лісі зниклу 89-річну грибарку Фото новина
12:20
У Полянській громаді в останню дорогу провели 53-річного Героя Володимира Русина Фото новина
11:04
В Ужгороді викрили групу, яка продавала метадон, прикриваючись замісною терапією Фото новина
10:06
Високогір’я Карпат засипало снігом Фото новина
08:39
/ 2
У Вишкові попрощалися із захисником України Отіллою Оросом Фото новина
17:46
/ 1
25-річний чоловік побив охоронця дитячого будинку на Мукачівщині Фото новина
15:22
Ужгородські медики врятували однорічного хлопчика, який вдавився їжею
14:41
Вітряків на Рівній стане більше – 37. Наразі розробляють нову ОВД, а перед цим під них поділили 168 га
13:28
В Ужгороді під час земельних робіт знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової Фото новина
12:36
На Закарпатті прикордонники затримали дві групи ухилянтів, яких вів «провідник» Фото новина
10:55
/ 1
На війні з рф поліг 26-річний Владислав Вінниченко із Бедевлі Фото новина
09:04
Закарпатське «Пітятко» стало мовним феноменом цьогорічного Радіодиктанту
18:28
Закарпаття долучилося до Радіодиктанту національної єдності
17:15
/ 4
В Ужгороді п'яний водій виїхав на зустрічку і зіткнувся з іншим авто Фото новина
16:45
Прикордонники Чопського загону долучилися до написання радіодиктанту національної єдності Фото новина
16:42
На Закарпатті рятувальники допомогли туристці, яка загубилася в засніжених горах Фото новина
15:55
Тимчасові обмеження руху транспорту через ПП "Солотвино – Сігету-Мармацієй" продовжено на ще понад місяць
14:19
/ 3
У Мукачеві затримали злочинну групу, що торгувала наркотиками й переправляла чоловіків за кордон Фото новина
13:14
/ 3
Перевізників на Закарпатті покарали за руйнування доріг перевантаженими фурами Фото новина
12:20
На ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники виявили 450 вінілових платівок Фото новина
11:13
На Закарпатті відкриють виставку ветерана війни Сергія Лендєла «Барви рідного краю»
» Всі новини