На Ужгородському кар'єрі потонув юнак (ФОТО)

Відпочинок ужгородців, що сьогодні надвечір вирішили врятуватися від спеки прохолодою води ужгородського кар'єру, був зіпсутий неприємною подією - під час відпочинку тут потонув 19-річний юнак, студент УжНУ, який прийшов на водойму з друзями.

На Ужгородському кар

Хлопець - уродженець Львівської області.

Очевидці розповіли, що хлопець разом з друзями купалися на водоймі. Коли останні повернулися на берег, то Івана ніде не було. Вони й викликали міліцію та рятувальників.

О 20:55 водолази Управління ДСНС в Закарпатській області дістали тіло з води. Потопельника виявили неподалік від берега на глибині близько 9 метрів.

19 червня 2013р.

Теги: водолаз, тіло

Коментарі

2510 2013-07-10 / 08:33:26
Як можна штовхнути людину в воду?То взагалі треба бути НЕЛЮДОМ,щоб звести людину на той світ.Що Іван йому зробив?

2510 2013-07-10 / 08:30:10
Я знаю точно,що Іван пішов у воду не сам,його штовхнули.Я впевнена в цьому більше,як на 100%.Нехай слідство ведуть краще і виведуть цю тварюку на чисту воду.

коля 2013-06-24 / 23:03:37
За 2 дні я допоміг у нас на тисі в хусті ирьом людям не втопитися... І нагороди та подяки це все дурниці... Щоб всі робили як я роблю, може і потопельників май мало було б.

Йовжі 2013-06-23 / 14:01:09
То шо сам Щербей Мірко пуд градусом у водолазному костьюмовісажуть ниряв геби медальку деяку дкстати то правда Гасичі шановні

Галина 2013-06-22 / 18:28:21
Прикро, що таке стається. І ми всі співчуваємо батькам, близьким і рідним хлопця. Але не можна винити в цьому тільки кар'єр, вірніше кар'єр...Подивіться на сьогоднішню молодь, випивка, куріння, хвальба одного перед іншим....інколи дивишься і думаєш, де ж батьки ? культури поведінки і правил поводження на воді ще ніхто не відміняв...сама з друзями часто відпочиваю на карєрі , і сказати чесно такого інколи надивишься.....що часом серце завмирає від того, що витворяють молоді люди....скакання з каменів, особливо зі скали напроти берега...це просто жах...І хто несе відповідальність за це????? Карєр???? НІ. Випадки потоплення стаються всюди...на морі, на річках та інших водоймах...тепер що? заборонити купатись взагалі? Куди податись ужгородцям в таку спеку??????? місьа влада тільки обіцяє облаштувати літній відпочинок, організувати пляжі і т.д....і більше нічого...
Я особисто думаю, що відповідальність на всіх нас! На тих з ким він прийшов (можливо юнак і не вмів плавати на таких водоймах), на тих хто відпочивав поруч і на байдужість...тому що, якби наші люди не були байдужими , то можливо своєчасно помітили і прийняли міри для врятування хлопця.
Ми завжди хочемо на когось повісити відповідальність, аби себе оправдати...і зняти з себе всіляку відповідальність...це стосується і місцевої влади, і служб , які повинні за це відповідати

галина 2013-06-22 / 18:26:08
люди на карєр ходили і будуть ходити бо це єдине місце в ужгороді де можна гарно поплавати і відпочити а що зробіла міська влада для цього???одні розмови та обіцянки звичайно бо ім цього не потрібно вони ж відпочивають закордоном або на дорогих курортах за наш рахунок а біда стається на морі або на річці так що не треба звинувачувати карєр а зробити нормальні умови для відпочинку ужгородців

ужгородка наталія 2013-06-22 / 18:13:25
єдине місце де ужгородці можуть в нормальних умовах відпочити !!! а міська влада для цього нічого не зробила !!! покладіть на літній сезон одного лікаря та рятівника і людям буде спокійно і влада собі авторитет підніме що хоч щось для людей зробили а не лиш красти вміють гади

123 2013-06-21 / 21:11:30
Друзі, з якими він прийшов, мали наглядати за ним, якщо він не добре вмів плавати. Куди вони дивились? На кар"єр взагалі небезпечно йти в таку глибоку воду, там тонули і ті, хто добре плавати вмів. Річки поряд у нас, а влада до сих пір не хоче нормальні пляжі зробити, щоб було де безкоштовно покупатися. А так краще на басейн а бо на річку йти. Ну на фіг ті кар"єри.Співчуваю близьким.

Микола 2013-06-21 / 11:47:20
ЛЮДИ МИНЕ ЗВАТИ МИКОЛА БАРАНОВИЧ Я СПІВЧУВАЮ БАТЬКАМ ЦЬОГО ХЛОПЦЯ НАШІ ЛЮДИ СЛІПІ ПОХОДУ ЛЮДЕЙ БУЛО БАГАТО А НІХТО І НЕ ПОВОРОХНУВСЯ НАЩОТ ДОПОМОГИ. Ще одна смерть на кар'єрі! Доки?

Yavorskyy 2013-06-21 / 10:38:44
Це був мій друг і однокласник, він ніколи не зловживав,Він був взірцем для друзів!!! Я не можу перенести втрату людини-людини від Бога.Він не вмів добре плавати, а ті сволоти , які бачили і не допомогли: хай у них винекне смертельна пореба допомоги чужої руки, яку вони не отримають!

йони 2013-06-20 / 19:52:00
я як оперативно зреагували служби порятунку, жах!!!

zakarpatec 2013-06-20 / 18:55:13
Згоден з Небайдужою: на цьому об'єкті має функціонувати повноцінна рятувальна служба !!!

пітер 2013-06-20 / 16:54:32
люди, на рахунок спиртного, він був тверезий, я стояв і слухав що говорили його друзі міліції, вони нічого не вживали, і прийшли не дуже давно.
Оне що мене вбило на повал, це ось ця фраза: " Останній раз я його бачив тут (біля сходинок), він там борсався".
а ще мене вбиває "халатність" наших людей, тоам народу стіки тоді було, що не пройти, а ніхто навіть не поворохнувся.

і останнє, біля волейбольної сітки, стоїть табличка "купатися та стрибати зхі скал та виступів ЗАБОРОНЕНО". але в той же чаас, та є і кафе, і лежаки, і навіть свого роду дошка, з якої можна пригати у воду ( зелена металічка фігня). ось вам і є. а міська рада заборонила купатися в карєрі , Ужі.

Небайдужа 2013-06-20 / 14:06:42
Справді, якби наша вельмишановна влада посприяла тому щоб облаштувати нороду місця для відпочинку, можливо і зменшились би всі ці трагічні випадки!!!! А так, дорогі ужгородці, відпочиваючи не розслабляйтеся, оскільки не знаєте що на вас чекає у воді або на прекрасній галявині усіяній борщовиками(з якими доречі також ніхто нічого не робить)

==== 2013-06-20 / 13:47:12
карєр не вина цього, купатися ніде, а якась рятувальна служба потрібна щоб чергувала, можливоб б чиїсь долі спасла

Мішико 2013-06-20 / 10:27:55
і не вживайте спиртні напої ... бо цілий день п’ють там пиво, а потім бісяться - хто у воду скочить з найвищої точки

прикра ситуація

Жителька міста 2013-06-20 / 09:40:49
Звісно приношу співчуття батькам і рідним і друзям...
Але я думаю не потрібно зараз тут обговорювати,що карєр у всьому винен! Насправді топляться всюди..на морі в Солотвині..всюди..
Ні для кого не секрет глибин карєр..то потрібно відноситись з розумом до свого відпочинку..Не дуріти,хочеш адреналіну то найди інший спосіб його відчути...Там настільки молодь не слідкує за своїм життям..Навіщо пригати із скал,з тих камінь...Самі ж губите своє життя!!
Будь-ласка будьте оборежні!! І відпочивайте так як нормальні люди!!

Ужгород 2013-06-20 / 08:07:40
Ще одна смерть на кар'єрі! Доки?

Юра 2013-06-19 / 23:46:02
Погорелов де місця для купання? Тобі ж всеодно ти з Сушко в Хорватію!Так?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:07
/ 2
У Хусті легковик, обганяючи інше авто, врізався у стовп
10:07
В Ужгороді та Мукачеві горіли квартири
09:23
На Виноградівщині вночі гасили пожежу у господарських спорудах
13:25
У Мукачеві знову за повідомленням аноніма шукають вибухівку, тепер – у райлікарні та прокуратурі
11:15
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автівка збила жінку
10:10
В Ужгороді під час пожежі на складі згорів одяг
12:45
/ 3
На Берегівщині від буревію постраждало кілька сіл і зокрема об’єкти бюджетної сфери
07:31
У Підвиноградові мотоцикл вилетів у кювет, двоє байкерів у лікарні
11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
» Всі новини