На Ужгородському кар'єрі потонув юнак (ФОТО)

Відпочинок ужгородців, що сьогодні надвечір вирішили врятуватися від спеки прохолодою води ужгородського кар'єру, був зіпсутий неприємною подією - під час відпочинку тут потонув 19-річний юнак, студент УжНУ, який прийшов на водойму з друзями.

На Ужгородському кар

Хлопець - уродженець Львівської області.

Очевидці розповіли, що хлопець разом з друзями купалися на водоймі. Коли останні повернулися на берег, то Івана ніде не було. Вони й викликали міліцію та рятувальників.

О 20:55 водолази Управління ДСНС в Закарпатській області дістали тіло з води. Потопельника виявили неподалік від берега на глибині близько 9 метрів.

19 червня 2013р.

Теги: водолаз, тіло

Коментарі

2510 2013-07-10 / 08:33:26
Як можна штовхнути людину в воду?То взагалі треба бути НЕЛЮДОМ,щоб звести людину на той світ.Що Іван йому зробив?

2510 2013-07-10 / 08:30:10
Я знаю точно,що Іван пішов у воду не сам,його штовхнули.Я впевнена в цьому більше,як на 100%.Нехай слідство ведуть краще і виведуть цю тварюку на чисту воду.

коля 2013-06-24 / 23:03:37
За 2 дні я допоміг у нас на тисі в хусті ирьом людям не втопитися... І нагороди та подяки це все дурниці... Щоб всі робили як я роблю, може і потопельників май мало було б.

Йовжі 2013-06-23 / 14:01:09
То шо сам Щербей Мірко пуд градусом у водолазному костьюмовісажуть ниряв геби медальку деяку дкстати то правда Гасичі шановні

Галина 2013-06-22 / 18:28:21
Прикро, що таке стається. І ми всі співчуваємо батькам, близьким і рідним хлопця. Але не можна винити в цьому тільки кар'єр, вірніше кар'єр...Подивіться на сьогоднішню молодь, випивка, куріння, хвальба одного перед іншим....інколи дивишься і думаєш, де ж батьки ? культури поведінки і правил поводження на воді ще ніхто не відміняв...сама з друзями часто відпочиваю на карєрі , і сказати чесно такого інколи надивишься.....що часом серце завмирає від того, що витворяють молоді люди....скакання з каменів, особливо зі скали напроти берега...це просто жах...І хто несе відповідальність за це????? Карєр???? НІ. Випадки потоплення стаються всюди...на морі, на річках та інших водоймах...тепер що? заборонити купатись взагалі? Куди податись ужгородцям в таку спеку??????? місьа влада тільки обіцяє облаштувати літній відпочинок, організувати пляжі і т.д....і більше нічого...
Я особисто думаю, що відповідальність на всіх нас! На тих з ким він прийшов (можливо юнак і не вмів плавати на таких водоймах), на тих хто відпочивав поруч і на байдужість...тому що, якби наші люди не були байдужими , то можливо своєчасно помітили і прийняли міри для врятування хлопця.
Ми завжди хочемо на когось повісити відповідальність, аби себе оправдати...і зняти з себе всіляку відповідальність...це стосується і місцевої влади, і служб , які повинні за це відповідати

галина 2013-06-22 / 18:26:08
люди на карєр ходили і будуть ходити бо це єдине місце в ужгороді де можна гарно поплавати і відпочити а що зробіла міська влада для цього???одні розмови та обіцянки звичайно бо ім цього не потрібно вони ж відпочивають закордоном або на дорогих курортах за наш рахунок а біда стається на морі або на річці так що не треба звинувачувати карєр а зробити нормальні умови для відпочинку ужгородців

ужгородка наталія 2013-06-22 / 18:13:25
єдине місце де ужгородці можуть в нормальних умовах відпочити !!! а міська влада для цього нічого не зробила !!! покладіть на літній сезон одного лікаря та рятівника і людям буде спокійно і влада собі авторитет підніме що хоч щось для людей зробили а не лиш красти вміють гади

123 2013-06-21 / 21:11:30
Друзі, з якими він прийшов, мали наглядати за ним, якщо він не добре вмів плавати. Куди вони дивились? На кар"єр взагалі небезпечно йти в таку глибоку воду, там тонули і ті, хто добре плавати вмів. Річки поряд у нас, а влада до сих пір не хоче нормальні пляжі зробити, щоб було де безкоштовно покупатися. А так краще на басейн а бо на річку йти. Ну на фіг ті кар"єри.Співчуваю близьким.

Микола 2013-06-21 / 11:47:20
ЛЮДИ МИНЕ ЗВАТИ МИКОЛА БАРАНОВИЧ Я СПІВЧУВАЮ БАТЬКАМ ЦЬОГО ХЛОПЦЯ НАШІ ЛЮДИ СЛІПІ ПОХОДУ ЛЮДЕЙ БУЛО БАГАТО А НІХТО І НЕ ПОВОРОХНУВСЯ НАЩОТ ДОПОМОГИ. Ще одна смерть на кар'єрі! Доки?

Yavorskyy 2013-06-21 / 10:38:44
Це був мій друг і однокласник, він ніколи не зловживав,Він був взірцем для друзів!!! Я не можу перенести втрату людини-людини від Бога.Він не вмів добре плавати, а ті сволоти , які бачили і не допомогли: хай у них винекне смертельна пореба допомоги чужої руки, яку вони не отримають!

йони 2013-06-20 / 19:52:00
я як оперативно зреагували служби порятунку, жах!!!

zakarpatec 2013-06-20 / 18:55:13
Згоден з Небайдужою: на цьому об'єкті має функціонувати повноцінна рятувальна служба !!!

пітер 2013-06-20 / 16:54:32
люди, на рахунок спиртного, він був тверезий, я стояв і слухав що говорили його друзі міліції, вони нічого не вживали, і прийшли не дуже давно.
Оне що мене вбило на повал, це ось ця фраза: " Останній раз я його бачив тут (біля сходинок), він там борсався".
а ще мене вбиває "халатність" наших людей, тоам народу стіки тоді було, що не пройти, а ніхто навіть не поворохнувся.

і останнє, біля волейбольної сітки, стоїть табличка "купатися та стрибати зхі скал та виступів ЗАБОРОНЕНО". але в той же чаас, та є і кафе, і лежаки, і навіть свого роду дошка, з якої можна пригати у воду ( зелена металічка фігня). ось вам і є. а міська рада заборонила купатися в карєрі , Ужі.

Небайдужа 2013-06-20 / 14:06:42
Справді, якби наша вельмишановна влада посприяла тому щоб облаштувати нороду місця для відпочинку, можливо і зменшились би всі ці трагічні випадки!!!! А так, дорогі ужгородці, відпочиваючи не розслабляйтеся, оскільки не знаєте що на вас чекає у воді або на прекрасній галявині усіяній борщовиками(з якими доречі також ніхто нічого не робить)

==== 2013-06-20 / 13:47:12
карєр не вина цього, купатися ніде, а якась рятувальна служба потрібна щоб чергувала, можливоб б чиїсь долі спасла

Мішико 2013-06-20 / 10:27:55
і не вживайте спиртні напої ... бо цілий день п’ють там пиво, а потім бісяться - хто у воду скочить з найвищої точки

прикра ситуація

Жителька міста 2013-06-20 / 09:40:49
Звісно приношу співчуття батькам і рідним і друзям...
Але я думаю не потрібно зараз тут обговорювати,що карєр у всьому винен! Насправді топляться всюди..на морі в Солотвині..всюди..
Ні для кого не секрет глибин карєр..то потрібно відноситись з розумом до свого відпочинку..Не дуріти,хочеш адреналіну то найди інший спосіб його відчути...Там настільки молодь не слідкує за своїм життям..Навіщо пригати із скал,з тих камінь...Самі ж губите своє життя!!
Будь-ласка будьте оборежні!! І відпочивайте так як нормальні люди!!

Ужгород 2013-06-20 / 08:07:40
Ще одна смерть на кар'єрі! Доки?

Юра 2013-06-19 / 23:46:02
Погорелов де місця для купання? Тобі ж всеодно ти з Сушко в Хорватію!Так?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини