Закарпатка обікрала вантажівку на Львівщині

У Стрийському районі Львівської області трапилася неприємна пригода з іноземним громадянином. У придорожньому кафе перетнулися шляхи 42-річного іноземця та 27-річної мешканки Закарпатської області. Ця мандрівка та випадкове знайомство мали для них обох не дуже приємний фінал: іноземець позбувся чималої суми грошей, а молодиця вкотре опиниться на лаві підсудних.

До чергової частини Стрийського міськвідділу міліції надійшло телефонне повідомлення від працівника охорони однієї з автостоянок, що поблизу Стрия. Чоловік розповів, що з вантажного автомобіля, який належить чужоземцю, невідома особа викрала 585 євро.

Ласою до чужих грошей виявилась 27-річна мешканка Закарпатської області.  Познайомившись з іноземцем у кафе на автостоянці, жінка не встояла перед спокусою збагатитися за його рахунок. Скориставшись нагодою, вона поцупила гроші з авто свого нового знайомого, після чого зникла у невідомому напрямку.  

Проте оперативники швидко встановили її місце перебування. Тож розпорядитись викраденими грошима  зловмисниця не встигла  –  її затримали правоохоронці.

На лаві підсудних молодиця опиниться не вперше  – за її плечима вже є судимість за крадіжку. Щоправда, минулого разу їй поталанило і вона не потрапила за ґрати. Однак, останнє кримінальне правопорушення вона вчинила під час іспитового терміну, тож уникнути ізоляції від суспільства цього разу їй не вдасться.

За фактом крадіжки слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Зловмисниці загрожує обмеження  волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

 

Ольга Марцинюк, Стрийський міський відділ міліції

18 червня 2013р.

Теги: крадіжка, Стрий

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:00
/ 4
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 16
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
» Всі новини