Центром Ужгорода пройшлася хода кришнаїтів (ВІДЕО)

Центральними вулицями Ужгорода пройшлася хода кришнаїтів, які роздавали перехожим літературу, календарики та пригощали їх солодощами власного виробництва.

Центром Ужгорода пройшлася хода кришнаїтів (ВІДЕО)

Багато людей з подивом вглядались колону людей з поглядами на життя, які не є традиційними для середньостатистичного українця.

Свій початок хода почала з вулиці Корзо на площу Театральну - одне з найбільш людних місць у вихідні та будні дні.

Представники центру свідомості Крішни в місті Ужгород демонстрували свою  любов до мешканців міста співом традиційних для цієї течії пісень та мантр. Неодноразво можна було почути вигук «Харібол», що означає «Повторюйте імена Харі (Крішни)!».

У заході взяли участь близько 40 людей. Вайшнави, або кришнаїти, далеко не вперше проводять в обласному центрі Закарпаття акції такого типу, але, безперечно, сьогоднішня хода стала найбільш масовою і, як завжди, викликала тільки позитивні емоції.

Юрій Ломакін, Uzhinform. Фото автора

16 червня 2013р.

Теги: кришнаїти, Крішна

Коментарі

Станіслав 09.09.2013 / 05:59:11
ч.2
Секта Георгія Аїстова тільки спершого погляду здається звичайною “релігійно-філосовською сектою”. Всі адепти секти проживають на винайманих квартирах ( які постійно змінюють), мають свої імена, які їм дає гуру. У випадку скоєння ними якогось злочину, практично неможливо буде встановити хто скоїв та де він мешкає. В секті діє цілий “підрозділ вербувальників” , які разом із професійним психологом — гіпнотизером “залучають” до своєї організації молодь ( в т.ч. НЕПОВНОЛІТНІ) та “утримують адептів секти в вірі”. Раджу прочитати в інтернеті статтю : “Георгий Аистов (Бхакти Бимал Авадхут Свами) из Чаитанья Сарасват Матхнабрати”. І найголовніше, в діяльності секти, навіть з тієї інформації, яка доступна в інтернеті, вбачаються ознаки різного роду кримінальних правопорушень. Для цього пропоную прослухати доступну в інтернеті аудіорозмову ( з текстом розмови) частини керівників цієї секти “про свою діяльність” : “Диалог между Авадхута Махараджа и Ranajit Прабху”. Вам все стане зрозуміло, хто такий Георгій Аїстов, його секта та яка мета його діяльності. Зазначений “діалог” відбувається між частиною керівників кришнаїської секти : Аавдхуд Махараджем (Георгієм Аїстовим) та Ренаджат Прабху. У ході розмови чоловік, голос якого подібний до голосу Георгія Аїстова, пропонує Р.Прабху вбити (!) іншого керівника секти – Ачар”я Махараджа з метою захоплення влади в секті. Крім цього, чоловік, голос, якого подібний до голосу гр. Георгія Аїстова , заявлає, що найвища влада в світі – ЦЕ ВЛАДА ГРОШЕЙ. В діяльності секти Георгія Аїстова є всі ознаки тоталітарної секти та порушення Кримінального кодексу України. Переконаний, що правоохоронні органи мають негайно припинити діяльність цієї секти.

Станіслав 09.09.2013 / 05:57:19
В Україні діє цілий ряд тоталітарних та деструктивних організацій, які фінасуються із-за кордону, в тому числі релігійні тоталітарні секти (ІСКОН, кришнаїтська секта гр. Росії Георгія Аїстова / він же гуру Авадхут Махарадж/ та інші різного роду кришнаїтські секти), де замість вивчення східної філософії та релігії йде “замаскована” пропоганда ненависті до свого етнічного коріння та релігії дідів і прадідів, всіх хто не визнає вчення ціх сект оголошено демонами, навіть рідних. Близько 70 % членів секти полишили навчання, домівки. Учасникам секти, як правило молоді ( причому великий відсоток неповнолітньої молоді), втлумачують у мізки, що вони спілкуються з Богом (Крішною) через гуру. І якщо Крішна через гуру накаже виконати адептам самий незручний наказ ( в т.ч. і вбивство), то адепти мають виконати цей наказ не задумуючись. Знімається усіляка моральна відповідальність за вбивство людини, якщо воно вчинено «у свідомості Крішни»: «Будь-яка людина, що діє у свідомості Крішни… навіть вбиваючи, не здійснює вбивство, як і не опікується вона наслідками такого вчинку» («Бхагават-Гіта яка вона є». Розділ 18. Коментар до тексту 17). Для кращого “засвоєння вчення” адептам сект дають “прасад” (жертовна їжа), куди добавляють різного роду “рослинні приправи”, які викликають у адептів відчуття повної покори своєму гуру і т.п. До речі секта Георгія Аїстова відкрила свої філіали у Абхазії та Осетії , після того як ці території було відірвано у Грузії. Аїстов заявляє «в своїх проповідях», які адепти викинули на ютуб : «Нам неомходимо сейчас там ( в Абхазії і Осетії) создать святых».За цією організацією стоять “політичні” гроші ФСБ ( та й офіси поряд)! СБУ необхідно було б вже давно зацікавитися цією організацією. Секта Аїстова нараховує в Україні близько 40 тис. адептів – це фактично потенційні диверсанти іноземної країни. Рекомендую прочитати дві статті : ” Авадхуд Махарадж в Киеве” та “Авахуд Махарадж в Украине”, які доступні в інтернеті. Доречно буде послухати лекції “гуру” Георгія Аїстова, які його сектанти понавикидували в інтернет та придивитись, як змінюється поведінка адептів після вживання “прасаду”. У адептів з”являєттся відчуття радості, ейфорія.. Після того, як правоохоронним органам України вдалося заборонити діяльність в Сімферополі іншого кришнаїтського “гуру” Свамі Вішну Деві ( громадянина Росії Валерія Мінцева, колишнього офіцара ЗС РФ), цю нішу нині плануєте заповнити Георгій Аїстов, відкриваючи в Сімферополі чергову базу своєї секти, маскуючи її під “пропагування індійської культури”.

Копча 17.06.2013 / 01:30:44
Не хватало до цієї процесії ще з два десятки циган з радванки ото було б саме те.

НОВИНИ: Соціо

16:32
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
14:29
На Закарпатті у перші години 2026 року народилися семеро немовлят
13:00
Закарпатські вибухотехніки вирушили у зону бойових дій Фото новина
09:02
Пошуки 62-річної жінки на Закарпатті тривають уже четверту добу Фото новина
18:13
/ 1
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 4
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 3
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 4
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 3
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
» Всі новини