Закарпатські медики відзначили своє професійне свято (ФОТО)

Як відомо, щорічно кожної третьої неділі червня своє професійне свято відзначають люди в білих халатах - лікарі, медсестри, ветерани галузі – усі, хто так чи інакше причетний до великої справи – охорони людського здоров’я.

Закарпатські медики відзначили своє професійне свято (ФОТО)

Сьогодні, 14 червня в сесійній залі облради з цієї нагоди відбулися урочисті заходи.

Привітати іменинників прийшли перші керівники краю – голова облради Іван Балога та голова ОДА Олександр Ледида, депутати різних рівнів, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади краю, творчих спілок, громадських організацій, митці та ін.

Звертаючись до присутніх, усі промовці висловлювали слова подяки усім закарпатським медикам, бажали довголіття, окремим вручали квіти та подарунки. Вітали медиків голова ОДА Олександр Ледида та начальник управління охорони здоров’я Роман Шніцер.

Кращі із них удостоїлись спільної відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудного знаку «За розвиток регіону». А це Курах Іван - головний лікар Ужгородської Ц МКЛ, Бондаренко Любов – завідувачка першого терапевтичного відділення обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», Горзов Антон – начальник відділу охорони здоров’я Іршавської РДА, Малеш Іван – головний лікар Берегівської центральної районної лікарні, Рішко Микола – професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри госпітальної терапії медичного факультету ВДНЗ «Ужгородський національний університет», Стойко Володимир – начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА.

Теплим, щирим було привітання голови облради Івана Балоги, який зазначив, що найдорожчий і найцінніший скарб людини – здоров’я. Тому з великою повагою і шаною завжди ставляться люди до охоронців здоров’я – медичних працівників.

«Ваша професія – найблагородніша в світі, адже кожна людина від народження оточена піклуванням лікарів.

То ж дозвольте від імені обласної ради, від себе особисто щиро привітати всіх вас, присутніх у цьому залі, ваших рідних із професійним святом. Окремо вітаю тих, хто сьогодні на посту несе свою нелегку медичну службу. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я,добробуту, людського щастя та всіляких житейських гараздів.

Приємно відзначити, що медичні працівники нашої області, серед яких близько 5 тисяч лікарів, навіть в нелегких умовах сьогодення, надають якісну медичну допомогу. Медицина – чи не найважливіша галузь. Інвестиції в охорону здоров’я – це інвестиції в майбутнє. Тому медицина потребує допомоги не декларативної, а реальної. Органи місцевої влади – партнери медиків. Хочу відзначити: в сільських, селищних радах лікарі представлені чи не найширше. В обласній раді 15 депутатів мають вищу медичну освіту. Більшість із них трудиться на ниві охорони здоров’я не один рік і знають проблеми медицини. Їм хочу подякувати за те, що впродовж років медики є активними депутатами рад різного рівня, які активно лобіюють інтереси галузі, - наголосив Іван Іванович.

На завершення ще раз подякував медичним працівникам – і тим, хто вже вийшов на пенсію, і тим, хто продовжує чесно виконувати свої обов’язки – за невтомну працю, майстерність, вірність обраній професії, любов до людей. Та побажав їм добра і щастя, щоб лікарські заповіді ніколи не були обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

Після чого багатьом із них вручив відзнаки облради.

Так, за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня медичного працівника почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком нагороджено: Акар Ірину        лікаря-кардіолога поліклініки Берегівської центральної районної лікарні, Барна Аллу – завідувача інфекційного відділення Іршавської районної лікарні, Демʼяна Юрія– завідувача травматолого-ортопедичного відділення обласної дитячої лікарні, Довганич Наталію     - завідувача фельдшерсько-акушерського пункту Діброва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Золотарево, Кравчака Миколу        – лікаря-хірурга обласного госпіталю інвалідів війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (м. Ужгород)

Грамотою обласної ради та цінним подарунком удостоєно: Бістрікер Галину          – старшу сестру медичну дитячого відділення Міжгірської районної лікарні, Годованець-Лапко Наталію - лікаря загальної практики - сімейного лікаря Воловецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Дорогіну Марію        - завідувача амбулаторії загальної практики-сімейної - медицини с. Малий Березний Центру первинної медико-санітарної допомоги, Керецман Марію         –  завідувача шостого терапевтичного відділення обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», Росоху Аллу Іванівну – головного лікаря Міжгірської станції екстреної медичної допомоги.

Оголошено подяку та вручено цінні подарунки: Дідренцелу

Євгенію     – заступнику головного лікаря по амбулаторно-поліклінічній роботі Свалявської центральної районної лікарні, Кузьмі Мирославі – завідувачу фельдшерсько-акушерського пункту с. Пастілки, Пилипу Михайлові Михайловичу – завідувачу амбулаторії с.Чорна Тиса, Тегзі Жанетті     – лікарю-кардіологу кардіологічного відділення Мукачівської центральної районної лікарні, Шинкаренко Ларисі – в.о.головного лікаря Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Прес-служба Закарпатської облради

14 червня 2013р.

Теги: медики

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
» Всі новини