У Мукачеві вітали медиків (ФОТО)

Сьогодні в Мукачівському міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України, яке відзначається щорічно у третю неділю червня. Медиків Мукачеві вітали заслужений лікар України, депутат облради, головний лікар Мукачівської центральної районної лікарні Василь Васюта, голова обласної ради Іван Балога, Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл, депутат облради Андрій Балога.

У Мукачеві вітали медиків (ФОТО)

Насамперед медиків привітав головлікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта, який зазначив, що цьогорічні урочистості – своєрідний підсумок роботи за минулий рік. «Показники надання медичної допомоги нашої лікарні є вищими за середньообласні, і навіть за середньодержавні. Нашому колективу – під силу виконання непростих завдань. І ми маємо підтримку. Насамперед народного депутата України Віктора Балоги, міської влади. Завдяки прийнятим рішенням обласної ради для лікарні буде виділено 900 тисяч на оновлення хірургічного корпусу, ще півмільйона отримаємо на облаштування кабінету ангіографії. Сам ангіограф вартість майже 2,5 мільйона гривень нам подарували меценати», - поділився планами Василь Васюта. Разом з тим головний лікар відзначив, що непроста економічна ситуація в країні відображається і на галузі зокрема. Так, виникають труднощі з проплатою рахунків казначейством.  Медичну реформу лікар вважає, що її проводять для так званої «оптимізації» - скорочення кількості ліжок та зменшення кількості медиків. «Але ми на такі кроки не підемо, і скорочувати медперсонал не будемо, адже за кожним з вас «стоять» сім’ї», - каже Василь Васюта. Він, разом з головою профспілки ЦРЛ Омеляном Решетарем  нагородив своїх колег грамотами та цінними подарунками.

Привітав медичну спільноту міста й голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. «Лікарі – одна з найбільш поважних професій у суспільстві. Вони  завжди приходять на допомогу у важку хвилину. Лікарня – соціально важливий об’єкт, і відрадно, що у Мукачівській ЦРЛ успішно працюють медичні династії. Хочу побажати вам успіхів та рівнятися на європейські стандарти надання медичної допомоги громаді», - зазначив керівник ради.

Опісля Іван Балога нагородив ряд медпрацівників міста відзнаками та цінними подарунками. Так, грамотою обласною ради нагородили: завідуючу терапевтичного відділення поліклініки Славку Гереші, завідувача психоневрологічного диспансеру Миколу Крилова, лікаря-терапевта Надію Маркуліну, лікаря-онколога Ларису Юрченко та провізора Мукачівської центральної районної лікарні Нінель Мацейко.

Прес-служба Закарпатської облради

13 червня 2013р.

Теги: медик, лікар

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини