Хустський суддя дарував винуватцеві кривавої ДТП Нагірному необмежену свободу

Неприховане знущання над законом і громадською думкою триває.

Хустський суддя дарував винуватцеві кривавої ДТП Нагірному необмежену свободу

Учора, 12 червня, у Хустському районному суді відбулося чергове засідання у резонансній справі Павла Нагірного. За його підсумками суддя віддалився у нарадчу кімнату і рішення оголосили сьогодні зранку.

На засіданні розглядалося клопотання прокуратури про застосування щодо Павла Нагірного примусових заходів медичного характеру.

Рішення, що його озвучив сьогодні суддя Ярослав Сідей, стало черговим знущанням "правосуддя" над законом, логікою здорового глузду і громадською думкою – за результатами розгляду справи клопотання прокуратури відхилено. Жодних обгрунтувань такого рішення наразі не прозвучало. Однак, в процесі судового розгляду суддя акцентував на тому, що, не зважаючи на те, що Павла Нагірного вже давно виписали з Закарпатської обласної психіатричної лікарні у Берегові, сторона звинувачення не надала суду документальних підтверджень того, що він видужав. А тому щодо нього не можна застосовувати заходи примусового характеру у вигляді взяття під варту. У той же час, суддя відмовив і в застосуванні щодо винуватця резонансної ДТП і примусових заходів медичного характеру. Тобто, відповідно до рішення хустської Феміди, П.Нагірний уник навіть застосування щодо нього пом'якшеного запобіжного заходу у вигляді лікування в медичному закладі під посиленим наглядом правоохоронців.

Таким чином, злочинець, що, перебуваючи п'яним за кермом, убив двох людей і ще двох покалічив, зараз насолоджується необмеженою свободою. Саме через те, що щодо П.Нагірного не було вжито жодних запобіжних заходів, які він, відповідно, не порушував, він зараз навіть не перебуває в розшуку – ані всередині держави, ані в міжнародному. Зі слів адвоката Петра Немеша, які, втім, також не були нічим підтверджені, його підопічний зараз перебуває на лікуванні в Будапешті.

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в правоохоронних органах, прокуратура зараз готує апеляцію на зазначене рішення Хустського районного суду. Власне у цьому, як і прогнозувало Закарпаття онлайн, полягає логіка ситуації, у "розруленні" якої на користь П.Нагірного задіяні не тільки адвокати, але й судді та правоохоронці – затягнути справу, відправивши її на розгляд по другому колу.

Єдине, що вдалося відстояти в ході зазначеного судового засідання прокуратурі та стороні, що постраждала, це те, що суддею було відхилено клопотання адвокатів П.Нагірного щодо зняття арешту на майно дружини винуватця кривавої ДТП.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 30 квітня в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця трагічної ДТП у Хусті Павла Нагірного. Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного обрано запобіжний захід – тримання під вартою. У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом було задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів було повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який тепер розглядав її в новому складі.

 

13 червня 2013р.

Теги: Нагірний, прокуратура

Коментування вимкнено автором публікації.

НОВИНИ: Соціо

12:11
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 7
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 10
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
» Всі новини