За фактом отримання хабара головним земельником Ужгородщини прокуратурою розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст 368 КК України стосовно начальника відділу землеустрою та охорони земель управління Держземагенства в Ужгородському районі Закарпатської області К.

За фактом отримання хабара головним земельником Ужгородщини прокуратурою розпочато кримінальне провадження

Керівник вимагав від громадянки М. неправомірну вигоду в розмірі 35 тис. доларів США за сприяння, з використанням свого службового становища, у вирішенні питання про надання їй в оренду земельної ділянки площею 10 га на території Пацканівської сільської ради Ужгородського району.

Після одержання від закарпатки частини обумовленої суми неправомірної вигоди в розмірі 132 тис.грн. керівника районного підрозділу Держкомзему було викрито співробітниками УСБУ в Закарпатській області.

Довідка:

ч. 4 ст. 368 ККУкраїни - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою - діяння, передбачене частиною другою або третьою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

13 червня 2013р.

Теги: хабар, земля

Коментарі

яна 2014-01-15 / 13:24:55
а ваня хороший лиш розуму бракує от і підставили...

яна 2014-01-15 / 13:24:15
антала покидька треба в тюрму!!!!!!!!!!!!!

закарпатці 2013-06-16 / 14:16:46
вся закарпатська обл., усі підприємці дають щоб працювати, але всі знають що це йде не на місця, а у Ужгород

горець 2013-06-16 / 14:05:50
Смішно, якщо і щось дають комусь на місці то від сили коробку конфет за 20 гриваків.

вуйко 2013-06-16 / 14:03:37
Так пак кожний район несе податок раз у місяць у Столицю......Це що новина і від начальників району мало що залежить.

2233 2013-06-13 / 21:05:25
люди добрі ця ситуація ще раз доказує недолугість цих Бесовців, що начальник якогось відділу міг врегулювати на території якою не керує, чиста підстава, а він не поняв підлог підлих бесовців і повівся.

Спостерігач 2013-06-13 / 19:14:03
В Рахові головний земельник збирає з кожної приватної геодезичної фірми кожного місяці по 2000тис грн. у вигляді хабара щоб працювали і ЩО? правоохоронні органи на Рвахівщині всі в курсі! Навіть плотит хабар колишній працівник Рахівського УБЕЗу Гучканюк який є пенсіонером і займається приватизацією землі.

чепа 2013-06-13 / 18:36:07
Порядну людину в сизо боха му.......

Закарпатець 2013-06-13 / 18:14:36
У відомого Ужгороду та околиці держслужбовця- землельника Антала ставка за офомлення земельної ділянки 30(тридцять) тисяч зелених.Такі гроші для нього,читай за його автограф,просять його підлеглі.Подібні Анталу сидять і в антимонопольному,правда там просять таку ж суму в гривнях.

Степан Крук 2013-06-13 / 18:09:32
Знаю багатьох людей, котрі 5-10 років не можуть приватизувати ділянки, на котрих вже побудовано хату. Бідкаються, що чинуші навмисно не видають свідоцтва на власність прибудикової ділянки вимагаючи хабар. На мій погляд, земля під власним будинком повинна приватизовуватися на протязі 10 хвилин, а не 10 років. Знаю стареньку жінку, яка з аналогічним питанням вже 7-років оббиває пороги чиновників.

Для відома ідіотів! 2013-06-13 / 17:44:50
Ужгородського земельного кадастру НЕ ІСНУЄ! ідіть книжки читайте! є управління Держземагентства!реєстрація земельної ділянки в ДЗК коштує 65 гривень! і ніхто ніколи нічого не ВИМАГАЄ! Якщо нема розуму хто Вам винний!

До відома СБУ 2013-06-13 / 17:29:19
В Ужгородському земельному кадастрі за присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки підприємства вимагають 30 тис. доларів!(начебто для самого Антала!) Всіма питаннями "відає" Антал. Кажуть, якщо йому сподобалась ваша ділянка, вам *опа!

2868 2013-06-13 / 16:30:46
Обратно Анталу с рук сойдет как и в ситуации с Соломкой?

все будет 2013-06-13 / 16:11:05
Люди странные, когда помочь побыстрее, сделать все хорошо то все за! как только дело доходит до обычной провокации,подставы то все "схема, решало, взяточник". Несправедливо. Засуньте свою зависть поглубже, на чужом горе, все рады плясать!

Коля 2013-06-13 / 16:01:47
Ваня хороший хлопець, та влетів по-повній

Не для вас 2013-06-13 / 15:45:27
Це гарна порядна людина!Дай Бог сил йому та його сімї! І вам стервятники всього найкращого!

не так! 2013-06-13 / 15:36:55
він був головним "рішайлом" у відділі та посредник у начальства

не так 2013-06-13 / 15:34:02
це не головний земельник ужгородщини

для "хочу знати": 2013-06-13 / 15:31:17
Когутка Іван Ференцовіч

хочу знати! 2013-06-13 / 14:49:20
То як фамілія взяточника, пудкажіть, бо дуже меригуюся!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo