ФОТОФАКТ. Закарпатська міліція вирішила побороти злочинність фейсбучним соромом

Не встиг головний міліціонер Закарпаття Василь Варцаба озвучити на своїй вчорашній прес-конференції ідею створити у соціальній мережі Фейсбук "сторінку, яка працюватиме по типу "Дошки сорому", як нова міліцейська прес-служба, що почувається у Фейсбуку як щука в річці, взяла під козирьок і втілила.

ФОТОФАКТ. Закарпатська міліція вирішила побороти злочинність фейсбучним соромом

Якщо все піде за міліцейським планом, то простим ДАІшникам не потрібно буде переживати і стискатися, коли побачать круту іномарку, припарковану на газоні, тротуарі чи "зебрі", а генерал-майору Варцабі переживати з того приводу, як відреагує на ту чи іншу публікацію на котромусь з авторитетних закарпатських сайтів (та ще й, не дай Бог, такому, що моніториться урядом і профільним міністерством, як Закарпаття онлайн) вище міліцейське начальство. Для всіх, кого турбує тема порушень закону, у Фейсбуці від тепер створено спеціальний закуток під назвою "Закарпаття. Сторінка сорому", де можна відвести душу, виклавши відповідні фото.

"Сторінка створена як реакція на порушення вимог паркування в Ужгороді. Особливо, це стосується паркування на зелених зонах. Але проблема порушення правил зупинки та стоянки транспорту актуальна для Закарпаття в цілому, з нашими історично вузькими вулицями та провулками. Запрошуємо всіх журналістів та небайдужих до цієї проблеми громадян взяти участь у справі фотофіксації «нахабних водіїв». Завантажуйте свої фото, додавайте час та місце, де було воно зроблено", - запрошують міліцейські засновники сторінки.

Але паркування - це лише початок. Бо, кажуть, у найближчих планах закарпатської міліції - перевести у Фейсбук невдоволення нерозкритими і непокараними крадіжками, вбивствами, підпалами і фактами хабарництва.

"Ми пропонуємо разом з вами відкрити сторінку в інтернеті, де будуть публікуватись фото автомобілів, власники котрих паркують їх на газонах, на тротуарах... Я сам коли їду по місту, бачу, що заїжджають машини прямо на газон... Давайте створимо отаку сторінку, яка працюватиме по типу "Дошки сорому", - заявив на прес-конференції Василь Варцаба. На переконання гловного міліціонера області, "нормальні люди навряд чи будуть хотіти, щоб їхні машини, прямо з номерами, потрапляли під суспільний осуд".

А отже, за такою логікою, під суспільний осуд не захочуть потрапити і злодії, убивці, підпалювачі та хабарники. А тому, навіть якщо, як і зараз, міліція нічого не робитиме аби викорінити проблему незаконних парковок та інших порушень та злочинів, крива злочинності на Закарпатті різко піде донизу...

Ось така вона - магічна дія Фейсбуку...

12 червня 2013р.

Теги: сором, Варцаба

Коментарі

123 2013-07-05 / 14:36:14
Ви би ще группу вконтакті створили - Бешкетники які порушують ПДР
На себе подивіться спочатку! Тюрьма за вами плаче

+хабар2 2013-06-26 / 22:10:19
Ви дурні, бо вас дурять!!!
У Європі ставорені чіткі антикорупційні закони!
Коли одна антикорупційна команда теж взяла хабар, за нею перевіряє інша антикорцпційна команда(перша про це не знає)!

+хабар 2013-06-26 / 22:05:10
ви ще забули добавити наступна парковка + хабар :)

гуцул 2013-06-26 / 20:24:00
генерал може прав

_ya_ 2013-06-16 / 23:02:22
НА РІВНІ ВР СТВОРИТИ СПЕЦ ПІДРОЗДІЛ ТРИ П (порушники правил парковки) із наростаючим штрафом за кожне наступне порушеня в 2 рази.Один раз спіймали штр.250 грн. другий 500 трет. 1000 і т.д Хай паркуються кому на на скільки треба

_ya_ 2013-06-16 / 22:56:38
Пропоную виділити 3-4 ДАІшників,платити ім зарплату + бонус 50% за протокол....

О.Д. 2013-06-16 / 14:29:40
Пропонувати альтернативу? "Альтернатива" прописана в законі і входить до службових обов'язків працівників ДАІ - штрафувати порушників правил паркування. Таких порушників, через безкарність, по Ужгороду сотні щодня - можна було би добряче поповнити бюджет. Але якраз тут і проблема: даішникам хочеться наповнювати не бюджет, а власну кишеню. В припаркованих авто немає водіїв, а отже - нема з кого взяти "на лапу". Чекати не хочеться, бо можна і цілий день прочекати, а виписувати квитанцію - взападло, бо за потрачений час можна з когось зняти "живу" копійку...

От і вся суть проблеми...

найлегше 2013-06-16 / 13:42:44
найлегше критикувати, запропонуй алтернативу, а якщо вистачить(!!!) сірої речовини, то і не одну!!!

Читач 2013-06-16 / 11:49:21
Пропоную також розміщати фотографії приватних котеджів та дорогих автомобілів міліціонерів та їх родин, які вони "непосильною працею" заробили за копійчані зарплати !!! Думаю, що фото будуть дуже цікавими.

GONZa 2013-06-14 / 16:42:58
Не буде з того діла((( Фуфлижніки хотіли блатонути ож знавуть за ФБ ай інтернАт вообщем, і тілько.... Роботу робіть пани міліціянти!!! Хочете чужими рукама грань грабати, так може і треба ВС розогнати к є...ням????

ужгородец 2013-06-14 / 12:15:00


Нет. Это доселе безработный экс-рупор Раты Подебрий. Он из-за никомуненужности несколько лет именно в Фейсбуке тусовался. Вот, подобрали Подебрия


Андрей 2013-06-14 / 11:59:51
"Меня терзают смутные сомнения..."
Судя по стилю "пиара" (подмена работы её имитаций в сайтиках-бложеках) - это что, Хаятова уже в пресслужбу Варцабы ушла работать?

НЕВАРЦАБА 2013-06-14 / 11:12:55
Панові Варцабі пропоную забезпечити всі автівки даішників відповідними реєстраторами, які всю роботу даішників повинні фіксувати і потім по відеокартинці звітувати про пророблену зміну, і коли даішник проїде повз припаркованого на газоні, а не витягне свою дупу з машини і не опише як то ся робить у світі, то ауфідерзейн чемодан-бензопила-ленінградська область. І кожен крок даішника на роботі (а ми знаємо хто вони такі, ми ж бо їх вчили в школі) повинен фігурувати на відео. А не "Ану пойте д"нам у машину", та напрягают там. То би було круто

Румпель 2013-06-13 / 23:57:24
От зараз, Олеже, все гаразд з акцентами, тисну руку.
Залишилось запропонувати Варцабі, раз вже такий фейсбук пішов, не платити йому і підлеглим зарплатні грошима, а фотки купюр на фейсбуці викладувати.

МѢСТНЫЙ 2013-06-13 / 22:34:15
что за нах?
какое это имеет отношение к закону? никаких "дошок сорому" в УК нет.
нарушил закон - штраф выписывайте, и всё. а не херней страдайте. не удивлюсь если на них за это еще в суд подадут :)

Уважний 2013-06-13 / 22:01:26
Фейсбуком - по злочинцям! Очікуємо відкиття сторінки з фото посадовців-корупціонерів, які "скромно" живуть на "скромну" зарплату. Профіль-анфас і статки з усіма джерелами надходження. Виховути через фейсбук, це все одно що оперувати апендицит через скайп. Міліція повинна захищати своїх співгромадян і не безпомічно констатувати факти порушень.

сорри 2013-06-13 / 17:20:54
Ну, скільки неправильних паркувальників оштрафували наші геройські міліцішти за цю добу? Де бравурні звіти? Нема? То яка ціна цій віртуальній показусі?

Небайдужий 2013-06-13 / 11:19:13
Хоч один би факт розкритих підпалів назвали - нема! От і видумовують фігню- тіпа ми - передовики- всі у фейсбук, так круто. Ті паркувальник взагалі у фейсбук не заходять - їм пофіг, а от якби генерал, побачив такого, вийшов і поштрафував, а не журналістам жалівся- було б - гуд

Небайдужий 2013-06-13 / 11:15:17
ФОТОФАКТ. Закарпатська міліція черговий раз імітує бурхливу діяльність, викидаючи час і гроші на вітер!

nnno 2013-06-13 / 10:24:58
Менти здуріли, нет, щоб роботу свою робити, так вони у Фейсбуці сидітимуть...мля. За кордоном би за таку ганьбу мундиру позвільняли б організатора цього брєду

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети