На Закарпатті за хабарі судитимуть податківця, міліціонера та директора ліцею

На початку березня прокуратурою області затверджено та передано до Ужгородського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу оперативного контролю та касових операцій ДПС України в Закарпатській області за ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара у великому розмірі).

На Закарпатті за хабарі судитимуть податківця, міліціонера та директора ліцею

Цей керівник вимагав та одержав від директора одного з товариств хабар у розмірі 40 000 грн. за непроведення перевірок  торгових закладів товариства упродовж одного року, та за заниження розміру штрафних санкцій по порушеннях податкового законодавства, виявлених у ході перевірки.

До суду також передано обвинувальний акт стосовно інспектора дозвільної системи сектору ОГП Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області, підозрюваного за ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара у значному розмірі). Він одержав від підприємця хабар у сумі 500 грн. та 500 доларів США за прискорене виготовлення дозволу на придбання однієї одиниці нарізної мисливської зброї.

Закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора державного професійно-технічного навчального закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича». Він  одержав від гр.П. хабар у сумі 4200 грн., за дачу дозволу на поселення та проживання в гуртожитку вказаного навчального закладу бригади будівельників.

 Судовий розгляд кримінальних проваджень триває.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

12 червня 2013р.

Теги: хабар

Коментарі

1234 12.06.2013 / 18:09:05
Краще спіймайте за яйця Богатирьову і Азірова та їх компанію, що крадуть мільярди.

НОВИНИ: Кримінал

14:55
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 5
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 5
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
» Всі новини