Закарпатського митника, затриманого на хабарі у 17 800 дол., засудили умовно

Закарпатського митника, який торік взяв хабар у 17 800 дол.США і через це потрапив на четверте місце рейтингу Forbes.ua, де йшлося про кримінальні справи з найбільшими обсягами хабарів, які були передані до суду в 2012-му – I кварталі 2013 року, засуджено до 5 років позбавлення волі.

Закарпатського митника, затриманого на хабарі у 17 800 дол., засудили умовно

Як вже повідомлялося, 26 червня 2012 року прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу стосовно начальника відділу митного поста « Тиса» Чопської митниці за вимагання та одержання ним хабара у сумі 17 800 дол. США (ч. 3. ст.. 386 КК України), також порушено кримінальну справу проти підприємця, котрий давав хабара – (ч.2 ст .369 КК України)

Встановлено, що ввечері 25 червня, начальник відділу Чопської митниці Б. знаходячись у власній квартирі в Ужгороді, одержав від підприємця хабар у 17 800 дол. США.

За цю суму митник обіцяв, використовуючи своє службове становище, сприяти безперешкодному митному оформленню вантажів, що належали суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, які заїжджали на територію України через митний пост «Тиса».

Вину митника прокуратурою в суді повністю доведено.  Проте, врахувавши усі пом’якшуючі обставини, суддя Ужгородського міськрайонного суду призначив йому покарання у вигляді  5 років позбавлення волі  з позбавленням права обіймати посади в органах державної митної служби, установах, підприємствах та організаціях державної та комунальної власності пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Таким чином, вже колишнього митника буде звільнено від відбування основного покарання, якщо він протягом  трьох років іспитового строку не скоїть нового злочину.

Винним у суді визнано і особу, яка дала хабара митнику. Йому суд  призначив покарання також – 5 років позбавлення волі з іспитовим строком у два роки. Вирок вже вступив у законну силу.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

11 червня 2013р.

Теги: хабар, митник

Коментарі

тоже 14.06.2013 / 08:31:35
і за помічника прокурора перечинського району приймич тоже тишина

Данча 12.06.2013 / 09:43:36
О! Державний орган прокуратура з таким шиком піарить відоме видання Forbes?! Але чомусь змоніторила лише рейтинг хабарників-митарів, а про славнозвісного Мухіна-мажора першого зама облпрокурора, якого спіймали на хабарі у 200 тис.дол. і тихенько звільнили з своїх рядів- мовчок!

так 12.06.2013 / 08:41:06
Справа не в тому стрілочнику митнику, справа в тотальній і безсмертній корупційній схемі, яка діє на митницях України...А керівництво країни звітує про "досягнення митниці та про доходи,які вона вливає в державний бюджет...Блюзнірство!

Solo 11.06.2013 / 20:58:34
Та лишіть ви того митника Ореста, він там мож сказати жертва. Там хабар мав бути для Мельника. А Орест дурак, все на себе взяв, він афганець, інвалід і довіриливий занадто

яна 11.06.2013 / 20:39:24
ніхто і не сумнівався...)) наш суд самий "гуманний" в світі!!!

НОВИНИ: Кримінал

00:34
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 1
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 6
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
16:07
/ 2
20-річний ужгородець обікрав магазин техніки на понад 500 тис. грн Фото новинаВідео новина
15:19
/ 6
Розкриття справи про діяльність шахрайського кол-центру в Ужгороді стало результатом піврічного розслідування правоохоронних структур Чехії та України Фото новинаВідео новина
23:46
/ 1
Справу двох мешканців Рахівщини, які в Ясіні спалили поліцейське авто, передали до суду Фото новина
16:24
/ 1
На Закарпатті священника та диякона УПЦ (МП), затриманих на переправленні "ухилянтів", взяли під варту Фото новина
15:54
50-річному жителю Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність
15:13
/ 1
Двоє членів резонансного "міжрайонного" ОЗУ за участі посадовців ТЦК, ВЛК та лікарень, що налагодили схему з "білими квитками" для "ухилянтів", відбулися умовним покаранням
13:44
/ 1
Двом чоловікам з Чорноголової на Ужгородщині присудили по 8 років тюрми за жорстоке пограбування 79-річної жінки в Костилівці на Рахівщині
16:49
/ 2
В Ужгороді водія "Мерседеса", який пошкодив чуже авто і втік, знайшли і оштрафували Фото новина
15:59
/ 1
У конструктивних порожнинах вантажного потяга, що їхав з Кривого Рогу до Кошиць, виявили контрабандні сигарети Фото новина
11:02
На Тячівщині затримали розшукуваного Інтерполом шахрая з Румунії
10:57
У Мукачеві затримали рецидивіста, який зірвав з шиї жінки золотий ланцюжок Фото новина
17:16
/ 15
У Міжгір'ї місцевий священнослужитель УПЦ (МП) і житель Тернова "парадували" в радянських одностроях і з георгіївськими стрічками Фото новина
16:01
В Ужгороді "колекціонер" з Сум приторговував символікою рф, окупантів і сепаратистів Фото новина
14:27
Мукачівця, який у будинку матері під час пиятики вбив свого знайомого, засудили до 7 років тюрми Фото новина
04:02
/ 5
Розкішні маєтки, "пікантний" шантаж і космічні хабарі: небойові будні закарпатських прикордонників та СБУшників Відео новина
21:20
/ 11
На Закарпатті екссвященника і чинного диякона УПЦ МП затримали на переправленні "ухилянтів" за $10 000
» Всі новини