У Рахові в суддю не стріляли, а лякали її співмешканця?

Інформація щодо, начебто, замаху на життя судді з Рахова, що облетіла інтернет з міліцейських джерел, м'яко кажучи, дещо перебільшена і викривлена.

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, насправді пострілів не було. Біля під'їзду будинку, де мешкає суддя Оксана Б., 1974 року народження, на неї та її на 10 років молодшого співмешканця Назара О. справді очікували кілька молодиків з обличчями, прикритими капюшонами. Однак, вони мали на меті залякати не суддю, а, швидше всього, вже згаданого Назара О., який, за інформацією Закарпаття онлайн, має причетність до контрабандних оборудок.

Як повідомила жінка у заяві правоохоронцям, з-за зачинених дверей під'їзду вона чула тільки якийсь хлопок, схожий на постріл. Однак міліціонери не знайшли на місці події ні гільз, ні, взагалі, якихось слідів застосування вогнепальної зброї.

Сама жінка-суддя у заяві в міліцію дану ситуацію зі своєю професійною діяльністю не пов'язує.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, учора у міліцію Рахова з заявою про злочин звернулася суддя Рахівського районного суду, місцева мешканка 1974 року народження.

З її слів,  у понеділок, 10 червня, о 22.25, вона разом зі своїм 29-річним чоловіком на власному автомобілі  "Мерседес-Бенц" під'їхали до під’їзду їх будинку. Виходячи з автомобіля вона побачила постаті трьох осіб, одягнутих в темний одяг з обличчями, закритими масками або капюшонами, і почула вигук «Стояти!». Чоловік заштовхнув жінку в під'їзд будинку та закрив двері, під час пролунали постріли.

11 червня о 01.30 старшим слідчим СВ Рахівського РВ УМВС відомості про цей факт внесено в ЄРДР та розпочато досудове розслідування.

11 червня 2013р.

Теги: суддя, постріл, Рахів

Коментарі

Наслуханий 14.06.2013 / 08:50:34
Шкода, що не стріляли. Пора вже пристрелити понтового придурка!!!

спостерігач 13.06.2013 / 19:05:20
Та небуло ніякої стрілянини Оксана Бліч і назар Олійник спеціально придумали бо просто деякі хлопці приїхали від Назара забирати борги і зате це все придумано щоб борги не вертати!

ivan 12.06.2013 / 22:21:59
Ty vujku sobi tam jazyk zapxaj,a oksana sama velyka zlodjuha v raxovi i ce vsi znajut,i kysuje vona vsix,

niku 12.06.2013 / 17:30:20
до "дуже обізнаних коментаторів" - це шо ви понаписували - нала брехня на порядну людину і то всьо зроблено спіциально шоб їй навредити і її сожитєль тут ніпрічом якби хотіли його встрілити та його самого би підождали а не біля жони стріляли , без лишніх свідків видно вона комусь дуже велика в очях або мішає та тот шо оксану богданівну на мило каже та нехай собі шпаргу тим милом намастит а шо лишиться в жопу засуне

Ivan 11.06.2013 / 23:10:12
Oksanu na mylo i na vyly,nadojilo ne misto a sajka zlodijiv jakyx pokryvajut milicija i suddi....

Закарпатець 11.06.2013 / 20:57:42
назар олійник грошей багато завинив як перед контробандистами, перед мукачівськими бандитами, так посеред простих людей тай в Брани івана(смотрящого по контробанді) теж немаленьку суму свиснув з квартири і ніхто нічого неможе зробити Олійнику бо його покриває співмешканка суддя Оксана Бліщ. А також, Олійника і міліція на чолі з новим начальником пресує щоб плотив за кришу де у відповідь Олійник шле всіх нахрин з погрозами, що внього на всіх ментів та СБушників достатньо компромату.

гуцул з Рахова 11.06.2013 / 13:54:08
всім в Рахові відомо, що це була Банд група донецько-київської бидлоти на чолі із "Іваном Білорусом" які прибивають сигаретний бізнес контробанду в Тячеві і Рахові,на кордоні з Руминією.Вони погрожують уже два місяці всімв тому числі і Брані співмешканцеві суддихи.

Мішико то адмін 11.06.2013 / 13:27:25


під’їзд з апострофом

Виправили )) Дякуємо. Адмін


Мішико то адмін 11.06.2013 / 13:25:50
повиправляйте помилки у підзаголовку

Паша 11.06.2013 / 13:04:10
То контрабандистськы розборки

гога 11.06.2013 / 12:43:40
Та Назар ще той контрабандист!

Дред 11.06.2013 / 12:14:21
О це вже ближче

НОВИНИ: Кримінал

18:23
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 3
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
» Всі новини