На Закарпатті браконьєр - помічник народного депутата відкрив стрілянину по єгерях

Днями на території закарпатського Товариства мисливців та рибалок (ТМР) «Нодь ердев» (у перекладі з угорської - «Великий ліс»), розташованого в Мукачівському та Берегівському районах області, браконьєри відкрили стрілянину по єгерям.

На Закарпатті браконьєр - помічник народного депутата відкрив стрілянину по єгерях

Як відомо, мисливський сезон починається тільки восени, однак окремі гарячі голови періодично влаштовують у найближчих лісах нічні «сафарі». Для запобігання браконьєрству представники ТМР та єгері регулярно організовують нічні рейди.

«У ніч на середу в такий рейд вийшли п'ять наших бригад. Ми побачили, як у ліс біля с. Рафайлове Берегівського району заїхали двоє чоловіків на квадроциклі. Потім почулися постріли», - розповів «Фактам» голова ТМР «Нодь ердев» Степан Деяк.

За його словами, шукати порушників у нічному лісі, площа якого займає півтори тисячі гектарів, не було сенсу, тому були виставлені бригади на автошляхах, куди зловмисники могли виїхати. Після 2 години ночі браконьєри з'явилися біля с. Жнятино Мукачівського району, проте, побачивши пости, знову завернули до лісу. Через годину вони з'явилися біля с. Рафайлове Берегівського району, і вже не ховаючись, поїхали прямо на єгерів.

«Це були двоє чоловіків у масках (пізніше вони маски зняли) і з карабіном на кермі квадроцикла. Зупинившись біля нас, водій почав грубі "наїзди": "Хто ви такі? Як ви посміли нас зупинити? Та ви - ніхто! Я вас всіх зараз перестріляю! "Збоку на квадроциклі були прикріплені два рюкзакиа, очевидно, з підстреленої дичиною. Коли я підійшов і спробував відкрити їх, водій схопив карабін, обладнаний оптичним прицілом, змусив нас відійти, після чого, матюкаючись, навів зброю в наш бік і двічі вистрілив. Одна куля зачепила верх мого легковика, друга застрягла в радіаторі. Тримаючи нас на прицілі, злочинець сів на квадроцикл і рвонув з місця. Єгер з нашої бригади дістав з машини свою рушницю і вистрілив услід браконьєрам, цілячись в колесо квадроцикла. Але, напевно, не влучив, оскільки квадроцикл тільки збільшив швидкість і втік на нічній дорозі. Ми відразу поїхали в Берегівський райвідділ міліції і написали заяву про злочин. Експерти вже витягли кулю з радіатора моєї машини. Одного з браконьєрів я впізнав по фотографії і повідомив про це міліції. Але, наскільки знаю, його поки не знайшли», - сказав Деяк.

У прес-службі обласного управління МВС «Фактам» повідомили, що заяву про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, йде слідство.

Як вдалося дізнатися «ФАКТАМ» з достовірного джерела, один з браконьєрів - це помічник народного депутата-мажоритарника від Закарпаття. Ні він, ні його спільник поки не затримані.

Ярослав Галас, «ФАКТИ»

08 червня 2013р.

Теги: браконьєр, карабін, куля, єгер

Коментарі

алекс 31.01.2014 / 22:36:09
або ви тупі незнаєте що робити. берете курва троса тонкого і натягуєте між деревами а на ранок всадник без голови

брат 11.06.2013 / 20:48:22
Таких як 777 треба КАСТРУВАТИ щоб не плодились.Шкода що егер не попав по яйцям нардепам.Цікаво чим закінчеться ця уголовна справа

777 10.06.2013 / 08:45:33
правильно треба отстрілювати егерів

Егер 09.06.2013 / 19:24:40
До Ланя Міша! Міша каждый вечер твій шовгор Вітя Ньопа Олег Фірцаг ходять по полям та лісам унічтожають Диких Звірів непозирають шото тепер Звірка ся плодить немають ніякого серця. Нанюхаються наркоти шо всвіті ся нерозуміють все стріляють шо движеся. Вітя Хребта з Гаті теж з нима ходить часто може теж уже з нима нюхать наркоту. Міша наведіть з нима порядок!!!!

ЦИБОРА 09.06.2013 / 17:37:34


Мішо вчора сь женив свого малого то нич ти не казалисьмо ал позирай Бо Тайсон не Господ Бог дустане шротом в черево і будеш йому свічки палити ай шовгорику тоже *****ку


Охотник 09.06.2013 / 16:05:30
Обращаемеся до Ланя Михайла! Міша наведи порядок зі своім шовгором Вітьом і Тайсоном і зо всіма другима браконерами ато вони всі угрожають людям від твого імені, цілими ночами ходять всю звірку унічтожають по беспріделу! Міша будь добрий прийми міри! З уваженіем Охотники в Законі!!!!

Копча 09.06.2013 / 12:28:53
Треба було застрелити та закопати в лісі. Люди тільки подякували б.

Анти депотат 08.06.2013 / 18:58:59
Блюковці розгулялися не нажарт ко бив на квадрику Пітю чи Андрій москаль?

НОВИНИ: Кримінал

16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
» Всі новини