"Швидку" дядькові, якому дружина всадила ножа в живіт, викликала 13-річна дівчинка

Кажуть, милі сваряться – тільки тішаться. Та деколи сімейні сварки призводять до непоправимих наслідків. Вісьмома роками позбавлення волі може поплатитися жінка за те, що під час сімейної сварки завдала своєму чоловіку поранення кухонним ножем.

"Швидку" дядькові, якому дружина всадила ножа в живіт, викликала 13-річна дівчинка

Він раніше судимий, перша дружина покинула його, забравши дочку. Зустрів іншу. У неї теж у першому шлюбі життя не склалося. Стали жити разом, а згодом і одружилися. Проживали на Великоберезнянщині в квартирі, що належить його сестрі. Дітей спільних не мали. Та, зі слів сусідів, обоє любили заглядати до чарки. Через що у хаті часто чути крики та лайки. Цього вечора в гості до подружжя завітала родичка з дочкою, дівчинка якраз закінчила восьмий клас. Застілля було в самому розпалі, коли чоловік, напідпитку, почав сварити дружину і погрожувати їй. Та, теж на емоціях, підігрітих спиртним, не замислюючись, що у них в гостях дитина, вихопила з кухонної шухляди ножа і вдарила чоловіка в живіт. Саме тринадцятирічна дівчинка і визвала швидку допомогу, коли побачила закривавленого дядька, що лежав на підлозі.

Міліцію про дану подію повідомив черговий лікар ЦРЛ. На місце негайно виїхали правоохоронці. Знаряддя кримінального правопорушення, кухонний ніж, вилучено. Наразі, з’ясовуюються усі обставини справи. За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань райвідділу міліції внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України.

Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

07 червня 2013р.

Теги: ніж, кримінал

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:23
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 3
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
» Всі новини