Суд по "психу" Нагірному запустили по другому колу

Сьогодні, 6 червня в Хустському районному суді відбулося чергове засідання у резонансній справі Павла Нагірного.

Суд по "психу" Нагірному запустили по другому колу

Засідання було попереднім і на ньому було визначено дату судового засідання, на якому знову розглядатиметься справа про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів. У підсумку, розгляд справи призначено на 15.30 12 червня.

У нинішній ситуації, коли Павло Нагірний вже давно покинув Закарпатський обласний психо-неврологічний диспансер, де його переховували від правосуддя під виглядом психічно хворого, і після того, як його неодноразово бачили в різних місцях області, зокрема і за кермом авто, вся ця ситуація з повторним розглядом його "психічної хвороби", придуманої виключно для того, аби винуватець кривавої ДТП уник тюремної камери, сприймається вже як неприховане знущання над правосуддям і суспільною думкою. Тому повторно направити П.Нагірного на лікування судді Ярославу Сідею, який тепер займається цією справою, буде практично неможливо. І, за логікою здорового глузду, мало би бути винесено рішення про застосування щодо П.Нагірного примусового заходу у вигляді тримання під вартою. Після чого, ймовірно, адвокати П.Нагірного, знову апелюють його в  Апеляційному суді Закарпатської області.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 30 квітня в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця трагічної ДТП у Хусті Павла Нагірного. Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. І на ньому проти того, аби задовільнити апеляцію і дозволити вбивці двох людей вільно гуляти на волі, не виступила навіть прокуратура Закарпатської області, яка доти неодноразовими гучними заявами своєї прес-служби обіцяла в будь-якому разі добитися справедливості і відправити П.Нагірного за ґрати.

У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом було задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів було повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який тепер розглядає її в новому складі.

06 червня 2013р.

Теги: Нагірний

Коментарі

Група підтримки 2013-06-12 / 21:01:34
до бувшого хустянина...провокуєш...сам за компом сидиш і строчиш...приходи завтра під суд о 9.00,познайомишся із групою,і тими хто тут пише... і Про Немеша ми згадували багато разів!І до чого тут Немеш?Що він рішить без продажності суддів,прокурорів і міліції?Без продажності вище згаданих осіб Немеш би їздив на працю на мопеді.І чому Ви виражаєтеся про "зароблені гроші"?що за фраза?Вам зручно її писати і вимовляти?Даже якби Ви знали особисто Віктора Пригару-це недало би Вам право його осуджувати.Погані Ви речі пишете...

фарік 2013-06-12 / 10:17:41
а скільки дали пригалі$

бувший хустянин 2013-06-10 / 18:08:23

П. Нагірний у бігах, тому що брудні гроші колишній нечистий на руку прокурор, звільнений ще у часи СРСР, а теперішній «видатний» адвокат Закарпаття, П.Немеш роздав всім, у тому числі і В.Пригарі, отримавши від останнього розписку (через цімбора Поповича) про відсутність матеріальних претензій.
Хто юрист, той розуміє, що це означає для подальшої долі справи.

У цій справі «рєшала» П.Немеш скоїв не менш резонансний злочин, ніж П.Нагірний, але «Група Підтримки 2013-06-09 / 00:01:00» про це чомусь більше не згадує.
Не дивно, тому що важко уявити собі дійсно групу відповідальних людей перед компом серед ночі, яка зібралася задля відстоювання інтересів В.Пригари, а ранком пішла на роботу (це щодо анонімності, і кому можна взагалі повністю вірити у і-неті!). Але менше з тим.

П.Нагірний скоїв інший злочин, порушивши так звану «підписку про не виїзд». І за це він відповість по-любому, якщо повернеться в Україну. Але хто реально вірить у це?
Крім того, на відміну від інших, з огляду на розписку В.Пригари, мене чомусь більше не дивують матеріальні претензії інших осіб по цій справі.

Тому підтримую пророчі слова «Миколи 2013-06-08 / 20:10:32» (до речі, не факт, що він і «Микола 2013-06-09 / 20:12:44» одна і та сама особа, як і «Група підтримки»!): «… гроші, набуті, зароблені чи отримані на смерті людини на добро не підуть, може відгукнутися на дітях!»

Писарю - Миколі 2013-06-09 / 20:42:02
Микола, вчинено злочин, за який Нагірний має понести кримінальну відповідальність та відшкодувати моральну та матеріальну шкоду. Чи ти думаєш ош Пригара такий багатий, що має відмовитись від моральної та матеріальної шкоди? Що стосується акцій, то такі проводились для того, щоб засадити Нагірного. А чому Нагірний в бігах, так це питання до наших можновладців.

Микола 2013-06-09 / 20:12:44
Шановні "писаки", та не дай бог комусь опинитися на місці Пригари, не дай бог! Але, гроші потрібні, вірю, тоді не треба було робити клоунаду з акціями протесту, а сісти за стіл з Нагірним (чи його представником), і вирішити всі питання зразу.

гога 2013-06-09 / 16:46:33
треба і вхусті щось запалити може так падло івановича запрут

Група підтримки 2013-06-09 / 00:05:35
до Роблю в суді,значит Ви не працюєте в суді,а тролите людей неправдивов інформацією...на це Вас вистачило,як завжди...

Група Підтримки 2013-06-09 / 00:01:00
Щоб судити чи осужувати Віктора Пригару хоть на хвилину уявіть себе на його місці.І чому так багато людей смакує це(взяв гроші)?!!Нагірний зник,процес затягуєся,лікувати дітей треба,адвокат і т.д.,на все це треба немалі кошти...за чутками Нагірні і їхні родичі мають намір виїхати з країни...тепер робіть висновки а не судіть або осужуйте...

Лео. 2013-06-08 / 21:35:35
Микола, гроші потребують діти тому, що у низ забрали маму, а держава в особі ментів, прокурорів та суддів показала своє ставлення до правосуддя. Гроші важкі, але необхідні, бо життя триває, Нагірний зник, і хто знає чи появиться. А дітям ще жити і жити, і ніхто їм не допоможе - ні держава, ні люди. Добре, що хоч щось дав. А там далі хай його другі судять.

Микола 2013-06-08 / 20:10:32
Та нічого законного очікувати не варто, Пригара вже отримав бабло, справу Нагірного будуть спускати на тормозах і завалювати! Але гроші, набуті, зароблені чи отримані на смерті людини на добро не підуть, може відгукнутися на дітях,...., одумайся Пригаро!

Таня 2013-06-07 / 10:58:06
"Роблю в суді" а хто такі Буковецькі?

Адмін 2013-06-07 / 01:26:52
"Публіка" зовсім не зобов'язана вірити анонімним коментаторам

Роблю в суді 2013-06-07 / 01:15:10
Не маю нічого проти, думав лише публіці буде цікаво і про це.

Адмін 2013-06-07 / 01:07:41
Нас не цікавить, хто що просив і чи просив насправді. Є закон і справедливість.

Роблю в суді 2013-06-07 / 01:03:07
Суд знову перенесли бо сім'я Буковецьких теж попросила $. Вот і вся історія. А ви пишете тут "Обо всём и ни о чём".

Група підтримки 2013-06-07 / 00:10:31
Про апеляцію Ви правильно замітили...Думаємо,якщо буде апеляція,то звертатись у суддівську колегію із скаргою на навмисне затягування процесу,із скаргою на суддів апеляційного суду-так -як після того як Нагірного виписали на лікування під наглядом,виникає багато запитань до наших можновладців,суддів і прокурорів...

НОВИНИ: Кримінал

14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру