В Ужгороді можна буде скуштувати торт «по-закарпатськи»: з лекварем і грецьким горіхом

Сьогодні в Ужгороді відкрито фірмову кав’ярню-кондитерську «Кондитерський дім Бондаренко». І, окрім традиційних авторських солодких шедеврів, ужгородці незабаром зможуть скуштувати і ексклюзивний закарпатський шоколадний торт з грецьким горіхом та лекварем, пообіцяв під час відкриття «Кондитерського дому Бондаренко» шеф-шоколатьє закладу Ігор Заріцький.

В Ужгороді можна буде скуштувати торт «по-закарпатськи»: з лекварем і грецьким горіхом

Як розповів у ході відкриття кав’ярні-кондитерської власник Ігор Бондаренко, такий заклад в Ужгороді планувався вже давно. А після успіху, який спіткав уже 4-ри існуючі філіали в Мукачеві, таки дійшла черга до відкриття кав’ярні і в обласному центрі. В «Кондитерському домі Бондаренко», як і зазвичай – величезний вибір найрізноманітніших кондитерських виробів, створених за авторською рецептурою.  

«Після відкриття в Мукачеві шоколадного бутіка, який фактично є першим на Закарпатті, де готуються авторські надбання, аналогічні смаколики ми вирішили презентувати і жителям Ужгорода. Наразі маємо близько 40 видів цукерок ручної роботи, безліч різних тістечок, створених, в основному, за авторською рецептурою», – розповів шеф-шоколатьє «Кондитерського дому Бондаренко», срібний призер Чемпіонату світу з виготовлення шоколаду в Туреччині, а також бронзовий призер Всесвітнього конкурсу шоколадних скульптур у Парижі, киянин Ігор Заріцький. 

У «Кондитерському домі Бондаренко», обіцяє його власник, кожен відвідувач зможе знайти собі солодощі за смаком. Але от які з уже презентованих найбільше до вподоби закарпатським ласунам – відповісти затрудняється, каже, що всі цукерки і тістечка знаходять свого поціновувача. «Люди обирають цукерки самі, в основному, усі з них користуються попитом. Дуже подобається відвідувачам класичний трюфель, своїх шанувальників знайшли цукерки «Мукачево в сутінках», «Чорнослив у шоколаді». До речі, ми тут трохи поекспериментували і зробили ще і чорнослив у білому бельгійському шоколаді, теж гостям подобається», – розповів Ігор Бондаренко. 

А вже у найближчому майбутньому ужгородці, крім усього, також зможуть спробувати і торт від Ігоря Заріцького, як він його називає, «по-закарпатськи». Каже: це буде шоколадний торт із великою кількістю грецьких горіхів та леквару. При чому, варитимуть його прямо у кондитерській. Для цього в одному з місцевих господарств уже замовлено кілька партій слив.

 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

05 червня 2013р.

Теги: кондитерська, відкриття, цукерки, солодощі, Ужгород

Коментарі

читач 06.06.2013 / 07:58:12
Варення - це варення, а леквар - це леквар із слив, який готують у казані!
З лекварЮ - звучить супер.

для точно 05.06.2013 / 18:20:23
Фото, де ріжуть стрічку. Позаду них бік Лялькового театру, лівіше кошти. Будеш йти від Корони до Філармонії - зліва, не промахнешся.

точно 05.06.2013 / 18:15:47
А де то? Писали, що на Театральній, але щось по фото не впізнаю.

НОВИНИ: Соціо

11:58
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
/ 1
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 2
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
» Всі новини