Мер Ужгорода дорікнув циганському "барону" за неінтегрованість ромів у суспільство

На комісію по ТЕБ та НС, що відбулася сьогодні зранку у зв'язку з передпаводковою ситуацією, був також запрошений представник ромів Ужгорода Йосип Адам. Міський голова Віктор Погорелов висловив незадоволення щодо його роботи як керівника ромської спільноти.

«Ви не слідкуєте за інтеграцією ромського населення в Ужгороді. Люди скаржаться на самовільне будівництво ромів у місті. Це питання потрібно контролювати», -- наголосив міський голова. Оскільки такі дії можуть спричинити непорозуміння між ужгородцями та ромами.

05 червня 2013р.

Теги: цигани, роми

Коментарі

доцент Тушка 2013-06-06 / 01:48:27
Профффєсора казяті щьо мі нє дірібанім. Мі пакращюєм жіття, сібє.

до Не байдужого 2013-06-06 / 01:44:20
ДЕРЕБАН = 30 депутатів + мер!
Хто знає список цих 30 антиужгородців,які не навидять нас,наших з вами дітей?! Ставлять свої меркантильні інтереси вище нашого добробуту. Пишіть хто знає прізвища

Не байдужий 2013-06-06 / 01:38:38
ЗЕМЛЯКИ СХАМЕНІТЬСЯ!
ПОГОРЄЛОВ З МІСТА ЗРОБИВ ПП "УЖГОРОД", ВИДОМ ДІЯЛЬНОСТІ ЯКОГО Є-"ДЄРЄБАН" НАШОГО З ВАМИ МАЙНА,ЗЕМЛІ,КОШТІВ З ПОДАТКІВ. ГРОМАДСЬКІСТЬ МАЄ ЦЕ ЗУПИНИТИ!!! НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ОСТОРОНЬ-ЗАВТРА ВАШИМ ДІТЯМ,ВНУКАМ НЕ БУДЕ ДЕ ВИЙТИ ПРОГУЛЯТИСЬ-КРУГОМ ОДНІ БАРИ ТА КАФЕ БУДУТЬ I ЖОДНОГО ЗЕЛЕНОГО СКВЕРУ,ЖИВОГО ДЕРЕВА!

Пітьо 2013-06-06 / 01:28:37
У звязку із масовою епідемією МАФів в місті,депутати-члени ромської спільноти ініціюють на засідання чергового Виконкому питання щодо надання пустуючих будок-кіосків під тимчасове житло на період до 2015 року. Оскільки мафи мають адреси-це дасть змогу прописати ромів і збільшить частку прихильного електорату на виборчих округах. Саме з цією метою йде жорстока боротьба між депутатами при розподілі будок в місті.

Радванскі 2013-06-06 / 01:17:45
На знак примирення з представниками ромської меншини Погорєлов запропонував барону посаду 9-го заступника міського голови з питань інтеграції міста в ромське середовище. В замін отримав карт-бланш підтримки на виборах мера кандидатури сина. За інформацією відділу внутрішньої політики вже домовлено з громадами Королево,Березного,Лікіцар,Цигановців про тимчасове переселення табору на територію міста в Боздошський парк з метою збільшення виборців. Дане питання "Про заступника міського голови" буде винесене на чергову сесію міськради. Подейкують, що закріпленням цих домовленостей слугувало призначення депутата Мандича директором 4 ЖЕКу з метою масового працевлаштування його родичів.

Читач 2013-06-06 / 01:02:58
Смішно читати такі мерські "цитати", які свідчать про повну правову неграмотність пана Погорелова....Діти в школі на уроках права мабуть знають що за дотриманням законів України мають слідкувати міліція, прокуратура, СБУ на території всієї держави!!! Чи ромське поселення має якусь автономію а так званий "барон" наділений якимись владними повноваженнями? А тут мер просить "контролювати як керівника ромської спільноти"...може хотів сказати що треба ділитися з ним із "разрєшаловок на самострой"? Маючи ПР-більшість у міськраді, славних депутатів-мажоритарників Мандича і Гомоная най збирають людей ромської громади, лідерів організацій, грамотних юристів і думають шо далі з цим робити. А далі буде все гірше і гірше...населення Радванки зростає, а територія ні. Такими темпами роми доберуться і до мерської Червениці, будуть йому грядки полоти на городі

Міша 2013-06-05 / 22:55:45
Що би ми не говорили, але нам потрібні вибори.

Слов’янин 2013-06-05 / 22:07:38
МѢСТНЫЙ, як і більшість коментаторів даного сайту з вказаної теми, правий. Щоправда ми знаходимось в таких інформаційних, правових та ін. умовах, що наша думка впливає хіба що на струшування повітря. На жадь...

рата 2013-06-05 / 21:29:38
Як Волошин не зробив? Майже вкрав "Корону"..

МѢСТНЫЙ 2013-06-05 / 21:25:22
Др. Мальтус на другой теме (бизнес на рождаемости) высказал простую, но очевидную и правильную мысль: нужно добиться, чтобы все граждане страны, независимо от национальности были равны. равенство подразумевает и права и ответственность. и "ромов" тоже...
попробуй нецыган самовольно захватить землю в Ужгороде - на сл. день или вечером этого же его тут же приструнят?
а с цыганами поднимется визг, вопли, слюни с сопли о расистах-фашистах, ущемляющих бедных нещастных ангелоподобных "ромов".

кстати, кто был в Крыму - тот подтвердит: там такая же бодяга с крымскими татарами...

был такой старый-старый фильм "Закон есть закон" с Фернанделем в главной роли - ну так пускай закон будет заклном для всех граждан страны, независимо от происхождения, отношения к религии и т.п. - и не будет "обижаемых" и "притесняемых" :)

для от Василя 2013-06-05 / 20:46:41
В нашому районі представник в Міськраді Іван Волошин, думаєш він шось зробив? Та жоден нічого не зробив.

Мер клоун 2013-06-05 / 20:39:17
Мер Ужгорода дорікнув циганському "барону" за неінтегрованість ромів у суспільство і запропонував призначити на всі ключові посади у міській раді представників ромської національності. Таким чином, вважає Погорелов, він зможе разом із камандою професіоналів вивести місто на якісно новий рівеь.
Окрім того, як повідомив мер, на будівництво нової грунтово-шутрованої дороги по вулиці Гранітана цього року буде витрачено 5 млн. гривень, роботи обіцяють завершити до кінця року. А вже на наступну сесія Ужгородської міської ради буде підготовано відповідний проект рішення Про встановлення мараторію на виділення земельних ділянок на території мікрорайону Радванка - таким чином Віктор Погорелов хоче сказати своє категоричне НІ дерибану землі. Далі буде...

Леркар 2013-06-05 / 20:15:43
То страшне, що робиться в місті. Я вже нікому не вірю.

от Василя 2013-06-05 / 19:14:43
Я згоден що Йосип це ніхто, але був депутатом міської ради минулих скликань, депутат який нічого не зробив для "Радванки". Сьогодні ми спостерігаємо ту саму аналогічну ситуацію, коли депутати від "Радванки" нічого не роблять, шановані за гроші "Мандич" і "Гомонай".

для Василь 2013-06-05 / 17:47:29
Василю, а хто такий Йосип, що має повноваження роздавати землі Ужгорода? Або "Радванка" то не частина Ужгорода, а окрема країна з президентом якимось Йосипом?

Степан Крук 2013-06-05 / 16:53:51
Не йде Могамед до гори, тоді нехай йде гора до Могамеда! Не бажають цигани інтегруватися в "погорєловське суспільство", то може нехай Погорєлов інтегрується в циганську общину!?

Дохтор 2013-06-05 / 16:51:56
А як питання стоїть із пакром Горького та майбутнім аквапарком? хіба сесія міської ради надала 1.17 га землі не на зоні розливу річки???

Василь 2013-06-05 / 16:37:44
пан Погорєлов, знає і знав, про ті земельні ділянки, які роздавалися Йосипом на Радванці. Гроші не пахнуть – несхвальне, про нерозбірливому відношенні до того, яким шляхом отримані гроші. Скажімо, був би інший, його би вже давно посадили.

Читач 2013-06-05 / 15:50:46
Нормально циганиська інтегруються - барону на хижу та Крузер бабло збирають... Барон не буде ж сидіти сам із якимось дітваком на руках на пішоходному мості із протянутою рукою або бавити на скрипці ! Бабло немиті однотаборці для нього циганять - "дайте копійки беременній та дітині на хліб" !

РОЛАНДИНО 2013-06-05 / 14:51:52
ПОГОРЕЛОВ НА КОНЕЦ НАЧАЛ ДЕЙ............ БАРОНЫ ЛЕМ СЕБЕ.....

НОВИНИ: Соціо

17:33
/ 1
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
» Всі новини