Закарпатські ДАІшники влаштували над водієм самосуд - СТБ (ВІДЕО)

ДАІшники побили тверезого водія, і зробили його п’яним. Усе сталося на Закарпатті. Автомобіліста спинили за начебто перевищення швидкості, і повезли до наркодиспансеру. А там працювали камери спостереження.

Закарпатські ДАІшники влаштували над водієм самосуд - СТБ (ВІДЕО)

На кадрах видно, як водій заходить у кабінет нарколога. Дістає мобільника й починає фільмувати. Медикові це не подобається. Він хапає телефона водія і жбурляє його об стінку. Правоохоронці спокійно за цим спостерігають. А коли автомобіліст відмовляється здавати аналіз крові несамовитому наркологові - починають викручувати тому руки. Суперечка з боями триває майже годину. Після цього водій таки залишає наркодиспансер. 

Елемір Біров, водій:

Я кажу лікарю: «Давайте прибор, я буду дути. Давайте мені документи на руки, що я тверезий і я поїхав». Він каже: «Ти мені розказувати не будеш, ти будеш здавати кров». І я йому сказав, що я кров здавати тут не собираюся. Кров здається лиш при ДТП. Я ДТП не скоював. 

На підтвердження невинності й тверезості чоловік поїхав здавати аналіз крові в іншому медзакладі, у сусідній Мукачево. А звідти знову повернувся до ужгородського наркодиспансеру. Дочекався, поки зміна лікаря, який розтрощив його мобільника, завершилася, і здав аналіз іншому медикові. Обидва результати - показали у крові нуль проміле алкоголю. Тим часом ДАІшники разом із наркологом - склали свого протокола, йдеться в ньому про те, що водій - був «під мухою».

У медзакладі - коментувати будь-що «Вікнам» відмовили й силоміць виштовхали знімальну групу. 

Водій на дії нарколога та ДАІшників поскаржився правоохоронцям. Там пообіцяли все перевірити й почали розслідування. 

Василь Бокоч, заступник керівника управління ДАІ УМВСУ на Закарпатті:

Зараз я сказати не можу було перевищення сили чи ні. Зараз проводиться перевірка. 
Водій вів себе досить агресивно, відмовляючись пройти медичне обстеження. Наші працівники пройшли обстеження, вони мають акти, де є висновки медиків, що вони тверезі.


Власне розслідування почали й в обласному ДАІ. Та своїх працівників від роботи не відсторонили. Кажуть, боронитимуть порядок на дорогах і надалі - допоки їхню провину доведуть. Результати перевірки - обіцяють оприлюднити за 2 тижні.

04 червня 2013р.

Теги: ДАІ, водій

Коментарі

професор 2013-07-01 / 22:16:58
якщо президент з криміналу то яка буде міліція суди прокуратура - в якій державі живемо кого обрали

Елемір 2013-06-22 / 09:07:39
http://zakarpattya.net.ua/News/111557-Zakarpatski-DAIshnyky-shcho-biezpriedielnichaly-u-narkodyspanseri-obiishlysia-dohanamy-DOKUMENT

JANOS 2013-06-08 / 21:35:49
Багато чого вони уявляють себе поліцейські, щоб зробити ці речі, які вони роблять для людей. Доктор останній погана людина!

За справедливість 2013-06-07 / 22:00:14
Закарпатці нам вже давно треба створити громадську організацію якої мета допомагати людям проти свавілля міліції це вже конкретний безпредєл . Досить міліції знущатись над людьми та покривати злочинців.

Наташа 2013-06-06 / 22:06:08
Кошмар. Такого беспорядка и беспредела, который творится на Закарпатье, ни в одной области нет. Правильно, спрятались за горами в краю непуганных идиотов.

Так собi 2013-06-06 / 17:55:40


Якщо ви будете тут під різними ніками хамити людям, забороню доступ до коментування. Адмін


ВОДІЙ 40 ! 2013-06-06 / 17:34:16
бокач ти баран хотя маеш симпатичну жінку тай діти в тебе красиві всі в мене. Вот таким БАРАНАМ ми плотимо заробітну плату тай пенсію неслобу. МУСОРА недивляться телевізор часу нема машина проїде несплативши мзду, а могли би подумати , што із засраного МУСОРА в Египти Мубароха на нари.

777 2013-06-05 / 23:36:50
ППППППППППППППП
ИИИИИИИИИИИИИИИ
ДДДДДДДДДДДДДДДД
АААААААААААААААА
РРРРРРРРРРРРРРРР
ИИИИИИИИИИИИИИИ

масяня 2013-06-05 / 23:06:35


ломати таких мусорів треба...це гниди творять шо хотять...закони для всіх крім них...от і з ними так само треба по безпредєлу...горіти або ламані ****ри будете


читач 2013-06-05 / 20:03:32
Читаючи коменти, склалося враження, що Олена в обласному управлінні охорони здоров"я адвокат, а не прес-секретар.

МММ 2013-06-05 / 15:04:35
МИЛИЦИЯ ВМЕСТЕ С ВРАЧАМИ ЗАВЖДИ БУЛИ......... ТО Е НОВОСТЬ?ОНИ ВСЕ АДУ.......УЖ ЖДУТ

ЛІСНИК 2013-06-05 / 13:59:25
Нє мужики туй усьо нормально. туй я не вижу нич незвичайного, туй усі три сторони ся поводят як усе. народ довели до білого калєнія, та сараку шофер углядає як упивший, та як бирує так защищать свої права, а менти шо, менти фраєра, бо разом з бузерантом в білому халаті троє на єдного. Йидна надія на академіка Каку, який каже шо в каждого в оці буде вмонтовано комп який буде всьо фіксувати і нараз куди треба передавати. От і будеме прямо з ока через 20 років пускати у прямий репортаж поведінку бузерантів у формі білів і синьив

нарік 2013-06-05 / 13:43:09
треба було викликати водію псих бригаду,а не робити з пяного хама героя новин.

Небайдужий 2013-06-05 / 13:43:04
воно і не дивно, ДАІшники надивились, як себе привільно почуває міліція, як безнаказанно вони можуть калічити і вбивати, а тепер ідуть стопами своїх "братів по розуму". В цій країні в певних осіб є індульгенція від всього - в тих, кого кришують впливові "папіки", а простій людині на справедливість нема як надіятись!

Стапан Крук 2013-06-05 / 13:33:07
Потерпілому водію необхідно звернутися з відповідною (підготовленою юристом) заявою в прокуратуру. Зробити це потрібно негайно!!!! А не чекати результатів "службової перевірки"...

Степан Крук 2013-06-05 / 13:23:23
ДО ВІДОМА ПРОКУРОРА.
В цьому конфлікті вбачається низка правопорушень, котрі потребують прокурорського реагування.
По-перше: водій відмовившись від експертизи діяв правомірно. Закони Украни передбачають примусові судово-медичні експертизи тільки у випадку, коли суд приймає відповідне рішення. Працівники, котрі. застосовуючи фізичну силу, примушували громадянина до проведення експертизи грубо порушили права цього громадянина. Тобто, перевищуючи свої службові повноваження скоЇли карний злочин.
По-друге: лікар обласного наркодиспансеру (здається це була Іванова) перешкоджала професійній діяльності журналіста, при цьому застосувала рукоприкладство.
По- третє: лікар-нарколог, розбивши приватний мобільний телефон, скоїв навмисне знищення особистої власності - тобто цей піжон в білому халаті також вчинив злочин, покарання за котрий передбачено Карним Кодексом України.
По-третє: так звана службова перевірка є блефом і має за мету відмазати правопорушників в погонах від законного покарання. Адже в даному випадку мова йде не ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ, А ПРО КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН!!!
По-четверте: обласне управління охорони здоровя Закарпатської ОДА також зобовязане відреагувати на цей "беспредєл", адже така діяльність "дохторів" є несумісною із займаними ними посадами.

Микола 2013-06-05 / 11:15:55


От ******** вцепилась, та Олена, права качає, точно ***************! Журналісти молодці, хоч таким чином можна привернути увагу до хабарництва в ДАІ, наркодиспансері... Бо завдяки таким же продажним прокурорам і суддям добитися правди практично неможливо!


777 2013-06-05 / 11:12:04


А без образ можна? Коментар видалено. Адмін


жур-т 2013-06-05 / 11:00:40
Олена, Ваше хамство навряд чи сприятиме налагодженню добрих стосунків між УОЗ і журналістами.

Наводьте посилання на заборону зйомок в медичних закладах.

А про Ковицю, Зотову і Коваль краще помовчте. Де вони в цій ситуації? Не хочуть заїдатися з ДАІшниками, бо теж їздять за кермом?

Олена 2013-06-05 / 10:32:42
Жур-сту.
Напевно, Ви погано вивчали права і обов"язки журналіста. Почитайте відповідні закони (те, що стосується відеозйомки в медзакладах), якщо прогулювали пари в універі. Вам дати посилання чи провести громадський лікнеп? Наявність відеокамери та журналістського посвідчення ще не привід за будь-яку ціну (точніще гонорар)порушувати елементарні правила журналістської етики. Чомусь таких прецедентів не було ані з Н. Зотовою, ані з М. Коваль, ані з С. Ковбицею та іншими. І ці журналісти працюють теж на горячих темах.

НОВИНИ: Кримінал

17:09
До 8 років тюрми засуджено ужгородця, який незаконно зберігав у тюремній камері марихуану
12:53
В Одесі 14-річна дівчина з Закарпаття обікрала містянку та витягла з сумки іноземки гроші й документи
09:35
/ 1
За спробу незаконно провезти на Закарпатті через кордон медикаменти українця оштрафували на понад 850 тис грн
03:47
Апеляційний суд у Львові повернув справу вбивства 27-річного мукачівця на повторний розгляд
14:58
На Тячівщині дерев'яним стільцем забили до смерті пенсіонера
14:51
П'ятьох нелегалів, що намагалися незаконно дістатися країн ЄС, затримали на Закарпатті
13:32
/ 3
Сьогодні суд вирішить "рейдерську" справу магазину "Корзо" в Ужгороді
10:14
У Берегові двійко виноградівців відібрали у містянина телефон і гроші
08:00
/ 1
Суд в Хусті сьогодні вирішить "ГЕСівську справу" по Березову
19:06
/ 6
Керівники комунального підприємства Закарпатської облради "конвертували" 2,1 млн грн завищених тарифів на тепло у премії собі
17:02
/ 4
На Закарпатті українець залишив на митниці BMW X1 вартістю 17,6 тис євро
12:41
В Ужгороді чоловік після "нетверезого" конфлікту сів за кермо і п'яним поїхав геть
11:56
На Ужгородщині п'яний водій ВАЗу намагався відкупитися від поліції 500 грн хабара
21:38
У Перечині зіткнулися два авто, є постраждалі
21:02
На посту в Нижніх Воротах затримали 3-х нелегалів, що прямували до Берегова
14:52
/ 1
У Перечині затримали чоловіка, що "неприродньо" зваблював дівчат-підлітків
14:42
У Мукачеві за порушення ПДР зупинили Jeep-"двійник"
11:12
Мукачівець пограбував торгівельний кіоск
11:13
На Берегівщині жінка з неповнолітнім сином тричі залазили крізь дах у депо та гаражі, де покрали металобрухт
09:30
/ 6
Власник джипа, за кермом якого студентка без прав вчинила серйозну ДТП в Ужгороді, добровільно дав їй ключі від авто
18:22
На Тячівщині повідомлено про підозру закарпатці, яка шахрайським шляхом заволоділа землями лісу
18:20
/ 5
На Міжгірщині судитимуть ексголову села, який за підробленими документами передав у приватну власність земельну ділянку