Закарпатські ДАІшники влаштували над водієм самосуд - СТБ (ВІДЕО)

ДАІшники побили тверезого водія, і зробили його п’яним. Усе сталося на Закарпатті. Автомобіліста спинили за начебто перевищення швидкості, і повезли до наркодиспансеру. А там працювали камери спостереження.

Закарпатські ДАІшники влаштували над водієм самосуд - СТБ (ВІДЕО)

На кадрах видно, як водій заходить у кабінет нарколога. Дістає мобільника й починає фільмувати. Медикові це не подобається. Він хапає телефона водія і жбурляє його об стінку. Правоохоронці спокійно за цим спостерігають. А коли автомобіліст відмовляється здавати аналіз крові несамовитому наркологові - починають викручувати тому руки. Суперечка з боями триває майже годину. Після цього водій таки залишає наркодиспансер. 

Елемір Біров, водій:

Я кажу лікарю: «Давайте прибор, я буду дути. Давайте мені документи на руки, що я тверезий і я поїхав». Він каже: «Ти мені розказувати не будеш, ти будеш здавати кров». І я йому сказав, що я кров здавати тут не собираюся. Кров здається лиш при ДТП. Я ДТП не скоював. 

На підтвердження невинності й тверезості чоловік поїхав здавати аналіз крові в іншому медзакладі, у сусідній Мукачево. А звідти знову повернувся до ужгородського наркодиспансеру. Дочекався, поки зміна лікаря, який розтрощив його мобільника, завершилася, і здав аналіз іншому медикові. Обидва результати - показали у крові нуль проміле алкоголю. Тим часом ДАІшники разом із наркологом - склали свого протокола, йдеться в ньому про те, що водій - був «під мухою».

У медзакладі - коментувати будь-що «Вікнам» відмовили й силоміць виштовхали знімальну групу. 

Водій на дії нарколога та ДАІшників поскаржився правоохоронцям. Там пообіцяли все перевірити й почали розслідування. 

Василь Бокоч, заступник керівника управління ДАІ УМВСУ на Закарпатті:

Зараз я сказати не можу було перевищення сили чи ні. Зараз проводиться перевірка. 
Водій вів себе досить агресивно, відмовляючись пройти медичне обстеження. Наші працівники пройшли обстеження, вони мають акти, де є висновки медиків, що вони тверезі.


Власне розслідування почали й в обласному ДАІ. Та своїх працівників від роботи не відсторонили. Кажуть, боронитимуть порядок на дорогах і надалі - допоки їхню провину доведуть. Результати перевірки - обіцяють оприлюднити за 2 тижні.

04 червня 2013р.

Теги: ДАІ, водій

Коментарі

професор 2013-07-01 / 22:16:58
якщо президент з криміналу то яка буде міліція суди прокуратура - в якій державі живемо кого обрали

Елемір 2013-06-22 / 09:07:39
http://zakarpattya.net.ua/News/111557-Zakarpatski-DAIshnyky-shcho-biezpriedielnichaly-u-narkodyspanseri-obiishlysia-dohanamy-DOKUMENT

JANOS 2013-06-08 / 21:35:49
Багато чого вони уявляють себе поліцейські, щоб зробити ці речі, які вони роблять для людей. Доктор останній погана людина!

За справедливість 2013-06-07 / 22:00:14
Закарпатці нам вже давно треба створити громадську організацію якої мета допомагати людям проти свавілля міліції це вже конкретний безпредєл . Досить міліції знущатись над людьми та покривати злочинців.

Наташа 2013-06-06 / 22:06:08
Кошмар. Такого беспорядка и беспредела, который творится на Закарпатье, ни в одной области нет. Правильно, спрятались за горами в краю непуганных идиотов.

Так собi 2013-06-06 / 17:55:40


Якщо ви будете тут під різними ніками хамити людям, забороню доступ до коментування. Адмін


ВОДІЙ 40 ! 2013-06-06 / 17:34:16
бокач ти баран хотя маеш симпатичну жінку тай діти в тебе красиві всі в мене. Вот таким БАРАНАМ ми плотимо заробітну плату тай пенсію неслобу. МУСОРА недивляться телевізор часу нема машина проїде несплативши мзду, а могли би подумати , што із засраного МУСОРА в Египти Мубароха на нари.

777 2013-06-05 / 23:36:50
ППППППППППППППП
ИИИИИИИИИИИИИИИ
ДДДДДДДДДДДДДДДД
АААААААААААААААА
РРРРРРРРРРРРРРРР
ИИИИИИИИИИИИИИИ

масяня 2013-06-05 / 23:06:35


ломати таких мусорів треба...це гниди творять шо хотять...закони для всіх крім них...от і з ними так само треба по безпредєлу...горіти або ламані ****ри будете


читач 2013-06-05 / 20:03:32
Читаючи коменти, склалося враження, що Олена в обласному управлінні охорони здоров"я адвокат, а не прес-секретар.

МММ 2013-06-05 / 15:04:35
МИЛИЦИЯ ВМЕСТЕ С ВРАЧАМИ ЗАВЖДИ БУЛИ......... ТО Е НОВОСТЬ?ОНИ ВСЕ АДУ.......УЖ ЖДУТ

ЛІСНИК 2013-06-05 / 13:59:25
Нє мужики туй усьо нормально. туй я не вижу нич незвичайного, туй усі три сторони ся поводят як усе. народ довели до білого калєнія, та сараку шофер углядає як упивший, та як бирує так защищать свої права, а менти шо, менти фраєра, бо разом з бузерантом в білому халаті троє на єдного. Йидна надія на академіка Каку, який каже шо в каждого в оці буде вмонтовано комп який буде всьо фіксувати і нараз куди треба передавати. От і будеме прямо з ока через 20 років пускати у прямий репортаж поведінку бузерантів у формі білів і синьив

нарік 2013-06-05 / 13:43:09
треба було викликати водію псих бригаду,а не робити з пяного хама героя новин.

Небайдужий 2013-06-05 / 13:43:04
воно і не дивно, ДАІшники надивились, як себе привільно почуває міліція, як безнаказанно вони можуть калічити і вбивати, а тепер ідуть стопами своїх "братів по розуму". В цій країні в певних осіб є індульгенція від всього - в тих, кого кришують впливові "папіки", а простій людині на справедливість нема як надіятись!

Стапан Крук 2013-06-05 / 13:33:07
Потерпілому водію необхідно звернутися з відповідною (підготовленою юристом) заявою в прокуратуру. Зробити це потрібно негайно!!!! А не чекати результатів "службової перевірки"...

Степан Крук 2013-06-05 / 13:23:23
ДО ВІДОМА ПРОКУРОРА.
В цьому конфлікті вбачається низка правопорушень, котрі потребують прокурорського реагування.
По-перше: водій відмовившись від експертизи діяв правомірно. Закони Украни передбачають примусові судово-медичні експертизи тільки у випадку, коли суд приймає відповідне рішення. Працівники, котрі. застосовуючи фізичну силу, примушували громадянина до проведення експертизи грубо порушили права цього громадянина. Тобто, перевищуючи свої службові повноваження скоЇли карний злочин.
По-друге: лікар обласного наркодиспансеру (здається це була Іванова) перешкоджала професійній діяльності журналіста, при цьому застосувала рукоприкладство.
По- третє: лікар-нарколог, розбивши приватний мобільний телефон, скоїв навмисне знищення особистої власності - тобто цей піжон в білому халаті також вчинив злочин, покарання за котрий передбачено Карним Кодексом України.
По-третє: так звана службова перевірка є блефом і має за мету відмазати правопорушників в погонах від законного покарання. Адже в даному випадку мова йде не ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ, А ПРО КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН!!!
По-четверте: обласне управління охорони здоровя Закарпатської ОДА також зобовязане відреагувати на цей "беспредєл", адже така діяльність "дохторів" є несумісною із займаними ними посадами.

Микола 2013-06-05 / 11:15:55


От ******** вцепилась, та Олена, права качає, точно ***************! Журналісти молодці, хоч таким чином можна привернути увагу до хабарництва в ДАІ, наркодиспансері... Бо завдяки таким же продажним прокурорам і суддям добитися правди практично неможливо!


777 2013-06-05 / 11:12:04


А без образ можна? Коментар видалено. Адмін


жур-т 2013-06-05 / 11:00:40
Олена, Ваше хамство навряд чи сприятиме налагодженню добрих стосунків між УОЗ і журналістами.

Наводьте посилання на заборону зйомок в медичних закладах.

А про Ковицю, Зотову і Коваль краще помовчте. Де вони в цій ситуації? Не хочуть заїдатися з ДАІшниками, бо теж їздять за кермом?

Олена 2013-06-05 / 10:32:42
Жур-сту.
Напевно, Ви погано вивчали права і обов"язки журналіста. Почитайте відповідні закони (те, що стосується відеозйомки в медзакладах), якщо прогулювали пари в універі. Вам дати посилання чи провести громадський лікнеп? Наявність відеокамери та журналістського посвідчення ще не привід за будь-яку ціну (точніще гонорар)порушувати елементарні правила журналістської етики. Чомусь таких прецедентів не було ані з Н. Зотовою, ані з М. Коваль, ані з С. Ковбицею та іншими. І ці журналісти працюють теж на горячих темах.

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 1
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 33
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті
12:55
/ 9
Закарпатка, якій не вдалося перетнути кордон за польським паспортом, відтак спробувала "залагодити питання" за 100 євро
12:00
/ 5
За переправлення нелегалів на Великоберезнянщині судитимуть батька із сином
» Всі новини