Мукачівський "домушник", що "чистив" будинки в Заріччі, отримав 5 років тюрми

Вироком Іршавського районного суду Закарпатської області до 5 років позбавлення волі засуджено 25-річного жителя Мукачева. Цей раніше неодноразово судимий мукачівець опинився на лаві підсудних за скоєння ряду резонансних крадіжок у селі Заріччя Іршавськогорайону.

Іршавське село Заріччя славиться по всій Україні своєю ранньою городиною, в першу чергу капустою. Живуть тут роботящі, а отже й заможні люди. А чужі статки завжди приваблюють злодіїв…

Спершу працівникам Іршавського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в одному з приватних будинків у селі побували непрошені гості. Вночі через відчинені балконні двері на другому поверсі, поки господарі спали, зловмисники поцупили 30 тисяч російських карбованців, 550 гривень, три мобільні телефони. При цьому перевернули в хаті  все догори дном. Потім господарі виявили, що з автомобіля, припаркованого на подвір′ї, викрали ключі, дистанційний пульт на автомагнітолу.

Наступної ночі злодій проникнув у сусіднє  помешкання і також скористався міцним сном господарів, аби їх «обчистити». Тільки вранці селяни виявили зникнення «болгарки», електродрелі та інших господарських приладь.

У ту ж ніч зловмисник відвідав оселю ще одного місцевого жителя. Останній забув зачинити двері свого мікроавтобуса, і тому на ранок недорахувався автомагнітоли, банківської картки, на рахунку якої була велика сума грошей.

На кілька днів  злодій затих, а далі знову повернувся у Заріччя, де протягом однієї ночі  «обчистив» два дворогосподарства. Цього разу його «трофеями» стали автомобільні магнітоли.

Майже місяць працівники карного розшуку Іршавського районного відділу міліції працювали над розкриттям цих крадіжок.

Зловмисник діяв надзвичайно обережно, після себе не залишав жодного сліду. Але врешті-решт оперативникам карного розшуку вдалося «вирахувати» спритника, яким виявися 25-річний неодноразово судимий житель Мукачева. До речі, цей хлопець – з благополучної та забезпеченої сім′ї.

Сценарій крадіжок був такий. Мукачівський злодій на таксі вирушав вночі наІршавщину в село Заріччя. Виходив з машини на початку села, аби не «світитися»,  далі пішки добирався до місця скоєння злочину. Далі знову на таксі повертався в Мукачево, де зупинявся в дорогому готелі. Крадене потім збував перекупникам.

Іршавська міліція за фактами крадіжок у Заріччі порушила кримінальні справи, а відтак вийшла на спритного квартирного злодія. Після завершення розслідування справу передали в суд. Вироком Іршавського районного судумукачівця засудили за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням у приміщення) до  5 років позбавлення волі. При винесенні вироку Іршавський суд врахував попереднє невідбуте покарання підсудним за вироком Мукачівського міськрайонного суду, де той був засуджений за скоєння аналогічних злочинів  до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

 

Віта ГОРЗОВ,

Іршавський РВ УМВС

02 червня 2013р.

Теги: злодій. домушник

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини