У Виноградові запустили у небо "щасливе сонечко" (ФОТО)

Сьогодні, 31 травня, у Виноградові за підтримки районної державної адміністрації, депутатського корпусу районної та міської рад відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

У Виноградові запустили у небо "щасливе сонечко" (ФОТО)

До уваги найменших жителів міста і гостей району була представлена в міському будинку культури концертно-розважальна програма "Світ барвистого дитинства" за участю кращих дитячих колективів позашкільних навчальних закладів району, організована виставка дитячих робіт та малюнків «Податки очима дітей» та майстер – класи гуртків позашкільних навчальних закладів.

Відділ молоді та спорту управління освіти молоді та спорту державної адміністрації, як один із організаторів свята, забезпечив проведення "Олімпійського дня" на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст №2. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста взяли участь в спортивних естафетах, змаганнях "Веселі старти", а також переглянули показові виступи кращих вихованців ДЮСШ.

Особливого захоплення у малечі викликав виступ на площі Миру анімаційної групи багатопрофільного санаторію "Теплиця". Тут було все - клоуни, костюмовані герої казок, пісенні, танцювальні конкурси, інтелектуальні вікторини.

Близько тисячі дітей – учасники заходу – запускали в небо яскраві кольорові кульки і найголовніший символ цьогорічного свята – "щасливе сонечко".

Виноградівська РДА

31 травня 2013р.

Теги: День дітей, Виноградів

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини