Закарпатські «антимонопольники» зацікавилися 100-гривневими поборами берегівських газовиків

Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України перевіряє, чи правомірні дії берегівської філії пат «Закарпатгаз», вимагаючи по 100 грн. з кожної квартири за наявність «Акта перевірки стану димових і вентиляційних каналів»

За результатами моніторингу інформації у ЗМІ, Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України проводить перевірку правомірності дій Берегівської філії ПАТ «Закарпатгаз» щодо вимог наявності у кожного споживача (мешканця багатоквартирного будинку) Акта перевірки стану димових і вентиляційних каналів та правомірності від’єднання від мережі газопостачання у разі його відсутності.

З інформації зі ЗМІ, представники Берегівської філії ПАТ «Закарпатгаз» вимагали з кожної квартири багатоквартирних будинків у                 м. Берегово по 100.00 грн. за «Акт перевірки димових і вентиляційних каналів» та провели відключення двох багатоквартирних будинків.

На сьогоднішній день, Відділенням підготовлено лист-запит до газопостачального підприємства щодо надання інформації, пов’язаної з вищезазначеною публікацією.

Після аналізу і узагальнення інформації, що надійде до Відділення, у разі виявлення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, буде вжито відповідні заходи реагування – надано рекомендації, або розпочато розгляд справи, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

30 травня 2013р.

Теги: Закарпатгаз

Коментарі

Ужгородка 31.05.2013 / 09:48:54
"... представники Берегівської філії ПАТ «Закарпатгаз» вимагали з кожної квартири багатоквартирних будинків у м. Берегово по 100.00 грн. за «Акт перевірки димових і вентиляційних каналів»...", а почему это только антимонопольщики заинтересовались ? А ГДЕ ПРОКУРАТУРА ???????????? Или они в доле с газовщиками ?????????? Недопускать нарушение законов и защита прав граждан - это их прямая ОБЯЗАННОСТЬ !!!!!!!!! ПРОСЫПАЙТЕСЬ, ато "покращення" придет и к вам.

НОВИНИ: Кримінал

10:26
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
/ 1
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 6
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
/ 1
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
15:10
/ 19
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 2
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
09:53
/ 2
На Закарпатті уролога викрили на продажі фіктивних діагнозів для відстрочки від призову Фото новина
13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 14
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
» Всі новини