З 74-х цьогорічних «дорожніх» мільйонів на Закарпатті вже «освоїли» 28 – Свищо

Виявляється, аби навести лад з дорогами, хорошій закарпатській владі заважає тільки погане законодавство. Бо «гроші є, однак використати їх усі не завжди виходить».

З 74-х цьогорічних «дорожніх» мільйонів на Закарпатті вже «освоїли» 28 – Свищо

У середу, 22 травня, відбувся брифінг першого заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Ігора Свища.

Як повідомив І.Свищо, цього року з держбюджету на поточний ремонт і експлуатаційне утримання мережі доріг загального користування державного та місцевого значення передбачено 65,5 млн. грн. та 7,9 мільйонів з обласного. З початку року уже освоєно майже 28 мільйонів. На дороги та вулиці комунального значення виділено 63,9 млн. грн. субвенції із державного бюджету. Це дозволить здійснити ремонт на 934 дорожніх об’єктах, що знаходяться у комунальній власності, на балансі сільських, селищних та міських рад.

За словами першого заступника керівника краю, щоб покращити ситуацію у галузі дорожнього господарства, необхідний цілий комплекс заходів. Більшість із них стосуються змін у вітчизняному законодавстві:

– Нам необхідно зосереджувати більше коштів на обласному рівні і не розпорошувати їх по районах, як це відбувається зараз. Через формульні розрахунки, якими нині визначаються обсяги субвенцій для тих чи інших населених пунктів, ми не можемо використати наявні гроші ефективно та в повному обсязі. І виникає парадоксальна ситуація: гроші є, однак використати  їх усі не завжди виходить. Щоб таких ситуацій не виникало, необхідні зміни в законодавстві. Обласна адміністрація уже звернулася до центральних органів виконавчої влади із відповідним проханням. Тепер чекаємо на їхнє рішення.

Окрему увагу Ігор Свищо приділив якості виконання ремонтних робіт на дорогах Закарпаття:

– Нам відомо про випадки, коли ремонти доріг виконували із грубим порушенням технологій. Одна справа, коли взимку дорожникам необхідно було для уникнення руйнування асфальтного покриття використовувати відповідні сипучі матеріали, як, наприклад, щебінь. І зовсім інша, коли ями на дорогах засипали землею. Це халатність. І дорожники, які халатно ставляться до виконання своїх обов’язків, нестимуть за це відповідальність.

Прес-центр Закарпатської ОДА

22 травня 2013р.

Теги: дороги, ремонт, Свищо

Коментарі

Марія 24.10.2013 / 07:25:03
Дороги приведені в порядок:а саме вул.Корятовича /відрізок Шевченко-Корятовича/м.Берегово,до хати Свища за рахунок бюджетних коштів викладено брухівкою.А далі вже живуть не люди????????

Івану 23.05.2013 / 15:37:57
Те, що ви пишете, не просто смішно...а до сліз...

Іван 23.05.2013 / 06:29:09
А ви проїдьтеся дорогами в інших областях і побачите суттєву різницю, в нас дороги порівняно з ін.областями - ідеальні.Так що молодець Свищо ,видно що працює і працює з результатом

Хрю-хрю 22.05.2013 / 18:41:47
Повна брехня! Те рило треба провезти по обласним дорогам-може менше хрякати буде!

Повбивавби 22.05.2013 / 18:35:16
Цей ХРЯК Свищо,могшильщик коров угорських вкрав уже все що можна тепер разом ыз Паханом Закарпаття "Конюхом" падельником по партейке Жуликов и Воров розпилюэ бабло з наших дориг Закарпаття Падлюка.

Микола 22.05.2013 / 18:12:19
Поки така быкота буде керувати областю, порядку не буде, з дорогами тим більше!

НОВИНИ: Соціо

12:19
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 1
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
» Всі новини