У Мукачеві під час концерту «Океана Ельзи» місцевим міліціонерам допомагали «іногородні»

З нагоди відзначення Дня міста в Мукачеві з 17 травня розпочались святкування, які тривали три дні і закінчились грандіозним та масштабним концертом гурту «Океан Ельзи» на спортивному стадіоні міста.

У Мукачеві під час концерту «Океана Ельзи» місцевим міліціонерам допомагали «іногородні»

 

За словами начальника сектору охорони громадського порядку Мукачівського міського відділу міліції підполковника міліції Василя Паука, для забезпечення охорони громадського порядку під час масових заходів міліцією міськвідділу проведено ряд організаційних та практичних заходів, що дало змогу провести на високому рівні свято та забезпечити відповідний рівень правопорядку. Майже 280 працівників міліції разом з приданими силами з Іршавського, Свалявського та Берегівського райвідділів міліції забезпечували порядок під час концерту, де зібрались тисячі мукачівців та гостей міста та попередніх трьох днів святкування.

Цьогоріч, за словами організаторів, вдалось зробити масштабніше, порівнюючи зі всіма попередніми роками, дійство. Водночас, правоохоронці зі своєю роботою впоралися добре, адже жодних правопорушень під час святкових заходів у місті допущено не було.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ

20 травня 2013р.

Теги: Океан Ельзи, концерт

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини