На хабарі затримано проректора УжНУ Романа Офіцинського

За попередньою інформацією з джерел Закарпаття онлайн в правоохоронних органах, сьогодні на історичному факультеті Ужгородського національного університету на хабарі було затримано проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку, доктора історичних наук, професора Романа Офіцинського.

На хабарі затримано проректора УжНУ Романа Офіцинського

Йдеться про хабар на суму орієнтовно 40 тисяч гривень.

Одразу після затримання йому, начебто, стало погано і зараз він перебуває з серцевим нападом в одному з медичних закладів Ужгорода.

Попередньо, участь в операції брали не закарпатські, а київські правоохоронці.

В даний момент телефон Р.Офіцинського не відповідає.

20 травня 2013р.

Теги: хабар, Офіцинський

Коментарі

Ласло 2014-01-07 / 23:09:31
По теперішній час бере і нічого йому немає. Відкупився за допомогою Ващука. Справа зам'ята.

Вова 2013-05-28 / 21:04:32
Я дивуюся, що потрібно було стільки часу, щоб зловити Офіцинського. Всі ж знали і знають, що він брав гроші. Так йому і треба. Головне, щоб довели справу до кінця, щоб сів по закону на 12 років. Геть таких з університетів. Ми заслуговуємо на нормальну і чесну освіту.

Косма 2013-05-24 / 21:00:01
Везе ж людям% 40 штук просто за дякую! А мені за кажду копійку ішачити і ішачити. Ну де справедливість на світі? Майже така лише в пеклі - там усі киплять.

РОШКО 2013-05-24 / 19:49:41
Ми згадуємо його слова, що нема некорисних і дурних предметів, а є нудні викладачі.До тепер згадую "дерево відмов", небезпеку невдалого комунікування, терористичну небезпеку, роботу стоматолога у надзвичайних ситуаціях. Ну класний чувак, я би на місці філологів уже бастував. Ващуку ясно такі яркі і не потрібні, але студентам таких викладачів треба, тоді і вчитися прикольно!!! Ми його боялися і добре вчилися, але всі здали за першим разом. А ще він усім дозволив підвищувати рейтинг на заліці.Ясно, що такі не потрібні

нав'язуйте мені, неексперте, свою хибну логіку. Тих, хто був до Ващука, помаленьку видавлюють. І не за принципом професіоналізму, а виключно за лояльністю до режиму. Тому перебування на посаді і призначення Ващуком - речі неспіввідносні. Безумовно, йдеться не про чорно-білу систему координат: і серед тих, хто працював при Вегешові, є непрофесіонали і пристосуванці, і, зрідка, серед новопризначенців Ващука є люди. Однак, ми говоримо про узагальнення, тенденцію, типове. І тут все сумно.

Штрейкбрехерство ніколи не було в пошані. Тому, навіть якщо комусь білому і пухнастому вдалося бути призначеним Ващуком, то він вже не білий і не пухнастий.

Логіка залізна, без сумніву :)
За нею, й усім, хто був на посадах до Ващука, теж треба б демонстративно звільнитися з університету. На знак протесту, наприклад. :)
Бо ж якщо лишаться, це автоматично означає, що куплені. І вже не пухнасті. )))


А кому тут лайна в душу хлюпнуло? Інформація чесна. Єдиний сайт, де можна правду прочитати. А білим, пухнастим і авторитетним (якщо хтось себе таким вважає), як на мене, нічого робити в команді морального урода, який нині знищує вуз. Штрейкбрехерство ніколи не було в пошані. Тому, навіть якщо комусь білому і пухнастому вдалося бути призначеним Ващуком, то він вже не білий і не пухнастий.


Так уже всі Офіцинського критикують, а чомусь без нього і сайт УжНУ не варті запустити.

Ващук і його холуї повністю знищать університет, поки ми (типа інтелігенти) всі тут соплі жуємо і в рукавчик собі плачемо... Коли в УжНУ часи прийшли рубити бабло по-крупному, то яка там наука, я вас умоляю! Одне їм побажання: щоб замість грошей нажерлись каміння!!!


До чого дожилась наша освіта, якщо Ващук собі дозволяє звільняти висококласних спеціалістів тільки тому, що вони йому не подобаються! Жах просто, випускають потім некуків, зате в ректора є відчуття того, що він князьок на своїй вотчині і нова машина!
Цікаво, куди дивиться міносвіти? Викладачів і школи скорочує, напевне. Соромно дивитись, на що перетворилась система освіти, випускники якої ракети в космос запускали..

ВСЕ добре! Я маю цілий інститут і туалети зроблять! І я ще не одну студентку ви.. ой, книжку видам. А Ромі судьба така. І БІДЗІЛІ ЮРІ

Вася 2013-05-24 / 19:41:29
"Правоохоронці затримали хабарника, який намагався дати хабара почесному доктору історичних наук, Офіцинському Р.А під загрозою смерті. Офіцинський не розгубився і знешкодив хабарника на місці, після чого вів хабарника разом з хабарем до найближчого відділку міліції. Але далеко йти не довелось, так як виявилось, що міліція на протязі двох міцяців слідкувала за особливо небезпечним хабарником.
На даний момент, за мужність і героїзм у боротьбі зі злочинністю Офіцинський Р.А. при виконанні своїх громадських обов'язків представлений до нагородження орденом "За мужність" ІІІ-ступеня"


Фрідманська уже зажралася.. А вигляд робить як овечка .. Думає що люди дурні.. Хтось бачив який в неї дім .. Тільки одно цікаво звідки такі гроші ...
Так Роману і треба, в народі кажуть:" позичене - то є вертана", нехай тепер розплачується. Фрідманську-Гвоздяк нехай би теж трохи потрясли, а то саме через таку як вона Ващук прийшов до влади, щось би робила, та тільки чужими руками. З янгольським обличчям ходить, а "бабло" гребе по-повній разом зі своїм чоловіком. Залік в неї здати, це як кабмінімум у чоловіка.
Катя я з тобою згодна Головчак Наталія Іллівна страшна людина
Багато хоче

Флуд. Світлину Р.Офіцинського ми замінили. Продовження цієї теми не стосується суті публікації


Голик С.В, РошкоМ.М., Дацьо ......ВЗЯТОЧНИКИ....

По-перше, пропоную також саджати людей, які дають взятку. По-друге, здавала екзамени як в Офіцинського Р.А., так і в Гвоздяк О.М. - і ніхто з них не вимагав взятку,оцінювали зання. Здала на позитивну оцінку без взяток, без знайомих. Так що нехай студенти вчаться. А то деградуєте, шановні.Вже би пора і Гвоздячку потрясти.. Але таких як вона не трясуть .. То в неї криша є в СБУ ..

земляк 2013-05-23 / 21:32:39
Давайте поміркуємо логічно:
1. Хто може дати хабар? Правильно, той що має його, або мусить дати!
2. Хто бере хабаря? Правильно! Той кому треба, або той... хто дає хабарі... далі/вище!
3. Для чого плебеям посади? Правильно! Щоб краще... жити і безкарно брати хабарі!
4. А як дістатися посади? Правильно! Дати... хабара...

P.S. Можна собі лише уявити: що їли/пили студенти та й викладачі у тому кафе, за яке платили хабар... та як там черяника обдурювали/обважували/обраховували!

Света 2013-05-23 / 10:55:24
112.. Підтримую... Ващюку там не місце..

112 2013-05-22 / 21:38:36
підтримаймо акцію "За відставку ректора УжНУ"!

Pravda 2013-05-21 / 19:51:59
Більшого взяточника як Палінчак дурнуватий нині в університеті немає! Про це всі знають і ... ноль реакції. Ділиться ?!

Сонце 2013-05-21 / 19:28:21


Прошу коментаторів повернутися до теми коментування. Коментар видалено. Адмін


Анон 2013-05-21 / 18:36:58
Читайте в завтрашніх новинах:
"Правоохоронці затримали хабарника, який намагався дати хабара почесному доктору історичних наук, Офіцинському Р.А під загрозою смерті. Офіцинський не розгубився і знешкодив хабарника на місці, після чого вів хабарника разом з хабарем до найближчого відділку міліції. Але далеко йти не довелось, так як виявилось, що міліція на протязі двох міцяців слідкувала за особливо небезпечним хабарником.
На даний момент, за мужність і героїзм у боротьбі зі злочинністю Офіцинський Р.А. при виконанні своїх громадських обов'язків представлений до нагородження орденом "За мужність" ІІІ-ступеня"

222 2013-05-21 / 18:26:32
Сонце .. Підтримую.. Фрідманська уже зажралася.. А вигляд робить як овечка .. Думає що люди дурні.. Хтось бачив який в неї дім .. Тільки одно цікаво звідки такі гроші ...

Сонце 2013-05-21 / 18:13:36
Так Роману і треба, в народі кажуть:" позичене - то є вертана", нехай тепер розплачується. Фрідманську-Гвоздяк нехай би теж трохи потрясли, а то саме через таку як вона Ващук прийшов до влади, щось би робила, та тільки чужими руками. З янгольським обличчям ходить, а "бабло" гребе по-повній разом зі своїм чоловіком. Залік в неї здати, це як кабмінімум у чоловіка.

Вита 2013-05-21 / 16:25:06
Катя я з тобою згодна Головчак Наталія Іллівна страшна людина
Багато хоче

учитель-Ребрикові 2013-05-21 / 16:23:38


Флуд. Світлину Р.Офіцинського ми замінили. Продовження цієї теми не стосується суті публікації. Адмін


Kata 2013-05-21 / 16:06:34
Вита ,,, Holov4a4ka, lyduna bez serca,, ditu trasytsa kolu jiji ba4at

Ilja 2013-05-21 / 16:03:10
Любопитний ....Vsi beryt i na stydentax naguvajytsa,, na krytux maschunax katajytsa.. i v vilax gujyt

222 2013-05-21 / 16:00:47
117.. pohano znajete Hvozdachky

Випускник 2013-05-21 / 15:58:07
Голик С.В, РошкоМ.М., Дацьо ..........

Вита 2013-05-21 / 15:54:24
А що робить Головчачка з нашими дітьми?
Втратила всяку совість.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн