В Іршаві затримали зловмисника, що ламав сакури (ФОТО)

До чергової частини Іршавського райвідділу міліції звернувся міський голова Іршави Степан Бобик, який повідомив про те, що на вулиці Шевченка біля стадіону в Іршаві невідома особа пошкодила 5 саджанців сакури, які вже цвіли чудовим рожевим цвітом.

В Іршаві затримали зловмисника, що ламав сакури (ФОТО)

На місце  пригоди відразу виїхала слідчо-оперативна група райвідділу, яка даний злочин задокументувала. Цей факт було занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і було орієнтовано наряди міліції, які несли службу у вечірній час у м. Іршава.

Один із нарядів, який знаходився неподалік місця пригоди, отримавши інформацію про зламані сакури, запідозрили в скоєнні цього правопорушення раніше судимого, який  ішов  вулицею й поводив себе підозріло. Як тільки працівники міліції почали до нього наближатись, він почав від них тікати. Міліціонери наздогнали його і доставили до райвідділу. Зловмисник зізнався, що це він зламав саджанці біля стадіону.

За даним фактом Іршавським районним відділом міліції відкрито кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування, - повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

"Олексій П. визнав свою вину, зобов’язався взяти на себе всі витрати і посадити нові дерева. Свою поведінку пояснив тим, що в той час знаходився у стані алкогольного сп’яніння. Та підмітив, що про вчинене шкодує, адже сам неодноразово робив зауваження, коли ставав очевидцем подібного", - інформує про цю ж ситуацію офіційний сайт Іршавської міськради.

17 травня 2013р.

Теги: сакури, Іршава

Коментарі

правда 07.06.2013 / 15:51:21
наша милиция лишек ковдушив ловить а тих ко милиони краде тих боится!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 3
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
» Всі новини