ФОТОФАКТ. Чим більший автомобіль, тим менше совісті

Ці фото прислала сьогодні на адресу редакції Закарпаття онлайн одна з читачок нашого сайту. Коментарі тут, здається, зайві. "Сьогодні зробила ці фото о пів на шосту на набережній біля дитячого майданчика Рошен. Коли вже таких "людей" переселять на іншу планету?", - запитує авторка фото.

ФОТОФАКТ. Чим більший автомобіль, тим менше совісті

16 травня 2013р.

Теги:

Коментарі

валик 2013-05-23 / 00:56:52
ну припаркувався яка різниця)))нівіщо роздувати.....замість таких новин краще б щось серйозне нарили

прохожий 2013-05-22 / 20:33:11
а де наша Поліція чи Міліція??? а де тут наші Патрулі ППС, напевно при вигляді такого автомобіля їхні "понти" і "вимагання" падають і ховаться. Де муніципальна поліція? чи вони лише штрафують бідних пенсіонерів та власників вітчизняних автомобілв?

Наталко 2013-05-20 / 13:31:43
Дадада, точняк, видели этот желтый джип на вокзале! Очень часто там отстаивается.
Странно, что не на газоне у вокзала...

Ужгородець 2013-05-17 / 17:59:12
Відішліть статтю в консульство, більше так ставити не буде

За справедливість! 2013-05-17 / 11:47:34
цей лошара на придністровських номерах (частина молдавії) і на проспекті виїжає на газони.............його машина стоїть на стоянці там де ж/д вокзал........на стіклі з заду наклейка що машина має відношення до консульства (полюбому куплена наклейка)

мешканець міста 2013-05-17 / 11:20:26
гандон

Ужгород 2013-05-17 / 09:33:48
Це вже взагалі нахабство. Для цих мажорів контрабантистів закони неписані. Треба їх на самосуд.

ESC 2013-05-17 / 09:24:45
Сором подвійний.На авто наклейка CD - дипломатичний корпус.

бехер 2013-05-17 / 07:51:52
бідняга, тяжко буде йому уходити з того світу. Гроші і наглость не захищають от ада

месник 2013-05-16 / 23:32:46
шо ненайщлося зажигалки тай каныстри бензина для цього сигаретного контробандиста????

Xsa 2013-05-16 / 21:45:51
То відомий контрабандист. Друг нач. Митниці

ТТ 2013-05-16 / 21:14:44
то Белоруські номера,в городі часто їздить.

Остап 2013-05-16 / 21:08:39
Тут потрібно не колеса, а голову різати.

добродій 2013-05-16 / 20:54:23
Було йому всі колеса порізати