На Закарпаття з'їхалися митники з усієї України (ФОТО)

В обласний центр Закарпаття з усіх куточків України з’їхалися керівники підрозділів валютного регулювання та митного аудиту з Міністерства доходів і зборів України та 27 митниць для участі в 3-х денному міжнародному тренінгу з пост-аудит контролю.

На Закарпаття з

Захід проводиться за ініціативи місії ЄС з надання прикордонної допомоги Молдові і Україні (EUBAM). Під час міжнародної зустрічі велика увага приділялася обміну досвідом та обговоренню актуальних питань щодо впровадження нормативно-правової бази до відповідних міжнародних стандартів ЄС.

Зі вступним словом до митних фахівців звернувся керівник Чопської митниці Міндоходів України Олександр Похилько. Він зауважив, що уніфікований підхід до оподаткування та формування єдиного центру контролю за надходженням фінансів централізує ведення реєстрів та проведення пост-аудит контролю платників податків. Це значно підвищить ефективне надання  адміністративних послуг.

На сьогодні сумлінна сплата податків є основним джерелом державних доходів. Тому мобілізація цих коштів створить фінансові умови для виконання першочергових соціальних та економічних функцій.

Олександр Іванович запевнив, що митниця налаштована на створення комфортних умов для платників податків, які легально та відкрито здійснюють свою діяльність із можливістю застосування процедур у спрощеному порядку.

Присутній на заході з Болгарії експерт EUBAM з пост-митного контролю та аудиту Андрій Відєнов також ділився європейським досвідом сучасних методів проведення аудиту. За його словами, вкрай важливо віднайти баланс між ефективним митним контролем та сприянню і розширенню зовнішніх торгівельних зв’язків. Адже щодня потік вантажів через кордон збільшується і фізично перевіряти кожний товар не є можливим. Тому Всесвітня митна організація підготувала ряд рекомендацій і стандартів, за якими застосовуватиметься система управління ризиками. «У напрямку розвитку в Україні пост-аудит контролю суттєвий вклад вносить Місія ЄС з надання прикордонної допомоги Молдові і Україні. І нинішнє проведення в місті Ужгороді практично-орієнтованого тренінгу з пост-аудит контролю є яскравим прикладом цього», - підкреслив пан Відєнов.

Спрощення митних процедур, як один із суттєвих кроків на шляху вступу України до ЄС, неможливе без утвердження сучасних методів роботи, зокрема на основі методів аудиту.

Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

15 травня 2013р.

Теги: митний, Похилько

Коментарі

трофим 31.05.2013 / 22:01:41
Впізнав нашу чупокабру з рівного - справжне обличчя нашої митні. Яке інтелектуальне обличчя, скільки розуму в її очах. А яка "хватка"! Завжди в перших рядах.Такі фахівці дуже потрібні у мінздоху.

ужгор 15.05.2013 / 23:43:18
яке добре , миле обличчя у виступаючого голови чоп. мит. на фото №1! :D

НОВИНИ: Соціо

18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
» Всі новини