Реклама B3

У Харкові КДКА ліквідувала свідоцтво закарпатського адвоката Лариси Герасько

Як стало відомо інтернет-виданню Закарпаття онлайн з джерел, наближених до органів адвокатського самоврядування на Закарпатті, сьогодні Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, розглянувши скаргу заступника голови Ради адвокатів Закарпатської області Нінель Масяк, що була скерована Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури для розгляду в Харківську регіональну КДКА, прийняла рішення притягнути закарпатського адвоката Ларису Герасько до дисциплінарної відповідальності шляхом анулювання її свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Лариса Герасько
Лариса Герасько

Підставою для прийняття такого рішення називаються спроби Лариси Герасько в незаконний спосіб зареєструвати Раду адвокатів Закарпатської області та самовільно  присвоїти собі владні повноваження голови Ради адвокатів Закарпатської області.

Нещодавно керівники Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош та КДКА Закарпатської області Петро Немеш публічно заявили, що на деструктивні дії тих осіб, що намагаються у незаконний спосіб перешкоджати органам адвокатського самоврядування краю виконувати функції, покладені на них Законом України «Про Адвокатуру та адвокатську діяльність», буде адекватна відповідь. Схоже, сьогоднішнє рішення харківської КДКА по Ларисі Герасько слід сприймати саме в цьому контексті.

Крім того, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на підставі окремої  ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва відкрито кримінальне провадження стосовно організаторів так званого позачергового з’їзду адвокатів в смт Затока Одеської області.

Також, як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на засіданні Дисциплінарної палати КДКА Закарпатської області, яке відбулося 17 квітня, було прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката Ольги Машкаринець шляхом позбавлено її права на заняття адвокатською діяльністю з виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України.

14 травня 2013р.

Теги: КДКА, адвокат, Герасько

Реклама B4

Коментарі

Вася 24.05.2013 / 06:59:49
Файна жiночка,нияка ни баба,

Ужгородець 16.05.2013 / 00:27:45
До відома всіх:
http://yurpravda.info/index4171.html

Ага 15.05.2013 / 16:09:43
Шкода, що лем одиниць лишають ліцензій.Наприклад єден адвокат із Мукачева,типирь жиє в Ужгороді Сабов Іван, тоже обманув пенсіонерів з Мукачева,узяв гроші за діло, не діла,не грошей і нигда не вернув.Де правда?

адвокатишка 15.05.2013 / 09:12:37
цяорочка була сама Бульдозером у Попа Гапона Витьки Бедя тай розправлялася з ушиткими неугодними для Киева Адвокатами Закарпаття типирка найшла Коса на Камень,НЕ ШКОДА так треба старуй Бабусечке най внуков виховуе

Читач 15.05.2013 / 09:02:37
Дуже негарно так радiти,а тим бiльше жiнкам одна другу топити,а чоловiкам ,бути як бульдозери якi змiтають на своiй дорозi за грошi все,Ганьба!

пенсіонер 15.05.2013 / 08:28:23
Це насправді розправа з неугодними...
.....Крім того, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на підставі окремої ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва відкрито кримінальне провадження стосовно організаторів так званого позачергового з’їзду адвокатів в смт Затока Одеської області.
А це нагадує Верховну Раду Україну з її виїзними позачерговими засіданнями в інших "зручних" для влади приміщеннях, що суперечить Конституції України.Мають адвокати з кого брати приклад.Одним словом в країні хаос,бардак та свавілля.Скоро не буде простому люду до кого звертатися за правовою допомогою.

Йовжі іванович 15.05.2013 / 07:21:04
Так і треба старуй Босоркані нехрен викобильоватися

Микола 14.05.2013 / 23:49:10


Яка країна-такі й адвокати. Яким чином Харківська кончіта може ліквідовувати свідоцтво Закарпатського адвоката???? Хоча, так само як ***** Фазикош ліквідовіє свідоцтво колишнього адвоката Тимошенко....!!! Будуть ********* мочити, підНемеша, підФазикоша!!!


Глядач 14.05.2013 / 23:37:21
Знаєте мабуть негативні коментарі пише одна і таже особа, але під різними ніками. Про кожну людину можна говорити багато хорошого або поганого, про її професійні здібності або інші риси.
Сьогодні в адвокатуру прийшли до влади не зовсім порядні люди, які через свої зв'язки хочуть заявити про себе на всю Україну. Знайдіть хоча б декілька людей, які позитивно відгукуються про Фазикоша або Немеша, як про професійних адвокатів, які без матеріального збагачення допомогли б хоча б одній людині, а потім вирішуйте, що вони роблять в адвокатурі на керівних посадах.

Ольга Василівна 14.05.2013 / 23:18:42


Но шо Козочко доскакаласся ????Так і тобі треба,будеш знати як ****** робити Київлянам і гадити своїм


знаючий 14.05.2013 / 23:07:39
ця Сучка Гераскуля Бедьовська і Висоцького давно заслужила цю кару за АнтиЗакарпатску позицію все ішла проти Закарпатських Адвокатів і лизала ДУПУ Києвському Хряку Висоцькому,от і догралася Каза стара

Людина 14.05.2013 / 22:45:35
моя думка так, що розправами над колегами займаються ті адвокати, які відчувають себе невпевнено. Мабуть у них якісь комплекси влади ("по Клімову", хто читав, мене пойме. Так, що коли місяць повний, у них починається загострення. Замість займатися справами клієнтів чи питаннями адвокатського самоврядування, вони строчать дифамаційні (неправдиві) публікації у бульварну ("жовту") пресу, бо вони більше і робити нічого не вміють. У адвоката, який зайнятий справами чи професійним вдосконаленням немає часу памфлети писати. А критикувати інших адковаті, що зібралися десь на адвокатський форум, свої питання професійні обсудити - кримінальим злочином - то взагалі порушення конституційних прав на мирне зібрання і свободу слова. І хай той, хто про таке пише - ганьбиться, бо ми не у тоталітарній державі, і зараз не воєнний стан. І не треба людей залякувати. Залякує той, хто самий дужжжжжже НАЛЯКАНИЙ.

еее 14.05.2013 / 21:08:03
Які тут можуть бути коментарі - розправа переможців з переможеними. Се ля ві правий той, хто має більше прав.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 4
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини