На Закарпатті податкові міліціонери вилучили з незаконного обігу товарів на 17 млн. грн.

З незаконного обігу вилучено товарів майже на 17 млн. грн. Із них товарів підакцизної групи на суму 1,9 млн. грн. Припинено діяльність одного підпільного алкогольного цеху. Такі цифри і факти за підсумками робити податкової міліції Закарпаття наводить прес-служба Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

 

Загалом за січень-квітень 2013 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 54 виявлені податковою міліцією кримінальні правопорушення. Найбільше – 30 виявлених порушень –  стосуються ухилення від сплати податків.

Обліковано шість злочинів у сфері державних закупівель. Такими порушеннями нанесено встановлених збитків на суму понад 1 млн. грн., вже відшкодовано 681 тис. грн., а на – 137 тис. грн. майна накладено арешт.

Податкові міліціонери в Закарпатті також виявили два факти кримінальних правопорушень, які пов’язані з використанням новітніх технологій, одне у сфері боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та п’ять у сфері контролю за надходженням коштів до місцевих бюджетів.

Всього по кримінальних правопорушеннях відшкодовано збитків на суму 2,5 млн. грн.

13 травня 2013р.

Теги: товари, податкова міліція

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

09:50
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 6
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
» Всі новини