За фактом невиплати зарплати працівникам «Мукачівводоканалу» порушено кримінальну справу

Прокуратурою міста Мукачево розпочато кримінальне провадження за фактом невиплати майже 690 тис.грн. заробітної плати працівникам «Мукачівводоканалу»

За наслідками перевірки  додержання вимог законодавства про оплату праці у Мукачівському міському комунальному підприємстві «Мукачівводоканал», прокуратурою міста Мукачева внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати, більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства).

За інформацією заступника прокурора міста Мукачево Михайла Диковця, - "Перевіркою встановлено, що у період з листопада 2012 року по лютий 2013 року керівництвом підприємства, в порушення вимог ст. 43 Конституції України, ст.ст. 115, 116, 117 Кодексу законів про працю України та Закону України «Про оплату праці», умисно, безпідставно, не виплачувалась заробітна плата  працівникам підприємства на загальну суму понад 686 тис. грн"

Досудове розслідування кримінального провадження доручено слідчому СВ Мукачівського МВ (по обслуговуванню м. Мукачева та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області.

Довідка:

ч.1ст. 175. - невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат (карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певного діяльністю на строк до трьох років).

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської област

13 травня 2013р.

Теги: зарплата, Мукачівводоканал

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:13
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 3
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 17
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
» Всі новини