На Тячівщині та Рахівщині продовжує діяти доброчинний проект з оздоровлення закарпатців в санаторіях

Чимало людей звертаються під час зустрічей до народного депутата Василя Петьовки з проханням допомогти з оздоровленням. Люди кажуть: гарантовані державою путівки та безкоштовне медичне оздоровлення залишаються наразі лише на папері. Тому народний депутат України посприяв краянам із придбання путівок до санаторіїв області.

Благодійний проект старту­вав ще минулого року. Ще тоді понад 30 ветеранів ОВС оздоровлювалися в санаторії  «Кришталеве джерело». Варто додати: в цьому  санаторії за сприяння Василя Петьовки відпочило чимало людей з різних населених пунктів Тячівщини й  Рахівщини.

Цього року за сприяння народного депутата краяни мають можливість поправити своє здоров’я в санаторії «Гірська Тиса», де  лікуються люди, котрі страждають від хвороб опорно-рухового апарату. Ванни з миш’яковистою водою, сучасне медичне обладнання й передові технології не тільки ставлять на ноги після важких травм, а й запобігають артриту, остеохондрозу, подагрі та іншим хворобам кісток. Лікувальні процедури сприяють поліпшенню обміну речовин та надають організму енергії та сил.

«Хотілось би висловити подяку народному депутату України Василю Петьовці за турботу про нас – недужих та літніх пенсіонерів, які потребують санаторного лікування. Ми оздоровилися у санаторії «Гірська Тиса». Там нас гостинно прийняли. Лікарі після огляду виписали нам миш’якові ванни, озокеритові аплікації, магнітотерапію, масаж та багато інших корисних процедур» - розповідає Надія Галайчук, пенсіонерка с. Велика Уголька. Підтримує її і Христина Кузьміч, пенсіонерка з с. Руська Мокра. Каже: вдячна Василю Петьовці за можливість поправити своє здоров’я. «Висловлюємо щиру подяку народному депутату України В.В.Петьовці за надану можливість оздоровитися в санаторії «Гірська Тиса». Нехай гарне ставлення до людей повертається Вам сторицею» — кажуть  Мирослава Рещук  та Леся Марущак з Рахівщини.

Благодійний проект триватиме і надалі, адже ще багато жителів Тячівщини та Рахівщини потребують оздоровлення. Численні оздоровниці краю – не лише місце роботи наших краян. Закарпатці теж мають поправляти й зміцнювати тут своє здоров’я.

02 травня 2013р.

Теги: оздоровлення, Петьовка

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини