Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей"

11 липня 2007 року відбулося засідання журі та визначення переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей".

Для формування податкової культури у підростаючого покоління – майбутніх платників податків – у кінці 2006 року ДПА України поновила проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей”.

Цього року спільно з ДПА України організаторами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” виступили Центральна Рада Всеукраїнської профспілки працівників ОДПС та Асоціація платників податків України. Генеральний спонсор

конкурсу – Група компаній „Фокстрот”. Також конкурс підтримали: ТОВ „Укрзолото”,

Торгово-виробнича корпорація „Алеф”, юридична фірма „Магістр і Партнери”.

У порівняні з попередніми роками (вперше податківці запропонували дітям відобразити своє розуміння податкової системи у 2001 році) змінилися умови конкурсу. А саме – окрім художніх творів дітей, до участі у конкурсі направлялися вироби декоративно - прикладного мистецтва та літературні твори. Це дало змогу більшій кількості обдарованих дітей не тільки втілити свої творчі здібності, але й одночасно вчитися правильно сприймати таку непросту справу, як сплата податків.

У Всеукраїнському конкурсі „Податки очима дітей” брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: І категорія: 6 - 8 років, ІІ категорія: 9 - 12 років, ІІІ категорія: 13 - 15 років.

Конкурс проводився у три етапи: на районному, на регіональному та на центральному рівнях. На всіх етапах створювалося журі, до складу якого входили представники освітянської галузі, спонсорів, засобів масової інформації, а також мистецтвознавці та працівники ОДПС. Роботи переможців на районному та регіональному рівнях у кожній віковій категорії були направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі до ДПА України.

Оцінюючи роботи учасників, члени журі враховували актуальність та повноту розкриття податкової тематики, творчий підхід, охайність роботи та самостійність виконання.

Під час проведення третього етапу журі Всеукраїнського конкурсу визначили лауреатів Всеукраїнського конкурсу та з їх числа – переможців, які посіли І, ІІ та ІІІ місця у відповідних вікових категоріях за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики: художні твори; твори декоративно - прикладного мистецтва, літературні твори.

Крім того, були визначені переможці у номінаціях „Оригінальність розкриття теми”, „Найкраще відображення історії оподаткування”, „Найкраще оформлення роботи”.

Урочисте відкриття виставки кращих творів та нагородження переможців конкурсу буде проведено у вересні, а у серпні лауреати Всеукраїнського конкурсу відпочиватимуть у дитячому санаторно-оздоровчому центрі „Маяк” на узбережжі Чорного моря.
Прес-служба ДПА України
13 липня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини