Прокуратура Закарпаття допомогла Нагірному уникнути ув'язнення

Учора, 30 квітня, в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця трагічної ДТП у Хусті Павла Нагірного.

Прокуратура Закарпаття допомогла Нагірному уникнути ув

Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. Як повідомив Закарпаття онлайн потерпілий Віктор Пригара, навіть його адвокат дізнався про призначення судового засідання абсолютно випадково. Втім, його участь, тим більше з огляду на те, що сам Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, не вирішувала нічого – проти того, аби задовільнити апеляцію і дозволити вбивці двох людей вільно гуляти на волі, не виступила навіть прокуратура Закарпатської області, яка досі неодноразовими гучними заявами своєї прес-служби обіцяла в будь-якому разі добитися справедливості і відправити П.Нагірного за ґрати.

У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який розглядатиме справу в новому складі.

Тобто, спільним рішенням суддів, адвокатів і прокурорів особі, яка в стані алкогольного сп'яніння вбила двох людей і ще двох покалічила, даровано свободу.

01 травня 2013р.

Теги: Нагірний, Пригара, прокуратура

Коментарі

Хустянин 2013-05-13 / 16:56:41
У VIP комплексі Хуста "сходняк" Немеш,Попович,.....,народ Не дрімає,народ бачит...

РУСИН 2013-05-05 / 13:31:51
Унас ЗАКОН ДЖУНГЛЕЙ каждый сам за себя.Если нашей страной управляет з..... то что ждать от судей.

НФ за справедливіть# 2013-05-04 / 00:00:59
Обізнаність Ваша прям дивує,і бред який там....,Ви в близьких стосунках із Пригарами?Адвокат?Член сі"мї?трололо?Скоріш це струя із Виноградова звідки і пан К.І головне як Ви смакуєте це(відмовився від...)Хотіли би Ми подивитись на Ваше геройство в такій ситуації...Язиком молоти і по клавішах стучати багато геройства Не треба,Не судіть,і небудете...

НФ за справедливість 2013-05-03 / 13:29:41
Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. Як повідомив Закарпаття онлайн потерпілий Віктор Пригара, навіть його адвокат дізнався про призначення судового засідання абсолютно випадково. Втім, його участь, тим більше з огляду на те, що сам Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, не вирішувала нічого.
БРЕД СОБАЧИЙ І ПРИГАРИ І ГАВРИЛЬЦІ ДОБРЕ ВСЕ ЗНАЛИ!!!!!!!!

НФ за справедливість 2013-05-02 / 23:19:44
"Мочіть"-це уподобатися до "Них",треба гуртуватись,і робити як у цивілізованих державах,аби таких чиновничків у в"язниці або геть із держави...

отямтеся 2013-05-02 / 22:58:50
ставте + хто згідний !!!

отямтеся 2013-05-02 / 22:41:41
Люди добрі хто з Вас недай Бог попаде в таку чи іншу ситуацію - не очікуйте якоїсь справедливості. Або взагалі мовчіть і не рипайтесь, якщо Ви слимаки (можете взяти пару копійчат і вдавитися ними ) , або мочіть мажорів без суда і слідства (самосуд) бо в нашій країні подругому не можна. Справедливості тут нема (якщо нема багато грошей) Кращого життя скоро небуде, поки ми самі його незробимо і неочистимо від мажорів, щоб боялися(((

East 2013-05-02 / 20:13:11
Нагірному все одно життя вже не буде

josip 2013-05-02 / 14:11:38
Цікаво,а якби така історія сталася з донькою і внучкою Нагірного?
Він би стер з лиця землі того шофера! Просто в даній ситуації він повністю показав своє боягузливе,підле нутро.

Smile 2013-05-02 / 09:00:24
.. как обычно, молодой "парень с гор" устроился в город милиционером работать.. начальник вызывает его,спрашивает:
- Ты почему пол года за зарплатой не приходишь?
- А что тут еще и деньги платят? Я думал выдали пистолет,крутись как хочешь..
Так же и с судьями нашими.Выдали полномочия..

Знающий 2013-05-02 / 08:21:03
ПАДЛЮКИ!!!

8761 2013-05-02 / 03:17:35
Прикольне фото :)

Віт 2013-05-02 / 00:40:29
Ну прямо як діти... Чи ви не розумієте хто спонсорує суддів, прокурорів і т.д. на їх посади? Хто їм на це гроші дав, той ними і командує. А не винесе суддя потрібне рішення - розпрощається з посадою, а стати суддею недешево в наш час. Де ви живете? Озирніться, люди добрі, про що ви говорите? Яке правосуддя, яка правда? Пишемо тут коменти ні прощо і ні для кого. А діяти нікому, жаль "ворошилівських стрілків" малувато...

О.П. 2013-05-02 / 00:29:23
Спочатку Волошин, тепер Нагірний... Феміда забухала ((((((((((

anna 2013-05-02 / 00:21:03
Kороче страшно жити ко бiдний, а ко накрав бабла все рiшае легко. Tо нагiрний псих, то вже здоровий i так далi мажори будуть рулити. Де е Божа справедливисть???

гуцул з Рахова 2013-05-01 / 22:58:47
в Страстний тиждень творити таки справи великий гріх,упаде ще і на ваших дітей корумповані чинуші від правосуддя! на рахунок фільму "Ворошиловський стрілок Повністю підтримую

Група підтрики 2013-05-01 / 22:51:35
на пост ниже...А взагалі Кайло хоть щось зробив?Він державний звинувач,і в Хусті "батько",це всі знають,і що?які були дії з боку прокуратури?на беззаконні дії слідчих?на затягування процесу?ніяких заперечень,оскаржень і т.д,і нетреба кивати в бік суда.Справу ,факти,докази,матеріали-що збирала прокуратура на оскарження?давайте по суті...

До группи підтримки 2013-05-01 / 22:23:17
А тут Саня видно і не судить. Взяв гроші- значить треба було. Тільки від моральних притензій зря відмовився. А при чому тут підтримка прокуратури? не розумію, навіть якщо б прокурор на суді протестував, що нелогічно у даному випадку, суд би не звернув особливої уваги і прийняв своє "законне" проплачене рішення. Що суд слухає думаєте прокурорів - ніт. лиш дивляться де куш побільше зірвати. А прокурори теж, майже думають - і собі треба жити.суд і так у нас найгуманніший у світі - рішить так рішить

Група підтримки 2013-05-01 / 21:51:50
до Сані,а ви уточніть на скільки перевищує?якшо ви такі обізнанні..це перше,ніхто НЕ здав назад,ці апеляції і так далі це цикр,справа повинна іти іншим напрямком...по-друге,чому ви не запитаєте скільки іще треба коштів для повної реабілітації дівчинки?хлопчика?Віктор Пригара дав згоду лише тому що-гроші потрібні ТЕПЕР!!!коли іде інтесивна реабілітація дітей...і по-трет"є-ви неподумали скільки і прокуратура і судді і всі хто причетний будуть затягувати справу?Рік?Два?Ніколи не судіть незнаючи суть...

Виталий 2013-05-01 / 21:36:29
Какие все принципиальные и глупые.Правильно Пригара сделал.По другому никак.Что уже произошло-того не вернешь.Не возьмет денег,так их возьмет кто то из суда или прокуратуры,а результат будет все ровно один.Закон жизни.Предлагают деньги,что бы не имели претензий-бери,иначе он тебе в глаза скажет "возьмут другие,но и так не посадят".

НОВИНИ: Кримінал

10:48
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку