Прокуратура Закарпаття допомогла Нагірному уникнути ув'язнення

Учора, 30 квітня, в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця трагічної ДТП у Хусті Павла Нагірного.

Прокуратура Закарпаття допомогла Нагірному уникнути ув

Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. Як повідомив Закарпаття онлайн потерпілий Віктор Пригара, навіть його адвокат дізнався про призначення судового засідання абсолютно випадково. Втім, його участь, тим більше з огляду на те, що сам Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, не вирішувала нічого – проти того, аби задовільнити апеляцію і дозволити вбивці двох людей вільно гуляти на волі, не виступила навіть прокуратура Закарпатської області, яка досі неодноразовими гучними заявами своєї прес-служби обіцяла в будь-якому разі добитися справедливості і відправити П.Нагірного за ґрати.

У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який розглядатиме справу в новому складі.

Тобто, спільним рішенням суддів, адвокатів і прокурорів особі, яка в стані алкогольного сп'яніння вбила двох людей і ще двох покалічила, даровано свободу.

01 травня 2013р.

Теги: Нагірний, Пригара, прокуратура

Коментарі

Хустянин 2013-05-13 / 16:56:41
У VIP комплексі Хуста "сходняк" Немеш,Попович,.....,народ Не дрімає,народ бачит...

РУСИН 2013-05-05 / 13:31:51
Унас ЗАКОН ДЖУНГЛЕЙ каждый сам за себя.Если нашей страной управляет з..... то что ждать от судей.

НФ за справедливіть# 2013-05-04 / 00:00:59
Обізнаність Ваша прям дивує,і бред який там....,Ви в близьких стосунках із Пригарами?Адвокат?Член сі"мї?трололо?Скоріш це струя із Виноградова звідки і пан К.І головне як Ви смакуєте це(відмовився від...)Хотіли би Ми подивитись на Ваше геройство в такій ситуації...Язиком молоти і по клавішах стучати багато геройства Не треба,Не судіть,і небудете...

НФ за справедливість 2013-05-03 / 13:29:41
Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. Як повідомив Закарпаття онлайн потерпілий Віктор Пригара, навіть його адвокат дізнався про призначення судового засідання абсолютно випадково. Втім, його участь, тим більше з огляду на те, що сам Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, не вирішувала нічого.
БРЕД СОБАЧИЙ І ПРИГАРИ І ГАВРИЛЬЦІ ДОБРЕ ВСЕ ЗНАЛИ!!!!!!!!

НФ за справедливість 2013-05-02 / 23:19:44
"Мочіть"-це уподобатися до "Них",треба гуртуватись,і робити як у цивілізованих державах,аби таких чиновничків у в"язниці або геть із держави...

отямтеся 2013-05-02 / 22:58:50
ставте + хто згідний !!!

отямтеся 2013-05-02 / 22:41:41
Люди добрі хто з Вас недай Бог попаде в таку чи іншу ситуацію - не очікуйте якоїсь справедливості. Або взагалі мовчіть і не рипайтесь, якщо Ви слимаки (можете взяти пару копійчат і вдавитися ними ) , або мочіть мажорів без суда і слідства (самосуд) бо в нашій країні подругому не можна. Справедливості тут нема (якщо нема багато грошей) Кращого життя скоро небуде, поки ми самі його незробимо і неочистимо від мажорів, щоб боялися(((

East 2013-05-02 / 20:13:11
Нагірному все одно життя вже не буде

josip 2013-05-02 / 14:11:38
Цікаво,а якби така історія сталася з донькою і внучкою Нагірного?
Він би стер з лиця землі того шофера! Просто в даній ситуації він повністю показав своє боягузливе,підле нутро.

Smile 2013-05-02 / 09:00:24
.. как обычно, молодой "парень с гор" устроился в город милиционером работать.. начальник вызывает его,спрашивает:
- Ты почему пол года за зарплатой не приходишь?
- А что тут еще и деньги платят? Я думал выдали пистолет,крутись как хочешь..
Так же и с судьями нашими.Выдали полномочия..

Знающий 2013-05-02 / 08:21:03
ПАДЛЮКИ!!!

8761 2013-05-02 / 03:17:35
Прикольне фото :)

Віт 2013-05-02 / 00:40:29
Ну прямо як діти... Чи ви не розумієте хто спонсорує суддів, прокурорів і т.д. на їх посади? Хто їм на це гроші дав, той ними і командує. А не винесе суддя потрібне рішення - розпрощається з посадою, а стати суддею недешево в наш час. Де ви живете? Озирніться, люди добрі, про що ви говорите? Яке правосуддя, яка правда? Пишемо тут коменти ні прощо і ні для кого. А діяти нікому, жаль "ворошилівських стрілків" малувато...

О.П. 2013-05-02 / 00:29:23
Спочатку Волошин, тепер Нагірний... Феміда забухала ((((((((((

anna 2013-05-02 / 00:21:03
Kороче страшно жити ко бiдний, а ко накрав бабла все рiшае легко. Tо нагiрний псих, то вже здоровий i так далi мажори будуть рулити. Де е Божа справедливисть???

гуцул з Рахова 2013-05-01 / 22:58:47
в Страстний тиждень творити таки справи великий гріх,упаде ще і на ваших дітей корумповані чинуші від правосуддя! на рахунок фільму "Ворошиловський стрілок Повністю підтримую

Група підтрики 2013-05-01 / 22:51:35
на пост ниже...А взагалі Кайло хоть щось зробив?Він державний звинувач,і в Хусті "батько",це всі знають,і що?які були дії з боку прокуратури?на беззаконні дії слідчих?на затягування процесу?ніяких заперечень,оскаржень і т.д,і нетреба кивати в бік суда.Справу ,факти,докази,матеріали-що збирала прокуратура на оскарження?давайте по суті...

До группи підтримки 2013-05-01 / 22:23:17
А тут Саня видно і не судить. Взяв гроші- значить треба було. Тільки від моральних притензій зря відмовився. А при чому тут підтримка прокуратури? не розумію, навіть якщо б прокурор на суді протестував, що нелогічно у даному випадку, суд би не звернув особливої уваги і прийняв своє "законне" проплачене рішення. Що суд слухає думаєте прокурорів - ніт. лиш дивляться де куш побільше зірвати. А прокурори теж, майже думають - і собі треба жити.суд і так у нас найгуманніший у світі - рішить так рішить

Група підтримки 2013-05-01 / 21:51:50
до Сані,а ви уточніть на скільки перевищує?якшо ви такі обізнанні..це перше,ніхто НЕ здав назад,ці апеляції і так далі це цикр,справа повинна іти іншим напрямком...по-друге,чому ви не запитаєте скільки іще треба коштів для повної реабілітації дівчинки?хлопчика?Віктор Пригара дав згоду лише тому що-гроші потрібні ТЕПЕР!!!коли іде інтесивна реабілітація дітей...і по-трет"є-ви неподумали скільки і прокуратура і судді і всі хто причетний будуть затягувати справу?Рік?Два?Ніколи не судіть незнаючи суть...

Виталий 2013-05-01 / 21:36:29
Какие все принципиальные и глупые.Правильно Пригара сделал.По другому никак.Что уже произошло-того не вернешь.Не возьмет денег,так их возьмет кто то из суда или прокуратуры,а результат будет все ровно один.Закон жизни.Предлагают деньги,что бы не имели претензий-бери,иначе он тебе в глаза скажет "возьмут другие,но и так не посадят".

НОВИНИ: Кримінал

22:22
/ 2
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 3
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 2
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
21:59
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді вкрали бронзовий портфель у пам'ятника Рошковичу
19:53
/ 4
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
19:37
/ 8
На Рахівщині затримали громадянку Чехії, яку розшукував Інтерпол за контрабанду наркотиків в складі ОЗУ
19:26
/ 3
Учасниками стрілянини у Великих Лучках на Мукачівщині були цигани, що ділили вплив у таборі
18:10
/ 2
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
/ 3
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянини на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 6
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
/ 4
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 10
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 32
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 7
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації