Під святкування 1025-ї річниці хрещення Київської Русі на Закарпатті відремонтують пам’ятки

У вівторок, 30 квітня, в Закарпатсьій ОДА відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в області 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Під святкування 1025-ї річниці хрещення Київської Русі на Закарпатті відремонтують пам’ятки

 

Цього року наприкінці липня вся Україна відзначатиме річницю запровадження християнства на території Київської Русі. У Закарпатській області, відповідно до розпорядження голови обласної адміністрації, працює оргкомітет з питань підготовки та відзначення визначної дати.

Так, під час засідання оргкомітету йшлося про організацію на території області зустрічей з духовенством християнських конфесій та християнськими богословами, науково-практичних конференцій, колоквіумів, засідань, присвячених історії християнства в Київській Русі та Україні. Крім того, у навчальних та дитячих відпочинково-оздоровчих закладах проводитимуть тематичні зустрічі.

Також на розгляд сесії обласної ради буде винесено питання щодо виділення додаткових коштів на проведення ремонтних та реставраційних робіт пам’яток архітектури, пов’язаних з історією християнства.

Планується, що в області комплексно пройдуть відповідні заходи як у культурному, так і в науковому плані. Зокрема, за підсумками науково-практичної конференції за участі представників духовенства  різних конфесій, буде видано низку матеріалів. Також у багатьох населених пунктах працюватимуть тематичні виставки сакрального мистецтва. Йдеться також про відкритт туристичних маршрутів та організації подорожей і екскурсій місцями, пов’язаними з історією християнства.

Прес-центр Закарпатської ОДА

30 квітня 2013р.

Теги: хрещення

Коментарі

??? 30.04.2013 / 15:40:57
Мешканці Великої Моравії, до складу якої в другій половині 1 тисячоліття входили і землі теперішнього Закарпаття, були знайомі з християнством, завдячуючи місіонерській діяльності Кирила і Мефодія, більше ніж за 100 років до того, як Володимир охрестив Київську Русь. Чи знає про це влада та чи збирається, святкувати хрещення і своєї Срібної землі?

РІдновір 30.04.2013 / 14:10:02
1025 річниця поневолення Русинського (Руського) народу і хрещення в рабів Жидівського народу та їхнього Бога "О, Єгова" із файтою)

Всі хотять файно жити і гойкають на владу, повзерають на Європу, яка сама Хвора, а потому чинючи науково-практичні конференції, наприклад - АЛЯ як поєднати бульдога з носорогом - «Екологія і Християнське віровчення» » або як типирьки відзначаючи це Рабське свято і радіючи, што ми 1025 рокув цивілізовані християни, а от наші Отці (Няньки) і Матері були дикі поганці з мечами і клепачами і пустою головою без Бога! А ми самі Мудрі і Знаєм як Україну сохранити, а всі біди од того што народ без Бога в Серцю і не несе у святу жебу і в циркву гроші (які направду важко заробляє, хто як може),
Файно, Нє! Як повів Малий з Іршави на ЮТУБІ «Пудняли Україну, Бога їм того»

Ви шановна Челядь повзерайте у кого ви Віруєте, кого возвеличуєте, чиєму Богу молитесь? З чічок нації роблячи рабів ай отару вуці (перепрошую!). Думайте головоу і не буйтеся Бога, што він вас покарає. Бо кидь дітвак просить помилування і просить не прирікати’го на вічні муки в Нянька, то вто не Нянько, а Рабовласник вадь Пан! І Сина свого теж фурт не буде прирікати на муки і смерть, кидь годен світ сам врятувати!

НОВИНИ: Соціо

17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 1
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 5
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
» Всі новини