Через великі черги на ППК "Тиса" (Чоп-Загонь) там працює Червоний Хрест

Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород рекомендує замість КПП «Тиса (Чоп–Загонь)» користатися пунктами пропуску Лужанка, Косино, Дзвінкове та Вилок.

 

Управління міліції області Соболч-Сотмар–Берег інформує шановних подорожувачів, що їдуть до Угорщини або бажають здійснити транзит чи повернутись в Україну через Угорщину, що за останні дні через наближення Пасхальних та травневих свят, значно збільшився рух на ППК «Чоп-Загонь», що в більшості спричинено мікроавтобусами, які везуть пасажирів та багаж із Західної Європи. Митний огляд транспортних засобів, що прибувають із Загоні, на українській стороні триває дуже довго, тому на мосту створюється черга і рух стає практично не можливим.

Згідно з діючими міжнародними договорами автобуси, вага яких не перевищує 3,5 т, мають право користатися будь-яким із п’яти пунктів пропуску, що розташовані на українсько-угорському державному кордоні, але українська сторона дозволяє їм перетинати кордон лише через КПП «Чоп-Загонь».

Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород звернулося до керівництва митного та податкового управління Закарпаття з проханням негайно змінити винесені в односторонньому порядку та на низькому рівні правила перетину кордону мікроавтобусами, і дозволити їм перетинати кордон через любий пункт пропуску. Припинити черги на ППК «Тиса (Чоп-Загонь)» можливо лише шляхом винесення такого гуманного рішення українською стороною.

Реконструкція та ремонтні роботи на угорській стороні КПП «Чоп-Загонь» виконуються згідно з планами. Керівництвом угорської міліції та митниці було збільшено кількість працюючих на пункті пропуску, щоб громадяни України, які приїжджають додому на Пасхальні та травневі свята, перетинали кордон без перешкод. Крім цього, на угорській стороні без черги обслуговуються машини, в яких їдуть діти, а також працівники Червоного Хресту допомагають у наданні медичної допомоги подорожуючим.

Співробітники міліції та митниці Угорщини просять терпіння в некомфортних ситуаціях, та в інтересах простішого перетинання кордону рекомендують подорожуючим користатися в першу чергу пунктами пропуску «Лужанка – Берегшурань», «Дзвінкове – Лоня», «Косино – Боробаш» та «Вилок – Тисобеч».

Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород

29 квітня 2013р.

Теги: кордон Угорщина

Коментарі

Поліція 30.04.2013 / 09:27:46
Не знав, що в Угорщині є управління міліції

НОВИНИ: Соціо

12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 2
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 1
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
» Всі новини