У Ротарійському сквері Ужгорода встановили ротарійську арку

Відтепер кожному, хто завертатиме зі Студентської набережної в скверик на площі Дружби Народів, буде відомо: сквер цей — Ротарійський.

У Ротарійському сквері Ужгорода встановили ротарійську арку

З цією метою Ротарі-клуб "Ужгород-Скала" на вході в сквер встановив дерев'яну арку, яка й повідомлятиме перехожих, що гулятимуть вони Ротарійським сквером.

Про намір встановити на вході у сквер дерев'яну арку-вказівник йшлося на одному із засідань виконавчого комітету Ужгородської міськради на початку квітня. Тоді виконком і погодив встановлення символічної арки ротарійцями, під опікою яких і перебуває Ротарійський сквер.

27 квітня 2013р.

Теги: Ротарі, сквер, арка, Ужгород

Коментарі

добродій 2014-05-17 / 00:34:43
море бруду від тих, хто дупу від дивана не відірвав і тим паче ніколи не долучався до громадської роботи чи благодійності! соромно, ужгородці, за таку кацапську підлу смердючу пасть!
коли кожен з вас востаннє прийшов прибрати чи відбудувати дитячий майданчик?! крім поносного гімна в сторону тих, хто покращує місто - ніц нема

Slava 2013-04-30 / 15:18:56
є момент, коли ми повинні сказати: „feci quo potul, faciant meliora potentes” - я зробив, що зміг, якщо хтось може зробити краще – нехай зробить.

Ігор 2013-04-29 / 12:40:49
Ви тут ліпите горбатого, а люди насправді роблять хороші справи. Чим хаяти, спершу ознайомтесь з їхніми проектами. Соромно буде за вашу черствість

LTZ 2013-04-29 / 10:21:28
Що зробити? Хіба вишмарити Пагарєлова з міста, о тоді є шанс на "Покріщєння"...

Анюта 2013-04-29 / 01:42:20
Люди!!!!Если вас можно так назвать....Ощущение,что вас всех просто давит жаба!!!!!!Начните с себя!!!!Сделайте что-нибудь сами для города!!!!

тітус 2013-04-28 / 19:30:07
Масони, масони, масони.............................

з комітету нагород 2013-04-28 / 09:46:52
Хто тепер рулить закарпатськими ротарійцями? Хочемо нагородити за діяльність.

до читача 2013-04-28 / 00:02:16
А ти прийди і попрацюй у сквері лопатою і граблями разом з Ротарійцями, а тоді коментуй. Насправді, подякувати треба за добровільну ініціативу та зачистку скверу від сміття

Аналист 2013-04-27 / 23:36:21
Шафар постав уборную ураган , негде посцать

Альтруса 2013-04-27 / 23:14:54
Ротарі- це найбільша у світі гуманітарна організація, що налічує декілька мільйонів небайдужих людей. Для Ужгорода зроблено дуже багато корисного власним коштом

100ronnij 2013-04-27 / 22:53:03
Краще б привели у порядок тот нещасний парк, щоб не було ганьба йому статус ротарійського давати. Табличку покласти (вивісити) кожен може ...

Читач 2013-04-27 / 22:35:39
Там неподалік просто пан Шафар живе, от і назвав парк в честь своєї секти,а хто йому дав право так чинити? Ще би там фото своє повісив, пихата наволоч творить,що хоче, сміх та й годі, до чого приводить деяких "добродіїв" пиха. Гидко

Віктор Мартін 2013-04-27 / 18:18:31
Це моє кафе
Я його у Рати за 50000 долларів купив

Ужгород 2013-04-27 / 17:47:03
Саме цікаве,що її розташування безглузде.Якщо там знаходиться "вхід" в парк.. Там зліва від арки не Шафаря кабак,випадково?)

НОВИНИ: Соціо

19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 1
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 7
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 2
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 9
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
01:51
/ 6