У Ротарійському сквері Ужгорода встановили ротарійську арку

Відтепер кожному, хто завертатиме зі Студентської набережної в скверик на площі Дружби Народів, буде відомо: сквер цей — Ротарійський.

У Ротарійському сквері Ужгорода встановили ротарійську арку

З цією метою Ротарі-клуб "Ужгород-Скала" на вході в сквер встановив дерев'яну арку, яка й повідомлятиме перехожих, що гулятимуть вони Ротарійським сквером.

Про намір встановити на вході у сквер дерев'яну арку-вказівник йшлося на одному із засідань виконавчого комітету Ужгородської міськради на початку квітня. Тоді виконком і погодив встановлення символічної арки ротарійцями, під опікою яких і перебуває Ротарійський сквер.

27 квітня 2013р.

Теги: Ротарі, сквер, арка, Ужгород

Коментарі

добродій 2014-05-17 / 00:34:43
море бруду від тих, хто дупу від дивана не відірвав і тим паче ніколи не долучався до громадської роботи чи благодійності! соромно, ужгородці, за таку кацапську підлу смердючу пасть!
коли кожен з вас востаннє прийшов прибрати чи відбудувати дитячий майданчик?! крім поносного гімна в сторону тих, хто покращує місто - ніц нема

Slava 2013-04-30 / 15:18:56
є момент, коли ми повинні сказати: „feci quo potul, faciant meliora potentes” - я зробив, що зміг, якщо хтось може зробити краще – нехай зробить.

Ігор 2013-04-29 / 12:40:49
Ви тут ліпите горбатого, а люди насправді роблять хороші справи. Чим хаяти, спершу ознайомтесь з їхніми проектами. Соромно буде за вашу черствість

LTZ 2013-04-29 / 10:21:28
Що зробити? Хіба вишмарити Пагарєлова з міста, о тоді є шанс на "Покріщєння"...

Анюта 2013-04-29 / 01:42:20
Люди!!!!Если вас можно так назвать....Ощущение,что вас всех просто давит жаба!!!!!!Начните с себя!!!!Сделайте что-нибудь сами для города!!!!

тітус 2013-04-28 / 19:30:07
Масони, масони, масони.............................

з комітету нагород 2013-04-28 / 09:46:52
Хто тепер рулить закарпатськими ротарійцями? Хочемо нагородити за діяльність.

до читача 2013-04-28 / 00:02:16
А ти прийди і попрацюй у сквері лопатою і граблями разом з Ротарійцями, а тоді коментуй. Насправді, подякувати треба за добровільну ініціативу та зачистку скверу від сміття

Аналист 2013-04-27 / 23:36:21
Шафар постав уборную ураган , негде посцать

Альтруса 2013-04-27 / 23:14:54
Ротарі- це найбільша у світі гуманітарна організація, що налічує декілька мільйонів небайдужих людей. Для Ужгорода зроблено дуже багато корисного власним коштом

100ronnij 2013-04-27 / 22:53:03
Краще б привели у порядок тот нещасний парк, щоб не було ганьба йому статус ротарійського давати. Табличку покласти (вивісити) кожен може ...

Читач 2013-04-27 / 22:35:39
Там неподалік просто пан Шафар живе, от і назвав парк в честь своєї секти,а хто йому дав право так чинити? Ще би там фото своє повісив, пихата наволоч творить,що хоче, сміх та й годі, до чого приводить деяких "добродіїв" пиха. Гидко

Віктор Мартін 2013-04-27 / 18:18:31
Це моє кафе
Я його у Рати за 50000 долларів купив

Ужгород 2013-04-27 / 17:47:03
Саме цікаве,що її розташування безглузде.Якщо там знаходиться "вхід" в парк.. Там зліва від арки не Шафаря кабак,випадково?)

НОВИНИ: Соціо

10:38
Колекційні дамські сумочки від 1,5 тис до 26 тис євро залишив на митниці на Закарпатті буковинець
10:16
Вчителька з Мукачева перемогла в конкурсі Teacher Innovation Cup
16:32
Погоджено підозру 23-річній ужгородці, що п'яною за кермом спричинилася до смерті подруги
16:09
/ 1
В Ужгороді відбувся ювілейний концерт Студії сучасного танцю "Бліц"
00:46
/ 1
"Міжнародну ніч кажанів в Україні" в Ужгороді можна відзначити вдень і в оточенні рукокрилих
15:58
У Хусті намагаються повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн
10:07
Соляні кімнати облаштували в дитячих садках Мукачева
01:29
/ 2
ВР виділила 300 млн грн на будівництво перинатального центру в Ужгороді
00:35
/ 4
Інавгурація нового очільника Мукачівської греко-католицької єпархії владики Ніла відбудеться 27 вересня
18:06
П’ятий день збирають розмарин семінаристи Ужгородської греко-католицької академії
15:48