Реклама B3

Закарпаття відвідала голова Держагенства України з туризму та курортів

У середу, 24 квітня, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида зустрівся з головою Держагенства України з туризму та курортів Оленою Шаповаловою.

Закарпаття відвідала голова Держагенства України з туризму та курортів

 

Найперше, Олена Шаповалова наголосила: Карпатський регіон – пріоритетний у сфері розвитку туризму на загальнодержавному рівні:

– Нещодавно Президент України видав доручення щодо збереження унікальних природних комплексів, забезпечення сталого розвитку української частини природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини», благоустрою гірських населених пунктів Закарпатської області, які розташовані у зоні української частини цього природного об’єкта.

– До речі, саме благоустрій та розбудова інфраструктури – найбільш актуальні проблеми у сфері розвитку туризму краю. На жаль, часто саме стан доріг та не завжди продумана транспортна логістика дещо псують враження від області, – сказав О.Ледида.

Йшлося також про те, що варто привести до ладу і сферу туристичних зборів – за підрахунками, за рік, зокрема, і власниками приватного сектору, сплачується всього 800 тис. грн. туристичного збору.

Обговорили під час зустрічі й актуальне питання готельного бізнесу, а саме: систематизації та приведення до європейських стандартів правил оцінювання рівня готельних закладів та присвоєння їм так званих «зірочок». Олена Шаповалова розповіла: до роботи у цьому напрямку планують залучати не лише державні структури, а й асоціації власників готелів та туристично-рекреаційних  закладів.

Прес-центр Закарпатської ОДА

24 квітня 2013р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
» Всі новини