Закарпатця затримали за скоєння розбійного нападу на Житомирщині

Упродовж години оперативники карного розшуку Овруцького РВ УМВС України в Житомирській області зуміли встановити особи та затримали трьох чоловіків, що вчинили зухвалий розбійний напад на жителя райцентру. Близько опівдня на одній з вулиць незнайомці побили до непритомного стану та пограбували 37-річного потерпілого.

Мимовільними свідками розправи над чоловіком стали випадкові перехожі, побачивши яких нападники кинулися навтьоки. Потерпілого було відразу госпіталізовано, а на місці події розпочали роботу працівники слідчо-оперативної групи.

 

Завдяки небайдужості громадян потерпілому було відразу викликано швидку та вчасно надано необхідну медичну допомогу. Також випадкові свідки події змогли доволі детально описати працівникам міліції нападників, що дозволило оперативно скласти та розповсюдити орієнтування з їх прикметами та фото.

За словами очевидців, невідомі пирснули чоловікові в лице з аерозольного балончика, від чого він втратив орієнтацію, а потім почали бити. За мить нападники стягнули з потерпілого жилет, у кишенях якого знаходились 5 тисяч гривень та мобільний телефон, й кинулись тікати.

Втім, уже за годину всі троє були затримані оперативниками на околиці райцентру та доставлені до відділу міліції.

Уже там з’ясувалося, що двоє з нападників є жителями Черкаської області, а третій – із Закарпаття. Чоловіків поєднує спільне кримінальне минуле – у кожного з них, не зважаючи на молодий вік – від 24 до 36 років, – заплечима не один термін відбування покарання у місцях позбавлення волі завчинення крадіжок, грабежів та розбоїв.

За попередньою інформацією, приїхали затримані до Житомирщини з такими ж недобрими помислами.

 

Нині чоловіки перевіряються щодопричетності до інших кримінальних правопорушень, вчинених на території області. Під час затримання у них було вилучено одяг, гроші та інші речі, відібрані у потерпілого. Сам же чоловік перебуває на стаціонарному лікуванні.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Цього разу затриманим загрожує позбавлення волі натермін від 7 до 12 років з конфіскацією майна, - повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

22 квітня 2013р.

Теги: розбій, грабіж, Овруч, Житомир

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

10:54
/ 3
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
» Всі новини