В УжНУ під завершення навчання відкрили басейн, який обіцяли відкрити ще в березні

Поплавати в ньому студентам практично не доведеться.

В УжНУ під завершення навчання відкрили басейн, який обіцяли відкрити ще в березні

Під, фактично, завершення навчального року, який в Ужгородському національному університеті добігає кінця форсованими темпами, факультет здоров’я людини УжНУ через офіційний сайт вузу офіційно оголосив про відкриття нового плавального сезону у басейні "Буревісник".

"За п’ять днів нам вдалося підняти температуру у басейні з +3 до +27 градусів. А вже через кілька днів басейн університету запрацював на повну потужність", - повідомиив ректор УжНУ Федір Ващук. Після чого було повідомлено, що "розрахунок  за користування басейном можливо здійснювати не тільки кишеньковими грошима,але й електронною карткою. Адже в фойє корпусу факультету розташований банківський термінал. За придбанням абонементу необхідно звертатись до адміністрації факультету, що знаходиться на 3-му поверсі факультетського корпусу".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наказом ректора Ф.Ващука басейн було закрито на весь зимовий та половину весняного періоду, коли в ньому могли б під час навчального періоду безкоштовно плавати студенти. Зі слів ректора, роботу басейну мали відновити ще в березні. Наступним було поширене в ЗМІ комерційне оголошення про відкриття басейну з 1-го квітня. 

Тобто, стає очевидним, що унівеситетський басейн "Буревісник" став ще однією ланкою на шляху тотальної комерціалізації УжНУ нинішнім керівництвом вишу.

22 квітня 2013р.

Теги: басейн, Буревісник

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

20:30
/ 2
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 4
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
» Всі новини